• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
moni myslim, ze sa dlhsie neozvala..mozno uz je aj ona mamina :dizzy_face:
7. máj 2008 o 15:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, uvidime o par dni, hadam sa nam ozve. sandrika co nove? nevieme nic? :frowning2:
7. máj 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem upratat kuchynu kym dojde drahy a potom pojdeme asi trocha von
7. máj 2008 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni o sandrike viem len to, co pisala lucka na strane 82, viac nic..
7. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
peknu prechadzku :slight_smile: ides to skusit rozchodit? tak si to uzi :wink:
7. máj 2008 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka naozaj skus glycerinove cipky, tiez zaberaju do 10 minut...aspon sa ti to uvolni ale pokracuj aj s vlakninou, semiackami, slivkami a pod. to ti povoli, ale na akutny stav su tie cipky super. Ja som ich vyuzila niekolko krat pocas tehu
7. máj 2008 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Babulky, prave sa zo mna vyvalilo asi vedro vody, ideme na vec...
To je darcek pre Moniku k meninam.... :wink: :slight_smile:
7. máj 2008 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani, dakujem :slight_smile: taky nadherny darcek :dizzy_face: drzkaj sa, moja :slight_smile: drzim palceky.
7. máj 2008 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janiii...drz sa :slight_smile:
7. máj 2008 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, baby.
Tak vam vsetkym co vam odchadza zatka drzim palceky, nech vas to privedie co najskor k vytuzenemu cielu a jankapo drz sa, prajem pohodovy porod.
Novym maminkam gratulujem k miminkam a snad sa to uz teraz aj u cakateliek rozbehne.
Ja som bola dnes na kontrole, maly kusok sme na tom lepsie, krcek vraj makne, skrateny na 1 cm ale napisala mi 1,5 cm, otvorena som uz nie na spicku prsta ale na prst, zrelost placenty III, plod. vody vraj uz mam menej ale je to v poriadku, ozvy, sono aj prietoky dopadli ok a vraj mam take dobre vysledky ze mi tehotenstvo prospieva. :wink:
Sice nastali len male zmeny ale aj malo obcas potesi.
Na kontrolu mam ist v pondelok 12.05 aj s taskou a ak bude vela pacientiek poslu ma domov a najneskor v utorok pojdem na vyvolavacku, ak dovtedy neporodim, tak uz to beriem tak ze najneskor za 5-6 dni uz budem aj ja mamickou.
7. máj 2008 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, citali ste toto?http://www.aktuality.sk/pikosky/pikosky/tinedzerka-dosla-do-nemocnice-spojena-s-dietatom-pupocnou-snurou :confused:
7. máj 2008 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, tak jankapo uz ide na vec. supeeer :dizzy_face:
monika, vsetko naj k meninam :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka dakujem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: ty co? kedy sa chystate vy na vec? :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je sila ale najviac ma dorazilo vyjadrenie doktora "bola velmi mudra", no neviem, podla mna to bol z jej strany velky risk...
7. máj 2008 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a monika vsetko najlepsie k meninam, hlavne nech ste zdravucki
:slight_smile:
7. máj 2008 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, dakujem :slight_smile: :slight_smile: ste zlate :slight_smile:
moni, tak dufam, ze uz coskoro. aj ja chcem uz ist ako jankapo :dizzy_face: no, len ci si to mysli aj rebeka, to neviem :sweat_smile:
mirka ved uz mas o 4 dni termin...to uz mate fajn vsetky, tych par dni ubehne rychlo. Janka uz bola zufala, som rada ze uz idu na to :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, viem, ze uz jej to islo na mozog, toto vyckavanie. ja som uz od vcera zmierena s porodom, tak sa ho tiez neviem dockat. dnes mi odchadza zatka, tak uvidime, ako to pojde dalej
7. máj 2008 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka aj tebe? :slight_smile: tak super... to uz bude asi rychlo teda. Tak vela stastia keby cosi.... idem ja, maly bude zachvilku chciet papat. majte sa pekne. :slight_smile: pekny dnik este
7. máj 2008 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa monika :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moni, vsetko naj k meninam :slight_smile:

mirka mne zatka odisla rano, a od vtedy nic, ziaden vytok ani ine veci, okrem bolesti krizov a tvrdnutia bruska...tak hadam vydrzim do zajtra a zajtra ideme na vec :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi vdaka :slight_smile: to je pekne ze ste sa takto rozrodili.... :wink: drzim vsetkym palceky. :slight_smile:
7. máj 2008 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
všetky májovky zrejme chcú porodiť hned na začiatku mája? To už nikto potom neostane? :grinning:
7. máj 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :grinning: Janka drz sa :wink:
betatka neboj este nas tu par ostane :slight_smile: aj ked dnes na poradni - otvorena na prst :grinning: tak sa vytesujem aj ked to este moze trvat (neviem ci mozem prezradit... ale aj s Evikom sme na tom rovnako) :sweat_smile:
7. máj 2008 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby ja vam trosku aj zavidim, ale samozrejme v dobrom :wink: ja o zatke mozem len snivat.
Ale tych par dni snad uz vydrzim, len aby som tu naozaj nezostala jedina :grinning:
Mne sa uz baby v nemocnici smeju, stale sa tam stretame na kontrole a vzdy sa cuduju ze stale som kinderko, tak snad buduci tyzden tam pojdem naposledy, ak teda neporodim skor :grinning:
7. máj 2008 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte burska. tak som sa akurat vratila domov. cely den som lietala a stihla som aj pedikuru. to keby na mna nahodou pride, tak aby sa pan doktor nezlakol tych mojich noh, kedze si uz na ne nadociahnem :grinning:
kats ja toho nasho doktora zacinam upodozrievat, ci nehovorim nahodou vsetkym to iste. :wink: :grinning:
ved uvidiem, co povie o tyzden.
7. máj 2008 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej jani, tak drzim palce :slight_smile:
7. máj 2008 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi mozno teraz sa mu zdal den vhodny na jeden prst :grinning: uvidime aky bude mat nabuduce :wink:
7. máj 2008 o 17:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzkazrzka, ja mam od rana hnedasty vytok. okolo obeda zo mna vypadol taky vacsi kus hlienu a odvtedy opat len slaby hnedy vytok
7. máj 2008 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok