• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Máj 2008 IV.

20. júna 2008 
jaaaj, gratulujem zuzkezrzke a prajem im vela zdravicka, sil a mliecka :dizzy_face:
8. máj 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku mnaam xixi

miri drzim palce
8. máj 2008 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mirka, ak po vani neustali, tak by to mali byt tie ozajstne :wink: drzim palce :wink:
miri, mne moj stich este nevypadol :wink:
mirka a tie kontrakcie mas velmi bolestive? no uvidim, co to moje bude zatka alebo len nejaky vytok. a ty si toho tiez nemala vela, ci ti to tieklo po troske priebezne?
verulka, skor sa spravidelnili, takze uz je to asi tu :fearful:
eviku no mne to odtekalo den..ale niekomu odtecie ak 2 tyzdne pred pôrodom...neviem u kazdeho inak...cakaj na kontrakcie alebo na odtecenie vody...
8. máj 2008 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, gratulujem vsetkym novym maminam a ich babatkam :grinning:
8. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj mirka do porodnice sa este nechystam :wink: len ma zaujimalo, ci to uz moze byt zatka. ale ja planujem porodit bezbolestne a este rychlejsie ako janka :grinning: :grinning: :grinning:
8. máj 2008 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku, kontrakcie sa este zatial daju. je to taka ostra bolest v krizoch a stvrdne cele brusko a uz aj boli. :confounded: ten hlien odchadzal postupne, ale raz zo mna vyslo tak viacej, ale tam bolo aj trochu krvy a dost vela hlienu
idem volat mojho muza, nech sa ide osprchovat a ideme do porodnice. vsak ak to nic nie je, tak nas poslu domov. papa
8. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku a to ako..porad :slight_smile:
8. máj 2008 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri a kedy ti hlanova zatka zacala odchadzat
8. máj 2008 o 18:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku, mirka, moja zatka zacala odchadzat vcera rano a este aj dnes mam na vlozke sem tam hnedkasty hlien
8. máj 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miri no podla mna uz porodis...ja som tak porodila..rano mi zacala odtekat a v noci o 3:30 sa maly narodil
8. máj 2008 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee mirka20 tak asi je to tu. urcite potom podaj hlasenie ako to dopadlo :wink:
mirka to je tajomstvo - sila vole :grinning:
8. máj 2008 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku nebud sukromnicka :wink:
8. máj 2008 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je tak mirka, to si tak musis vsugerovat. :wink: aaale keby to tak islo, ach jaj. kazdy vecer pilim manzelovi usi, ze ako sa porodu bojim :sweat_smile:
8. máj 2008 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku hej aj ja som pocula ze je to psychicke..hehe ale ver ze vtedy nevies ani ako sa volas hi
8. máj 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte aj ja som stale cela, citim sa ako keby som bola iba tucna....ziadne kontrakcie, tlaky...absolutne vsetko ustalilo ..dnes sme boli na vylete :grinning: :grinning: :grinning:
rano sme mali navstevu a maly prevratil stol zo 4 kavami :angry: :confounded: :confounded: :confounded: na koberec, tak este toto som si dala zavazok ze kym skvrny nezmiznu ani rodit nejdem :angry: :angry: :angry:
8. máj 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka :grinning: :grinning:
8. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
A samozrejme novym maminam a babetkam zo srdca blahozelam prajem vela zdravicka aby boli skoro domka....samozrejme tisko zavidim :sweat_smile: :sweat_smile:
8. máj 2008 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Mirka :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2008 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi ahooj...no citam ze sa mas dobre...som rada :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livka to hadam nie. vies ako dlho take skvrny miznu :grinning: co chces uzatvarat temu majovky? :grinning: :sunglasses:
8. máj 2008 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku xixixi no kava este dobre...keby ze vino......... :grinning:
8. máj 2008 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku mozno aj junovky tak to vizera :grinning: :grinning: :grinning: len keby som nebola ako tank jaj babuse sa smejte vsak aj vam vyrastu xixixixixixixixixixixxii
8. máj 2008 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
livi ved hej..nas je uz teraz taky huncut ze sa bojim ze co bude ked bude väcsi xixi
8. máj 2008 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj livka ved vies ako sa hovori. male deti - male starosti, velke deti - velke starosti. ale tak to ma byt :wink:
8. máj 2008 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
eviku presne tak :slight_smile: :slight_smile:
8. máj 2008 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ale moja je maly a su z nim velke starosti :unamused:
8. máj 2008 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic kocky idem sa trochu prejst. potom este nakuknem. papa
8. máj 2008 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok