Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

eviku78
5. máj 2008

hodnom ja som tiez vo vseobecnej a unionkou nemam ziadne skusenosti.

hodmon
5. máj 2008

ved to, ja som bola odjakziva vo vseobecnej, ze reku ved je statna....ale teraz sa mi uz nepaci co stvaraju .... a ked vravela aj doktorka, ze robia problemy tak uvazujem nad tym, ze dam do UNION ako odporucala, len by som chcela najst niekoho, kto ma s nou skusenosti, nech potom nelutujem

moni1412
5. máj 2008

aj ja myslim na sandriku a Lukaska, nech sa rychlo uzdravia a pekne idu domkov.

hodmon
5. máj 2008

kocky, idem varit obed ....neviem sice este co, ale idem daco vymysliet......uz ani neviem co by som zjedla, strasne

verulka
5. máj 2008

fuha, tak sandrike drzim palce.
hodmon este neviem, musim si pozistovat este veci- ale asi kor dovera 😉

misanik
5. máj 2008

Ahojte brusina. Ja sa tiez hlasim uplne ok, vyspinkana. Dnes ideme na obed na kontrolu, dockali sme uz aj navratu lekara... no som svedava, ci moj zabetonovanu krcok pohol, ale nemam ten pocit...

eviku78
5. máj 2008

no tak halo, ktora si dnes beriete ten pekny datum, ze 5.5.? 😀 😉

zuzkazrzka
5. máj 2008

ahojte, ja sa tiez hlasim este ako kinderko 🙂 rano sme boli priznat na matrike otcovstvo 🙂 takze bude mat draheho prizvisko 🙂 kedze nie sme svoji tak to tak treba 🙂 a este som bola v banke a odniest moju stvornohu Betu do saloona na strihanie...a uz mam dost 🙂

misanik hlas sa, ze ako na kontrole 🙂

anjelok
5. máj 2008

ahojte baby, tak u nas tiez nic nove..dokonca sa mi aj celkom fajn spalo, ja to mam take striedave, jedna noc ok, druha nie..ale vcera som nebola na prechadzke, ze by to bolo tym? no asi to odsledujem dnes, ze ked sa pojdem prejst, ci ma bude zase brusko bolet..
ja tiez neviem co varit, uz na nic nemam chut, ale hladna som...spravim asi vyprazane file, ale to az neskor, teraz sa mi nechce 😝

misanik
5. máj 2008

Eviku, no miriamka si nan robila zalusk. Mne je jedno uz od dnes aky datum 🙂
Zuzi ty ides kedy an tu kontrolu? Zajtra? Inak ja mam zajtra prvy termin, lebo ja mam 3 rozne 🙂

anjelok
5. máj 2008

verulka veru, nas den D sa blizi 😀

misanik
5. máj 2008

Anjelok, uz ti svieti 40tt. 🙂

anjelok
5. máj 2008

misanik, no praave pozeram, tak som zvedava, kedy to bude, ale neratam, ze skor ako na termin..takze zatial pohoda 😎

misanik
5. máj 2008

Inak ja sa teraz citim lepsie ako v nejakom 37tt 🙂

zuzkazrzka
5. máj 2008

misanik ja idem na kontrolu 8.5. a uz mam ist nalacno 🙂 mne je jedno od zajtra kedy 🙂

anjelik, tak ty by si uz aj mohla 😀

anjelok
5. máj 2008

misanik, ja sa citim celkom fajn, az na tie noci, ze ma strasne podbrusko boli, ako baby pisu, ze ich pali hore, tak mna zase dole tie slachy medzi bruskom a nohou a hlavne na pravej strane..neviem, ci mi tam mala niecim tlaci, ale je to dost blbe, lebo sa neviem niekedy ani pohnut, ledva vstanem z postele..ale to len ked spim..a este citim, ze mala je vacsia, lebo ju citim naozaj vsade, tak smiesne sa puci 🙂

anjelok
5. máj 2008

zuzka, no viem, ze by som mohla..ale mala ma nejak cas, sak ja sa nikam neponahlam 😎

no tento tyzden si musim este brusko odfotit, to bude asi posledna fotka 😉 ..a potom mozno este pred porodom

misanik
5. máj 2008

Hej to pucenie je take , to aj aj citim a mna pali ten vrch bruska, ale mam pocit, ze to robi drobec, on sa tam uz proste nemesti. Ale ja sa citim dobre asi preto, z eod kedy som prisla z nemocnice strasne dobre spim, prespim celu noc.

misanik
5. máj 2008

Zuzi ale 8.5.2008 je pekny termin. 🙂

anjelok
5. máj 2008

misanik, tak to je super, uzi si spanku, ja sa uz az tak nevyspim, lebo aj casto chodim na wc, tak kazde dve hodky, ked je dobra noc, tak kazde 3, to uz mam taky polotrening 😉

anjelok
5. máj 2008

aj mne sa paci 8.5. aj 10.5...len aby to nakoniec nebolo 15.5. 😀

zuzkazrzka
5. máj 2008

mna nepali nic, aj ked sa maly puci, ale citim ako mi hlavickou tlaci dole, lebo tam mam bolesti 🙂 sa to vola nejaka spona myslim lonova 🙂 mna viac trapia nohy, tie ma v noci strasne bolia...lytka mam ako keby som ich mala zabetonovane 🙂

eviku78
5. máj 2008

ja tiez chodim v noci na wc v priemere 2 az 3x. teraz utekam nahlasit sa k pediatricke a neskor zase nakuknem.

zuzkazrzka
5. máj 2008

moja mama stale tvrdi, ze to chodenie na zachod v noci (ja chodim tak 2 - 3x) je predpriprava na vstavanie k babetku 🙂

misanik
5. máj 2008

Mna nohy nebolia, len sa na ne nemozme ani pozriet. Vyzeraju priserne, take opuchnute, fuj.

anjelok
5. máj 2008

zuzka to je sranda, ze ja som mala problemy s nohami v nejakom tusim 6-tom mesiaci, to tiez som mala hrozne pocity v lytkach, ked som lezala..ale teraz nic..teraz tiez len citim, ako mi mala dole tlaci, mam pocit, ze uz je dost dole, lebo to pucenie je hlavne v oblasti pupka a nad pupkom uz citim take volnejsie..ale lekarka nic nehovorila, ze by nejak klesla alebo co..

anjelok
5. máj 2008

evi a ides tej zborilovej?

misanik
5. máj 2008

Ja tiez tak 3x idem, ale hned zasa zaspim 🙂 toto s babatkom nebude, ked uz vstaneme k babatku bude treba mu dat papat, prebalit... 🙂

zuzkazrzka
5. máj 2008

no mne nohy zase nejako zvlast nepuchnu, aj sa na nich pozeral lekar, lebo som hovorila, ze ma bolia...ale ze je to ok a ani nemam velmi opuchnute...takze mam vydrzat 🙂 tak drzim 😉

anjelok
5. máj 2008

misanik, ja nastastie nemam opuchnute nohy..prsty mavam hlavne, ked chodim, ked sa vratime z prechadzky, tak si neviem dat dole obrucku, ale inak v pohode..to bude asi tym, ze mam take mini brusko

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre