• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
ahojte, takze konecne prve majovciatko? gratulujeme a tesime sa na fotecky, ked je mala taka peknucka :grinning:

my dnes inak nic, doobeda sme upratali a teraz lezime od obeda na gauci..no fuj a to sme sa rozhodli, ze to tak dnes aj ostane..ved to co je vonku? sa mi tam ani nechce..
4. máj 2008 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodmon, sak ty mas este caaas..tu su ine na rade :wink:
4. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..jaaj baby mne tam zajtra zacne svietit ze 40tt :sweat_smile:
4. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, super prve skutocneeeee majovcatko :grinning: gratulujeeem
Anjelok aj ja uz idem lenosit :wink: vcera som hrabala travu, zbierala konare, dnes sme sadili maliny a ceresnu... tak dufam ze to tie chudatka preziju, a este sme boli dve hodiny v tescu na nakupe .. ufff uz nevlaaadzem :grinning:
neviem ci sa to malemu paci alebo prave naopak ked sa stale vypucuje ritku :slight_smile:
4. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujeme danka86 aj tatinovi k Veronike, veľa zdravíčka a pohody :slight_smile:
4. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kats, tak to si zasluzis oddych..to zato my sme vcera boli vonku asi len hodinku a dnes to vyzera, ze stvrdneme doma..
inak v stredu som vas nevidela v poradni, to som tam bola okolo pol jedenastej, takze ste asi boli rychlo vybavene..
4. máj 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majovciatko je uz v tabulke, ked bude foto rada doplnim :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anjelok ani mne sa dnes nic neche, len som urobila obed, inak lenosim :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
anamor, uz su aj fotky, mala ja zlatucka :slight_smile:
4. máj 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej? tak idem doplnit :dizzy_face:
4. máj 2008 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj misanik, to ty? ja ze anamor :confused: ..chichi, si sikulka :wink:
4. máj 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Malicka je nadherna.
4. máj 2008 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem ze terminovo mam este cas, ale ja mam tu tehotensku cukrovku a malo plodovej vody, tak mam pocit, ze cim skor tak tym lepsie
v utorok idem na kontrolu do porodnice, mam byt zbalena, lebo mozno ostanem lezat pre istotu tam....tak uvidim....ked tam mam ostat, tak uz chcem rodit
4. máj 2008 o 17:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej boli sme vybavene este pred desiatou :grinning: tento krat sa to podarilo :wink: ako bolo v poradni :slight_smile: uz sa ti riadne priblizil termin :grinning: . Moj je podla ultrazvuku krpec :sweat_smile: 2800g ale nech nie je prerasteny radsej nech ide von nemsi ako slonik :grinning: .
Moj muz ma teraz chce az do porodu brat kazdu nedelu dakam na obed, lebo ze potom rok nebudme moct nic normalne jest :wink: tak sme sa boli dnes nacpat u Vodnika na zlatych pieskoch :grinning:
4. máj 2008 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hodmon tak to ano..to je ine, drzim palceky, daj vediet potom..

kats, my sme tiez drobnejsi, mala ma okolo 3 kg, ale myslim, ze to staci, za ten tyzden, dva este cosi pribere, tak to bude akurat, tych 3.2 by stacilo a poradna v podstate nic, ani ma neysetrila, lebo mala 2 porody, tak len medzi nimi odbehla, takze krcok neviem ako na tom je..mudrejsia budem v stedu
4. máj 2008 o 17:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Drobnejsie pojdu lepsie von :wink: no ale ja tak tie ich odhady, uvidime aky budu v skutocnosti :sweat_smile: uz sa tesim na stredu :D mne povedal ze krcok sa uz zkracuje a makne... tak sa vytesujem :slight_smile: uz aby to bolo - aj ked zajtra zacinam len 38 :grinning: tak mame este casu a casu :wink:
majte sa krasne, idem sa vyvalovat pred telku :wink:
4. máj 2008 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka gratulujem :slight_smile: mala je nadherna
4. máj 2008 o 17:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte májovky :slight_smile: my sa este tiez nepridavame k maminam a stale sme 2v1. :sweat_smile: ale ja sa vobec necitim na to, ze by som mala rodit. asi som divna, ale mne to moje brusko vobec neprekaza a vobec nepomyslam na porod.
gratulujem danke a ocinovi ku krasnej malickej princeznej a prajem vela zdravia, sil a mliecka :dizzy_face:
4. máj 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
gratulujem danka...mala je krasna...aj tatinovi samozrejme :slight_smile: vela zdravia a stasticka :slight_smile:
4. máj 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danke gratulujem a zavidim mna uz tak boli pod prsiami, aj vas??????
Janka verim tomu ye na ten spln sa to roybehne ja mam z rana stale bolesti a poobede prejdu :angry: :angry: :angry:
taak chcem ist rodid aj ked potom si poviem ako mi bolo dobre :slight_smile: :slight_smile:
4. máj 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danka tiez sa pridavam ku gratulacii. mala je nadherna. :slight_smile:
4. máj 2008 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka mna akurat stale strasne pali tak koza na brusku a stale horsie sa mi v noci spi. ale inak sa citim v pohode. ale je pravda, ze uz aj ja by som rada porodila. :sweat_smile:
4. máj 2008 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
normalne sa mi zda, ze pod tou mojou vahou aj ta nasa nova postel zacina vrzgat, ked sa v noci prevalujem ako taky vorvan :grinning:
4. máj 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky!Je tu niekto na pokecanie?Tak sa nudim....... :confounded:
4. máj 2008 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojme vsetky, jeeeeeeej prve majovciatko o ktorom vieme, este ze tak :dizzy_face:
danka blahozelame, taktiez ocinkovi a malej Veronike :dizzy_face:
misanik sikulka, este ze nas je na tabulky viac :wink:
4. máj 2008 o 19:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky...nejak nam konik necvala podla predstav.... :frowning2:
4. máj 2008 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
Danka...gratulujem,konecne prve majovciatko :dizzy_face:
4. máj 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz idee??? :slight_smile:
4. máj 2008 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No super....danka, tesim sa a gratulujem skore chlapcov a dievcat sa nam vyrovnava.... :wink:
A samozrejme, tichucko zavidim, ale len tak trosilinku, sak ste boli 2 dni po...moje zlate...ake stastnee.... :dizzy_face:
4. máj 2008 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Pridávam sa ku gratulácii - Danka, blahoželám k prvému májovčiatku!
4. máj 2008 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok