Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

tajomstvomaj
6. máj 2008

trosku som sa potrapila, kym som to sem vlozila, lebo konik sialene blbne:

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

lucka0122
6. máj 2008

to je nenormalne co je dnes s tym konikom....od rana nie a nie sa sem dostat....strasne...ziadne babatko?

misanik
6. máj 2008

lucka mame 2 babatka, ajajka a zuzka.sk, obe stihli 5.5.

misanik
6. máj 2008

luci nemas kontakt so sandrikou? nezlepsilo sa im to?

petka015
6. máj 2008

ahojte a co je vlastne so sandrkou?

misanik
6. máj 2008

petka, Lukasko sandrikin ma streptokoka...

zuzkazrzka
6. máj 2008

misanik, hadam to nie su riadne priznaky, ja som psychicky nastavena na stvrtok 🙂

zuzkazrzka
6. máj 2008

som pozerala toho Bukovskeho v nejakej relacii na Jednotke...ten chlap mi lezie na nervy a rozculuje ma 😀

misanik
6. máj 2008

zuzi, to je pako, vobec ho neries 😀

petka015
6. máj 2008

misanik streptokoka? a su v nemocnici?

misanik
6. máj 2008

mne dnes cely den tvrdne brusko, ale velmi to neboli, tak to tiez neriesim 🙂

misanik
6. máj 2008

petka ano su stale v nemocke.

livka299
6. máj 2008

ajajke a zuzke.sk zo srdca blahozelam, prajem vela vela zdravicka aby boli skoro domka....
a nasa Jankapo sa z poradne velmi neozyva....mozno si ju uz nechali.....myslim na nu

zuzkazrzka
6. máj 2008

aj ja mam dnes brusko ako skalu 🙂 ale tiez to neriesim, pojdem trochu von, ale az okolo 4tej 🙂

misanik, ved nam uz moze tvrdnut nie 🙂

jankapo
6. máj 2008

Ahojte babulky, no prave som vstala, ledva som dosla z nemocnice....
Absoluuuuutne ziadna zmena, no co vam budem hovorit. A nic so mnou este nebudu robit lebo nie som v temine. Mam prist vo stvrtok, no co sa zmeni za 1 den, neviem...Dnes som tam cele doobedie takmer odsedela...Brusko tvrdne nenormalne, v krizoch ma lame, ale pravidelne je to jak busy v Indii...taze nic. A moj krcok sa tvari, ze sa ho to vobec netyka.
Zo slov "vyvolavacka" a "cisarak" mam taku paniku, ze az...tak vobec neviem. 😢 Nastastie, nevladzem to zatial spracovavat taka som unavena.
Idem si vam precitat co nove.

misanik
6. máj 2008

Janka, my uz sme typovali ze si ta tam nechali, klud a hlavu hore, Matusko sa vypyta sam, neboj.

janca704
6. máj 2008

Caute, kocky, nieco nove?
Idem vas trosku pocitat 😉

Ozaj my sme sa kooonecne niekam pohli. Skratil sa mi krcok 😵 , zmakkol, ale zatial sa neotvaram. No a doki to vidi na TP okolo 19.5. 🙂 Uvidime, co na to nas hrosik 😵

zlatik
6. máj 2008

Caute kocky, gratulujem novym mamickam a tisko zavidim 😵
Ja som stale chora jak pes, v noci vobec nespim.
ZRZKA, ty si mala aj nadchu? Co ti pomohlo? Ja som uz bezmocna, treti den nadcha bez zmeny - na porazenie.
Moj maly mi tak kopka tesne pod pravym prsnikom, ze neviem ci bluznim, ale mam pocit, ze pocujem akoby prasknutie ked mi kopne.

janca704
6. máj 2008

Zlatik aj mne sa to stava, taky zvlastny zvuk obcas z bruska a creva to nie su 😅

janca704
6. máj 2008

A gratulujem ZUZKE aj AJAJKE ku krasnym babatkam a krasnemu datumu 😵

zuzkazrzka
6. máj 2008

zlatik, mala som nadchu, davala som si len paralen a kvapky a po piatich dnoch mi to zislo na hrdlo a priedusky...bezala som na pohotovost a zabrali az antibiotika. ☹ asi by som ti poradila lekara a to co najskor, aby si sa s tym dlho netahala, uz si to nemozeme dovolit, aby sme mohli odrodit

zlatik
6. máj 2008

Zuzka, ja som bola u doktora uz v piatok, predpisal mi anopyrin a Bioparox. Tak to hrdlo mi uz preslo, ale nadchy sa nemozem zbavit za ten svet 😢

zuzkazrzka
6. máj 2008

zlatik, tak sa este nahrievaj...viac ti neviem poradit, ja som sa s tym trapila hodne dlho a este stale si musim v noci kvapkat do nosa, lebo inac neviem dychat ☹

moni1412
6. máj 2008

je tu este niekto? chcem sa vas spytat... ako chcete riesit navstevy po porode? Nas boli pozriet v porodnici aj surodenci, svagrinka, rodicia.... no a potom som povedala ze okrem rodicov a babiek maju vsetci zakaz. Nerespektovali ho, tak som to svojim surodencom povedala "po lopate" a na smrt sa urazili. Proste som to chcela obmedzit na par ludi, tych najdolezitejsich a takto to dopadlo ☹ Zdaju sa mi dost sebecki... mam dnes z toho brutalne pokazenu naladu. ☹ ☹ ☹

kats
6. máj 2008

Ahojte, kym sa ja sem dotrepem tak uz ste vsetky prec ☹ ma zas chytil upratovaci zachvat tak som sa doteraz nezastavila 😅 ani som netusila ze sa da tolko krat daco upratovat 😀
moni, ak sa aj surodenci urazili, urcite ich to prejde a pochopia preco ich tam nechces (teda mali by), ved sa sama musis dat dokopy a dako sa zorganizovat a nie sa s nimi este otravovat 😉

anamor
autor
6. máj 2008

moni ja som sem nakukla, no ja mam malu rodinu, nasich, svokrovocov a brata, svagrinu, ty mozu prist, inak nikoho zvolavat v prvych tyzdnoch nebudem a ak sa ma spytaju, tiez to chcem obmedzit na sestonedelie nie, v juli uz prist mozu, uvidim, ci sa mi to podari.... lebo ani moja mama mojmu zmyslaniu nie velmi rozumie....

moni1412
6. máj 2008

kats som sa bala ze som to prehnala, ale vidim ze mi rozumies..... no, som z toho smutna. ale akosi nemam silu to riesit, ani chut 😖
anamor, ved ho videli v porodnici a povedala som ze po krste mozu prist, ten bude asi o mesiac.... mamina mi to odobrila, ale dnes mi to vycitala.... asi jej ja nerozumiem ☹

kats
6. máj 2008

moni teraz sa skus s tym netrapit ich to urcite prejde... ja tiez uvidim ako to budem zvladat a ci budem chciet aby maly hned pochytal kopec bacilov od ludi... ale skor tiez nie. Moja mama si uz zhana rusku na usta 😀 lebo ked som sa narodila tak mam este aj fotku z domu ako ma drzi v naruci s ruskou 😉 to tak vtedy bolo. Ale zas tak to prehanat nechcem - a ani to nepojde kedze mame dvoch chlpacov 😀

moni1412
6. máj 2008

kats hmm, skusim...rusku? fiha, ake bezpecnostne opatrenia 🙂 tak mamina to zobrala dost vazne 😉

eviku78
6. máj 2008

ahoj bruska. kati poslala som ti IP. moni z toho si nic nerob, musia predsa pochopit, ze na miminko musia byt opatrni.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre