Máj 2008 IV.

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....
miriamka
30. apr 2008
Misanik...lenze kedze su vacsi,je velka sanca ze porodime skorej 😉 Este ze som nekupovala ziadne oblecko velkost 56 😃
efcso
30. apr 2008
misanik, ved tvoe nie je az ake velke! a ako sa dobre drzi hore...
misanik
30. apr 2008
efcso, to uz je dole. Ked bolo hore, tak mi krasne drzalo prsia. Teraz je uz nizsie 🙂
mirka8429
30. apr 2008
misi hihi ja a hrdinska xixi no diik... 🙂
efcso
30. apr 2008
misanik, to vazne? normalne bez podprdy si mohla chodit?? tak ja som ho mala ako ty teraz, ked bolo uuuplne hore..
klba
30. apr 2008
baby zachvilu som spat, idem do obchodu pre zakysanku 😃 mnam
zuzka.sk
30. apr 2008
Ste ma vyhecovali... idem pridat prave odfotene brusko do albumu, momentos 🙂
misanik
30. apr 2008
efsco podprdu som nenosila, lebo ma tlacila, som mala to brucho tak vysoko, ze mi tam uz podprda nevosla 🙂
misanik
30. apr 2008
ale teraz ked sedim, citm ako ma tlacu brucho na stehna, ale sa mi zasa lahsie dycha ked je nizsie 🙂
Miriamka to dufam, uprimne si neviem predstavit, ze mame pred sebou este 3 tyzdne, ten 1-2 tyzdne, to ok, ale 3 uz eee
misanik
30. apr 2008
zuzka no predved sa 😃
anamorautor
30. apr 2008
ZUZKA nevies o katko miery malej - vaha, dlzka, dala by som do tabulky 😉
miriamka
30. apr 2008
Zuzi...pekne brusko 😉
Misanik...no ja dufam,ze viac ako tyzden uz nepotiahnem,lebo kto porodi potom toho vyse 4kg slonika? :-o
anamorautor
30. apr 2008
zuzka pekne brusinko 😉

Inak blahozelam Katko k prvej majovej NATALKE x-)
zuzka.sk
30. apr 2008
no, viem o Katko, volala mi:
o 2.00 utekala do porodky, kontrakcie kazde 4 min., pekne si secko odtrpela a 4:30 cisarakom dali malu von, lebo isla nozickami a uz bola v porodnych cestach zakliesnena zadockom.
Vahu som pisala, 3,2 kg, ine neviem, vola sa Natalia Petra a maju sa obe dobre. Katko je po cisaraku ale normalne sme kecali a ze mala sa uz cez klobuciky aj prisala. Ja idem v pondelok na kontrolu, ak tam este budu, pojdem ich kuk. 🙂
misanik
30. apr 2008
Zuzka krasne, tiez uz kleslo vsak?
Veru miriamka, ja cakam na pondelok na doktora nasho a potom Norko sup von. Teda dufam, ze tu nebudem strasit este dlho 🙂
zuzka.sk
30. apr 2008
dalsie foto
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vRefere...

dve som dala, lebo Efcso ma vyhecovala 🙂
zuzka.sk
30. apr 2008
Misanik, ja ani neviem, ja ho mam tusim stale tak viac dole. Sak ale ja uz mam za 7 dni termin. Takze uz by bolo aj v norme, keby bolo nizsie. 🙂 Ale az po weekende chcem rodit. Tak ho musim drzat.
miriamka
30. apr 2008
Tak ja vobec netusim ci je moje nizsie uz,ale ked doky povedal ze hlavicka uz dole tlaci na krcok asi je uz dole
anamorautor
30. apr 2008
zuzi, bola som cely den off,nestiham citat,lebo mi to blbne ]-(
doplnim do tabulky aspon co vieme, ved je toho dost 😉
zuzkazrzka
30. apr 2008
no tak ja sa odfotim tiez vydrzte 🙂
zuzka.sk
30. apr 2008
Miriamka, idem kuk.
sammy19
30. apr 2008
ahojte. gratulujem vsetkym novym maminkam a babatkam!!! 🙂

Ja som dnes po poradni - ziadna zmena. Miminku sa von este nechce, takze doktor vravi, ze sa este parkrat uvidime.
Dosli aj vysledky streptokoka a tak ako prvykrat, mam ho aj teraz pozitivneho. Pytala som sa doktora, co s tym a on na to, ze pred porodom mi daju infuzku (takisto ako prvykrat). TAkze si zasa asi budem muiset predychavat kontrakcie s ihlou v ruke... ach jaj :-|
Ale uz sa mooooc tesim, az toho drobceka uvidim.

TAk sa drzte, ja idem za svojim synatorom 🙂

Papa a pekny vecer vsetkym!
zuzka.sk
30. apr 2008
Miriamka - kde mas v tom malom brusku toho velkeho chlapa ? 🙂 Neverim. 😃
miriamka
30. apr 2008
Zuzi...ved aj doky sa cudoval kde ho mam poskladaneho,ked ma uz 3.5kg 😃 Preto hada,ze sa coskoro vypyta von lebo mu tam je tesno 😉
zuzka.sk
30. apr 2008
Baby... zacina ma boliet chrbat a brusko... noooo, dufam, ze sa nic nerozbieha... idem si radsej lahnut, .... uch.
zuzka.sk
30. apr 2008
No, vazne je male to brusko na to aky by mal byt velky. 🙂
miriamka
30. apr 2008
Zuzi...asi niekedy plati ze male brusko,velke babatko 😃
zuzkazrzka
30. apr 2008
no pridala som fotku...nas adam mal v 37tt 3,3kg

miriamka fakt mas male brusko a velkeho chlapa 🙂

zuzka drz sa 🙂
miriamka