Máj 2008 IV.

anamor
25. apr 2008

Tak na poziadanie adminov mame uz stvorku, my buduce /a uz aj sucastne/ majove mamicky sme sa rozkecali.....

katmi
26. apr 2008

ahojte kocky..
tak nas od rana zasa trapia krize a brusko trosku tvrdlo.. ale prestalo, len krize bolia..

anjelok bola som v tescu, ani v lekarni, ani v cajovni ziaden caj z ostruziny malinovej nemaju..tak ja fakt uz neviem,kde ho pojdem kupit..

misanik bozinku ty si v 37tt a maly ma tolko vela kg.. ja som v 39tt a ani neviem, kolko mala vazi,lebo mi nikto nerobil uz davno UZV.. normalne ma plasite kocky s tymi vahami babatiek.. no som zvedava...v stredu mam ist do poradne, asi si skusim vypytat UZV,lebo mam z toho dost nervy..

misanik takze ako teraz? budu ta sledovat a porod vyvolaju alebo ako? no jednoznacne drzim veela palce..idem pozerat harryho.. majte sa zatial..

misanik
26. apr 2008

Katmi ja som uz v 38tt, mne to tu zle pocita, ale aj tak je privelky, mame +14 dni podla velkosti. Lekari mi kazu rodit 🙂 Len je problem ten krcok, ak by vyvolavali, lebo je uplne neskrateny, zavrety. A ta snura maleho aby sa neico nestalo. Uvidime v pondelok ako bude na tom moj krcok, ci ma nechaju cakat, alebo vyvolaju. Chodim v nemocke 3 krat denne na monitor kvoli pupocniku aj pri rodeni budem musiet byt viac na monitore aby videli ci sa Norko nedusi, ak by sa neico zhorsilo spravia sekciu. Len sa bojim ako to bude tie dni co tam nemam lekara...

lucka0122
26. apr 2008

katmi moj maly ma cez 2200g...ja som si ten caj kupila v tescu v lekarni...stal 28sk...UZV neukazuje presnu hmotnost oni to nevedia...oni len tak prblizne povedia kolko ma babo....mna od rana picha od spodku a mam stahy a brusko tvrdne ako vzdy cele dni...

katmi
26. apr 2008

misanik to nevadi.. ale aj tak.. ja zacinam buduci tyzden 40tt.. cize aj tak som stale popredu od teba nielen v tyzdnoch... na poslednom UZV mi totiz podla hmotnosti malej a velkosti dali termin vcerajsi.. cize 25.4. ale nemenili mi ho v mat.knizke... tak teraz preto aj mam trochu obavy,ze kolko tak moze vazit..ked ty pises, ze maly ma uz vyse 3500G.. a
a ako zistili, ze malicky ma snuru okolo krku?

luci lenze moja mala mala cca v 30tt uz skoro 2kg.. vies? to bol posledny UZV co mi robili.. a k tomu caju.. ale v ktorom tescu? ja som pozerala tam,kde anjelok a prd tam mali..

lucka0122
26. apr 2008

katmi v BB..ale v kazdej lekarni tesco ho maju mat ci nie?alebo tam kde su sypane caje...skus...ja mam hnacku tak idem lezkat..

katmi
26. apr 2008

jaaj luci ja som zabudla,ze si z BB.. no nemaju ho.. ja som ho pozerala u nas, v lekarni vobec a v cajovni ze tiez nemaju..
na hnacku si daj cokoladu na varenie alebo suchar s ciernym cajom alebo banany.. vyskusaj, pomoze to..

lucka0122
26. apr 2008

banany od rana som zjedla asi tri az styri.....tak neviem....

katmi
26. apr 2008

ale musia byt take este skoro nedozrete.. a dalsia vec.. niekomu sposobuju opak.. tak pozor.. skus ten suchar a cierny caj..

sandrika
26. apr 2008

Ahojky mam zlu spravu Luky ma silny zapal zobrali mi ho do inkubatora bude tam asi do piatku uvida sa ako bude nevedia co mu je konkretne len ta hodnota ma byt max 10 a luky ma 113 hrozne som plakala a to som ho na noc po tom mojom velmi tazkom porode dala na noc prec lebo somspala len hodinu a teraz mi ho zase zobrali nasilu som taka smutna

ninka123
26. apr 2008

Sandri, neboj, vsetko bude O.K., drzte sa obaja 🙂 🙂 🙂

mirka20
26. apr 2008

ahojte 🙂
sandrika, to ma strasne mrzi, ale hadam rychlo zistia, co mu je a nasadia liecbu a uz coskoro si malickeho donesies domov. silno vam drzim paste

loss
26. apr 2008

misanik drzim palce nech to zvladnes a dockas na doktora
my sme tiez stravili v nemocke den a noc pre kontrakcie ale nakoniec tiez nic mala ma 3350G a moc sa jej teraz uz na svet nechce chvalabohu moj lekar v piatok prisiel z dovolenky tak som kludnejsia
baby uz sa ozaj rozpadavame tak kazdej zelam ten naj.porod nech je rychly a bez problemov
sandri drzim vam palceky nech ste rychlo OK

zuzka.sk
26. apr 2008

Ahojte baby, dnes cely den beham, bola som u kadernicky, uz som zase pekna buduca mamina, potom s maminou v obchodoch, potom na dome, potom na zmrzke a potom domov. Cely den v tahu, ale super, je krasne pocasie, nic ma neboli, konecne sme sa s malinkou asi zosynchrnoizovali a je nam spolu 2 v 1 dobre. Prave som u sestry, tak vas len rychlo kuknem, co sa nove deje, idem pozriet, ci niektora neporodila a ideme pozerat film 27 siat a robit si babsku jazdu. Manzelik isiel na koncert Morcheeba. hehe.

anamor
autor
26. apr 2008

fu na nedelu vycerpavajuce spravy. Misanik drzakaj sa, dufam, ze ta stihne odrodit tvoj lekar.
Sandrika vela sil zelam a prajem aby to bolo najlepsie akosa da, mrzi ma ze sa trapis, drzim silno palce. Loss tebe taktiez, drzte sa kocky.

Tie co budete rodit, nech je to rychlo, bez komplikacii, so stastnym koncom....

anamor
autor
26. apr 2008

boze ved dnes je sobota 😒 ja uz to ani v hlave nemam vsetko pohromade 😲

dididi30
26. apr 2008

misanik drzim palce, teda si zazila porod mirky?? no to muselo byt mile, sak ona uz chuda tak dlho cakalla, tak si to zasluzila, uz to ma za sebou 😉
sandri dzim palceky a bude silna.....

katmi
26. apr 2008

ahoj sandri.. drzim moc palceky.. neboj nic.. bude vsetko v poriadku.. urcite nas priebezne informuj.. moc na teba myslime..

anamor vravis, ze sa zacinaju prejavovat symptomy zeny na materskej dovolenke?? 😀 neboj nic.. ani ja neviem kolkokrat ktory je den a uz vobec ze ktoreho je..

anamor
autor
26. apr 2008

katmi to som rada, ze v tom nie som sama... 😒 ja neviem preco mam pocit,ze je dnes nedela... uz som fakt zmagorena.... to fakt inak nevies zohnat ten caj? ja som sa v jednych sypanych opytala a hned aj kupila....

katmi
26. apr 2008

anamor fakt ho neviem zohnat.. bola som dnes v tom tescu, kde ho anjelok kupila,ale v lekarni vobec a v cajovni mi povedala ze mavaju,ale ze teraz nemaju.. chcela som aj maté si kupit, lebo ten mam velmi rada, a tiez nemali.. tak som si aspon citronelu kupila.. to je podobne ako mate.. len trosku slabsi tusim..
a ty kde si ho kupila prosim ta??

anamor
autor
26. apr 2008

v avione v sypanych cajoch

katmi
26. apr 2008

asi tam zajta skocim.. kde to tam najdem prosim ta?

anamor
autor
26. apr 2008

no neviem presne pri com to je ale v tej starej casti ked pojdes od jedla smerom napravo, myslim, ze niekde vedla kenvela by to malo byt oxalis sa to vola.

katmi
26. apr 2008

ahaa.. tak uz asi viem.. kenvelo viem kde je..tak to budem podla toho hladat.. dakujem ti moc.. no dufam, ze to uz kupim,leob ma porazi..
idem pozerat film, tak pekny vecer ti prajem.. papa

anamor
autor
26. apr 2008

ja tiez zalahnem uz k telke, papa, podaj spravu, ci mali 😉

jankapo
26. apr 2008

Nikde nikto???? 😉
Rodime, ci vychutnavame posledne chvilky vo dvojici???
Nooooo....
Sandri, neklesaj na duchu, odpocivaj a zbieraj sil na mamulkovanie, Lukyno bude ok, uvidis, drziime mu palceky, drobulkovi.

anjelok
26. apr 2008

ahojte, tak ja som dnes mala dlllhu prechadzku, poobede bola na navsteve svagrina, takze von sme sa dostali tak okolo piatej, isli sme sa prejst na hrad. fu, hore kopcom, ale to este nic, potom po meste a prisli sme domov o osmej, takze 3 hod. som chodila, medzitym som si ani na chvilu nesadla a uz poslednych 15 min. som ledva stala na nohach a ledva sa doplazila k autu 😝, ale som rada, ze sme boli vonku. aj ked pocasie nic moc, strasne fukalo a nebolo az tak teplo
zajtra sa doobeda chystam na klavirny koncert a poobede by sme si chceli ist opekat, tak dufam, ze bude krajsie ako dnes, tesim tesim

misanik, tak to je fakt sranda, ze si mirku zazila rodit 😀 ..drzim velm palceky, nech ta snura nerobi galibu ale je dobre, ze ste takto pod dohladom, aspon sa nic nemoze stat

sandrika, to ma hrozne mrzi, viem ako sa strasne musis bat, ja by som tiez asi bola uplne na nervy, po tom co si prezila som myslela, ze uz sa budes len tesit z drobca, ale neboj, vsetko dobre dopadne, budeme na vas mysliet

katmi, to je blbe s tym cajom fakt, ja ked niekde budem sa ti opytam a dam vediet..inak ja ked som bola v lekarni v tescu, tiez to hodnu chvilku hladala a nakoniec nasla, tak mozno sa hentej len nechcelo hladat

anjelok
26. apr 2008

zuzi, inak tu morcheebu by som si dala aj ja ..co si nesla s muzom? ja viem, ze v tomto stave je to take..ale keby siel moj muz, asi by som sla aj ja, mam ich moc rada

zuzkazrzka
26. apr 2008

Ahojte, tak my sme este tiez v celku. Po dnesnej kontrole mame krcok 1cm ale vraj v pohode, ale mam lezat. No co by som aj robila, ked som chora ako pes a este k tomu mam opat nejaku silny mykozu. A to vsetko musim dat doporiadku, lebo inak nemam rodit 🙂 ale aspon som bola trochu vonku 🙂

Sandrika, urcite bude vsetko v poriadku neboj sa 🙂

Misanik, a ty len pekne rozpravaj na maleho, ze nech sa odkruti a pocka na uja doktora do nedele 🙂

Drzte sa 🙂

zuzkazrzka
26. apr 2008

jaj a este maly ma vraj uz 3,3 kg...nejkako rychlo rastie 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre