Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

miriamka
1. máj 2008

Mirka...tak to mas super.Ja sa obavam toho ako sa tam dostanem ked budem sama ☹

dididi30
1. máj 2008

no veru babenky aj moj muz robi nocne a nemaju tam dobry signal 😒 a cesta mu trva po hodky, takze uvidime, ci to stihneme, dufam,ze hej... 🙂

anamor
autor
1. máj 2008

presne to by sa mohlo stat aj mne, ze kym by po mna prisiel a isli by sme naspat...

miriamka
1. máj 2008

No my co sme doma same a muzi robia na smeny musime dufat,ze TO pride ked budeme prave s nimi

anamor
autor
1. máj 2008

no u nas by to ani nebolo do polhodky, kym sa vrati, navyse v dopravnej špičke... istejšia by bola zachranka. Ale nemalujme cierne scenare, sme na to pripravene a uvidime ako bude...

dididi30
1. máj 2008

jasne podla mna uz budeme stresovat pri prvych bolestiach, alebo kontrakciach, takze pohoda, stihnu to urcite 😀

miriamka
1. máj 2008

No u nas by to dost dlho trvalo kym by prisiel po mna z BA,takze v tom pripade jedine sanitka,ineho nemam kto by ma zobral do porodnice

mirka20
1. máj 2008

tak to vam fakt nezavidim, ale pevne verim, ze ked to na vas pride, tak to vasi manzelia stihnu alebo este lepsie, ze budu s vami 😉

miriamka
1. máj 2008

Miri...ja v tom pekne verim,inac neviem neviem.Vcera mi povedala lekarka ze uz mam dost pevne brusko,a ze uz mam len cakat odtok plodovej vody,ze je to ozaj len otazka chvile kedy si mlady pan zmysli ist von...takze som zvedava.

mirka20
1. máj 2008

miri, aj ja som zvedava, kedy sa ten vas chlapisko vypyta na svet, ked je to uz par dni tak na spadnutie

miriamka
1. máj 2008

No aj ja som zvedava...brusko mi uz zacina pomaly tvrdnut,to su asi poslickovia alebo ako sa tomu hovori...ale stale ziadne bolesti ani nic.

mirka20
1. máj 2008

miri, mozno to pride potichucky, aby si sa nevycerpala bolestou. ved uvidis 😉 ja som doumyvala okno, idem si trochu lahnut, lebo brusko sa zacina ozyvat

miriamka
1. máj 2008

Miri...no uvidime,ci budem mat ten porod dedicny po maminke a babine,ze do hodiny po prvej bolesti uz sme boli vonku 😉

livka299
1. máj 2008

Fuu Miriamka tak o om sniva kazda zena...ja zas snivam o porode bez nastrihu - ine vydrzim v pohode 😅

miriamka
1. máj 2008

Livka...uvidime,moja mamina mala take vsetky 3 porody a jej mamina tiez,takze uvidime,hadam je to dedicne 😵

katmi
1. máj 2008

verulka ale u teba to bolo asi aj tym, ze si rodila uz stvrte dieta.. alebo nie?? 😉

eviku78
1. máj 2008

ahojte bruska. tak my sme dnes vyupratovali cely byt a potom som na 2 hodiny zalomila ako ma to unavilo 😅
prave som dnes spekulovala nad tymi lanovymi semiackami. ze sice som si ich kupila ale vobec neviem co s nimi a na so mi maju pomoct 😎
a noc som mala prisernu. nasa trojkilova princezna ma tlaci uz vsade a stale ma pali ten vrch bruska.

miriamka
1. máj 2008

Eviku...na nase deturence nas uz teraz budu asi riadne tlacit,az sa von nevytlacia 🙂

jankapo
1. máj 2008

Eviku...kde navrchu ta pali? 😕 No mna dva dni sialene palilo okolo pupka...mi aj popukalo... 😢 No co uz.
U mna ani naznak nicoho, zajtra rano mam kontrolu a mam taky pocit ze mi povie ze bez zmeny...a ja asi zacnem plakat tam rovno...no ide na mna zas faza, ze by som teda uz sla na stol...ci kozu ci je jedno kde

eviku78
1. máj 2008

jani tesne pod prsiami. pri niektorych polohach ako keby ma niekto palil zeravym zelezom. dufam, ze mi tam nechce popraskat koza 😨

jankapo
1. máj 2008

Evi, no to by bolo zvlastne miesto... 😕 nie? podla mna nie, neboj sa.Inak, aj my sme spali...do pol siedmje, obaja s muzom sme zalomili...neviem co budeme robit v noci... 😒
Alebo viem? 😅

misanik
1. máj 2008

Aj ja som si pospala aspon 2 hodinky... manzel dnes cely den majstruje daco v byte, je sikulka 🙂 Skoda, ze sa nepodarilo ziadne prvomajove babo, ci este do polnoci niekto stihne?

misanik
1. máj 2008

Janka bola si vcera na dule? co bolo?

miriamka
1. máj 2008

Misanik...tak to by bol paradny porod keby to niektoru este len chytilo a stiha do polnoci 😵

eviku78
1. máj 2008

no este to kludne niektora moze stihnut. napriklad miriamka ma v rodine rychle porody 😀

miriamka
1. máj 2008

Eviku...vdaka,takze este mam vlastne kopec casu dnes 😀

eviku78
1. máj 2008

no jasne miriamka. pozries este ordinaciu v ruzovej zahrade a ides 😉

moni1412
1. máj 2008

inak, miriamka Ordinacia je ozaj spustac 😉 Budes to tam s niekym velmi prezivat a hned to pride 🙂 Mna sa pytali ci som to velmi neprezivala 😀

miriamka
1. máj 2008

No aj manzel zartuje,ze o 21.30 pride z prace a este stihame dnes aj porodit 😀

jankapo
1. máj 2008

Nooo....su tu aj adeptky co sa dnes neozvali...
Miska, ja som nesla na dulu, sme chceli byt posledne chvilky sami dvaja s muzom... 😵 ved sme sa o tom uz bavili...no kedy uz my budeme sami?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre