Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

anjelok
7. máj 2008

moni myslim, ze sa dlhsie neozvala..mozno uz je aj ona mamina 😵

moni1412
7. máj 2008

hmm, uvidime o par dni, hadam sa nam ozve. sandrika co nove? nevieme nic? ☹

anjelok
7. máj 2008

idem upratat kuchynu kym dojde drahy a potom pojdeme asi trocha von

anjelok
7. máj 2008

moni o sandrike viem len to, co pisala lucka na strane 82, viac nic..

moni1412
7. máj 2008

peknu prechadzku 🙂 ides to skusit rozchodit? tak si to uzi 😉

zuzkazrzka
7. máj 2008

mirka naozaj skus glycerinove cipky, tiez zaberaju do 10 minut...aspon sa ti to uvolni ale pokracuj aj s vlakninou, semiackami, slivkami a pod. to ti povoli, ale na akutny stav su tie cipky super. Ja som ich vyuzila niekolko krat pocas tehu

jankapo
7. máj 2008

Babulky, prave sa zo mna vyvalilo asi vedro vody, ideme na vec...
To je darcek pre Moniku k meninam.... 😉 🙂

moni1412
7. máj 2008

jani, dakujem 🙂 taky nadherny darcek 😵 drzkaj sa, moja 🙂 drzim palceky.

zuzkazrzka
7. máj 2008

janiii...drz sa 🙂

klba
7. máj 2008

Ahojte, baby.
Tak vam vsetkym co vam odchadza zatka drzim palceky, nech vas to privedie co najskor k vytuzenemu cielu a jankapo drz sa, prajem pohodovy porod.
Novym maminkam gratulujem k miminkam a snad sa to uz teraz aj u cakateliek rozbehne.
Ja som bola dnes na kontrole, maly kusok sme na tom lepsie, krcek vraj makne, skrateny na 1 cm ale napisala mi 1,5 cm, otvorena som uz nie na spicku prsta ale na prst, zrelost placenty III, plod. vody vraj uz mam menej ale je to v poriadku, ozvy, sono aj prietoky dopadli ok a vraj mam take dobre vysledky ze mi tehotenstvo prospieva. 😉
Sice nastali len male zmeny ale aj malo obcas potesi.
Na kontrolu mam ist v pondelok 12.05 aj s taskou a ak bude vela pacientiek poslu ma domov a najneskor v utorok pojdem na vyvolavacku, ak dovtedy neporodim, tak uz to beriem tak ze najneskor za 5-6 dni uz budem aj ja mamickou.

moni1412
7. máj 2008
mirka20
7. máj 2008

jeeej, tak jankapo uz ide na vec. supeeer 😵
monika, vsetko naj k meninam 🙂

moni1412
7. máj 2008

mirka dakujem 😵 😵 😵 ty co? kedy sa chystate vy na vec? 🙂

klba
7. máj 2008

to je sila ale najviac ma dorazilo vyjadrenie doktora "bola velmi mudra", no neviem, podla mna to bol z jej strany velky risk...

klba
7. máj 2008

a monika vsetko najlepsie k meninam, hlavne nech ste zdravucki
🙂

moni1412
7. máj 2008

baby, dakujem 🙂 🙂 ste zlate 🙂

mirka20
7. máj 2008

moni, tak dufam, ze uz coskoro. aj ja chcem uz ist ako jankapo 😵 no, len ci si to mysli aj rebeka, to neviem 😅

moni1412
7. máj 2008

mirka ved uz mas o 4 dni termin...to uz mate fajn vsetky, tych par dni ubehne rychlo. Janka uz bola zufala, som rada ze uz idu na to 🙂

mirka20
7. máj 2008

moni, viem, ze uz jej to islo na mozog, toto vyckavanie. ja som uz od vcera zmierena s porodom, tak sa ho tiez neviem dockat. dnes mi odchadza zatka, tak uvidime, ako to pojde dalej

moni1412
7. máj 2008

mirka aj tebe? 🙂 tak super... to uz bude asi rychlo teda. Tak vela stastia keby cosi.... idem ja, maly bude zachvilku chciet papat. majte sa pekne. 🙂 pekny dnik este

mirka20
7. máj 2008

pa monika 🙂

zuzkazrzka
7. máj 2008

moni, vsetko naj k meninam 🙂

mirka mne zatka odisla rano, a od vtedy nic, ziaden vytok ani ine veci, okrem bolesti krizov a tvrdnutia bruska...tak hadam vydrzim do zajtra a zajtra ideme na vec 🙂

moni1412
7. máj 2008

zuzi vdaka 🙂 to je pekne ze ste sa takto rozrodili.... 😉 drzim vsetkym palceky. 🙂

betatka
7. máj 2008

ahojte 🙂
všetky májovky zrejme chcú porodiť hned na začiatku mája? To už nikto potom neostane? 😀

kats
7. máj 2008

Ahojte 😀 Janka drz sa 😉
betatka neboj este nas tu par ostane 🙂 aj ked dnes na poradni - otvorena na prst 😀 tak sa vytesujem aj ked to este moze trvat (neviem ci mozem prezradit... ale aj s Evikom sme na tom rovnako) 😅

klba
7. máj 2008

no baby ja vam trosku aj zavidim, ale samozrejme v dobrom 😉 ja o zatke mozem len snivat.
Ale tych par dni snad uz vydrzim, len aby som tu naozaj nezostala jedina 😀
Mne sa uz baby v nemocnici smeju, stale sa tam stretame na kontrole a vzdy sa cuduju ze stale som kinderko, tak snad buduci tyzden tam pojdem naposledy, ak teda neporodim skor 😀

eviku78
7. máj 2008

ahojte burska. tak som sa akurat vratila domov. cely den som lietala a stihla som aj pedikuru. to keby na mna nahodou pride, tak aby sa pan doktor nezlakol tych mojich noh, kedze si uz na ne nadociahnem 😀
kats ja toho nasho doktora zacinam upodozrievat, ci nehovorim nahodou vsetkym to iste. 😉 😀
ved uvidiem, co povie o tyzden.

eviku78
7. máj 2008

jeeeej jani, tak drzim palce 🙂

kats
7. máj 2008

evi mozno teraz sa mu zdal den vhodny na jeden prst 😀 uvidime aky bude mat nabuduce 😉

mirka20
7. máj 2008

zuzkazrzka, ja mam od rana hnedasty vytok. okolo obeda zo mna vypadol taky vacsi kus hlienu a odvtedy opat len slaby hnedy vytok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre