Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

moni1412
6. máj 2008

evi keby to chapali, tak by nebol taky problem ako je. moj brat je strasne urazlivy... by ste neverili, 27rokov a ako male decko. ale vravim ze oni to pochopia asi az ked budu mat svoje babo....

eviku78
6. máj 2008

hlavne moni teraz je najdolezitejsi Denisko a mas pravdu, snad to pochopia, ked budu mat svoje baby. nebud smutna.

moni1412
6. máj 2008

evi ved sa snazim 🙂 ale aj hormony este pracuju, tak preto mam take divne pocity z toho asi. ale stojim si za tym.

kats
6. máj 2008

evi aj ja sa pokusim tak pred deviatou 😉 a lemra som tiez neskutocna, ale pohana ma snaha minut tu permanentku, ked sa nahlasim den dopredu uz to nemozem zrusit tak sa premozem a idem 😀
moni uz sa len tes zo synceka, ze ho uz mas pri sebe, my sme stale este nedockave cakatelky 😉

moni1412
6. máj 2008

kati uz zachvilu budete stastne mamicky 🙂 ved sa tesim, neskutcne sa z neho vytesujem.
vdaka, baby.

loss
6. máj 2008

caute
tak co mame novu maminku?ja som dnes v poradni pochodila celkom fajn som otvorena na 3cm tak uz len cakam kedy to zacne

zuzkazrzka
6. máj 2008

moni, ja som tiez povedala, ze neviem ako navstevy po porode, a ked som povedala ze nechcem vela ludi, tak na mna tiez vsetci kukali ako na salenu 🙂

kamilla23
6. máj 2008

katmi: ahojte volam sa Ninka a narodila som sa pred dvomi hodinkami, mala som tazky porod ale stalo to za to

mirka8429
6. máj 2008

ahojte babule...

loss to je skvele drzim palceky...

moni ahooooooooj ako sa mas

kamilla23
6. máj 2008

katmi je este na sale ,ked budem vediet viac dam vam vediet 🙂

mirka8429
6. máj 2008

jeeje katmi blahozelame k malinkej..

loss
6. máj 2008

jej katmi super srdecne blahozelam skvele 🙂

dididi30
6. máj 2008

ahojte...tak teda dalsia maminka, no teda uz aj majovky za chvilu vymiznu z netu 😀
mika ako??
katmi gratulujeme...

anamor
autor
6. máj 2008

Katmi blahozelame, kamilka dakujeme za infosky, hod miery a cas kedy presne sa to stalo, vecer hodim do tabulky.....

mirka8429
6. máj 2008

didi ahoj no celkom fajn....a ty ako??

dididi30
6. máj 2008

mirka som rada, citam,ze drobec ti robi radost 😀 .....ja som v poho od stvrtka uz len mesiac, len to ,ze sa uz ledva teraz gulam, picha ma dole nenormalne a nakoniec tu budem do 42tt 😖 sak ani ma tam dole nekukaju tak neviem ci som otvorena ci co, kontrola streptokoka sa nekona , oni to tu nerobia 😒 hm dufam,ze boh da a bude vsetko ok..

mirka8429
6. máj 2008

didi neboj..mne nadali ani infuziu s atb..neboj vsetko bude ok 😉

anjelok
6. máj 2008

jeee, katmi gratulujeeem..no s kym budem teraz preberat poradne?? 😀 😀 aspon sa vyhla tej zajtrajsej 😀

betatka
6. máj 2008

katmi to je super tak blahoželame a tešime sa na fotočky 🙂

dididi30
6. máj 2008

mirak a vies,ze ani mne nedavali pri malej ziadnu infuziu?? hm asi nestihli 😀

lucka0122
6. máj 2008

ahojte............ misanik ..................luky sa ma zle ..maju podozrenie na zapal mozgovych blan a zapal pluc.....sandrika ledva pise tak jej radsej ani nevolam len mi napise smsku a to je vsetko....dufam ze sa stoho dostane...krpcek maly

anamor
autor
6. máj 2008

lucka to su strasne spravy od sandriky, ako moze mat jedna mala osobka tolko neprijemnosti 😢 😔 dufam, ze sa z toho dostane.

anjelok aj ty mas zajtra poradnu? ja tiez, no som zvedava co bude...

lucka0122
6. máj 2008

neviem anamor ale je mi ich oboch velmi luto ved mala aj cele tehu problemy a este aj toto...aspon teraz mohla byt statsna.....mne sa vidi ze od vcera mi brusko kleslo ani zaha ma nepail...ktovie co to znaci...ale dnes sa mam fajn nic ma neboli.....obcas kontrakcia ale nic ...

anamor
autor
6. máj 2008

neboj lucka, vidis zuzka bola zufala, katmi takisto a maju to za sebou, neboj aj ty pojdes, coskoro 😉

moni1412
6. máj 2008

katmi blahozelame 🙂 vela, vela zdravicka vam obom 😵
zuzkazrzka hmm, to je fakt take nepochopitelne? 😕 teda, aspn vidim ze nemam take problemy sama.
mirka ahojkaj fajn 🙂 a vy? Samko ako?
so sandrikou mi to je velmi luto. dufam ze sa coskoro Lukasko z toho dostane 😢

jankapo
6. máj 2008

Ahojky, no tak citam same novinky...
Skoda, ze aj zle. Dufam ze sa Lukasko vylieci, chuda malinkate... ☹ Sandrika musi mat teda sil...fuuuha, ja by som toto nezvladla...Akoze klobuk dolu.
Katmi, prajem skorunkee zotavenie. Snad coskoro zabudnes na bolest...a budes sa len tesit z drobceka.
Loss,....tak sa tesim sa to u vas pohlo...ako velmi by som si ja nieco take priala. Aj ked mam podozrenie ze dnes sa na mne spachal Hamilton... 😕 co mi je uz srdecne jedno.
Lucka, sucitim s tebou, no kazdy naznak cohosi je super... 😉
Maminky, drzte sa... 😵

hodmon
6. máj 2008

katmi blahozelam ... takze predsa len to nebol pokazeny pocitac 🙂

dnes som bola v porodnici a nenechali si ma tam, ako ma minule strasili 🙂
ale trochu ma postrasili, koli krvi...musim ist dat zas skontrolovat trombocyty ... poviem vam, uz som dost prestarasena...mi vravi dr. ze sak pridete a ked bude zle, tak vas prevezieme do fakultnej nemocnince ...sak to nebude tak rychlo aby sa to nestihlo ...mala som dost po tychto slovach

kocky, vy ste vsetky vysadili magnezium? to sa musi? mne este len minule zvysila davku a dnes mi kazala ubrat na 3x1, ale brat mam dalej

ninka123
6. máj 2008

Ahojte kocky, dufam, ze Lukasko sa z toho rychlo dostane a Sandrika bude v pohode...
Katmi blahozelam, dobre, ze sa to uz rozbieha.. 😉 Inac sledujem, ze zajtra nas ide kopec do poradne, ja mam okrem nej aj monitor, tak som zvedava, co mi povedia.. Prajem peknu nocku vsetkym babetkam...

livka299
6. máj 2008

Je mi luto Sandriky, chuda cele tehotenstvo prezivala tazko a este aj toto. ☹ ☹ ☹
Aj ja mam zajtra poradne, dokonca dve v nemocke a u svojej lekarky....tak som zvedava, ale teraz sa citim fajn, uz musim vydrzat do nedele lebo sa chceme ist kupat na termalne kupalisko kym sa da...aj ked neviem ako ludia zareaguju ked ma uvidia 😅 😅 😅 😅 😅 ale chceme tam ist hlavne koli malemu...

misanik
6. máj 2008

Katmi, srdecne gratulujem a zelam skore zotavenie a vela mliecka.
Luci, so Sandri am to mrzi, pozdrav ju, nechpem ako s amoze tolko nestastia zosypat na jednu kopku...verim, ze Lukasko sa z toho dostane.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre