Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

sasrnka
30. apr 2012

@renatad nehnevam nehnevam, len Sara je uz na Vanok velka, preferuje skor starsie deticky a Sami zasa velmi maly...a teraz je tak krasne, ze sme skor vonku To vies, my mame zahradu 😀 Ale neboj, zacne prsat a hned tam budeme s malym nasackovani 😵
@limoncino nooo, a vy mate susedu pani Janku? 😉 😵 😎 A neboj, aj v rodinnom domceku budes mat susedovcov. A ked takych, ako mame my, tak o "zabavu" bude mat na dlho vystarane.

kattom
30. apr 2012

ahojte, mam na predaj postielku, tak davam aj sem. byvam priamo v MA. keby sa niekto nasiel, uvitam osobny odber, pripadne sa viem dohodnut aj na odvoze.. viac info tu: https://www.modrykonik.sk/bazar/detske-postielk...

renatad
30. apr 2012

@sasrnka aj my už máme velku zahradu 😝 😝 😝 😝 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 tak to sa tam možno už nestretneme v auguste končí moja vankarská etapa života 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

sasrnka
30. apr 2012

@renatad jejda, to vazne ma Risko uz tolko? 😨 Som teraz pozrela na tvoju vizitku Tak to by sme vas mali este stihnut teda do letnych prazdnin 😉

renatad
30. apr 2012

no uvidíme v lete býva vánok zatvorený 😀 😀 ale ved sa určite ešte stretneme

limoncino
2. máj 2012

@sasrnka akú pani Janku? 😕 😕 😕 😕

ilúzie si nerobím, všade sú spory, ale už mi nebude nikto rozkazovať, kedy mám čo upratať.. 😠 😠

limoncino
2. máj 2012

@renatad my sme včera sedeli pod stromom tam, kde bol Vánok, deti tam maľovali, že?? Aj som pozerala, či tam nie si aktívna, ale nevidela som Ťa 😅

renatad
2. máj 2012

@limoncino ja som tam bola od 13 tej, a kedže neviem kto si ty tak neviem či som vás videla 😉 😉 ano deti si u nás mohli vymalovať obrázok, zobrať balonik, pošmýkať sa na šmyklavkách alebo pohojdať na tulenovi 😀

limoncino
2. máj 2012

@renatad ja Ťa poznám, ale nevidela som Ťa tam.. Tú šmykľavku som videla, ale na to mám už fakt veľké deti 😀 😀 😀 Malého najviac zaujalo sekanie mečom 😀 😀

renatad
2. máj 2012

@limoncino možno aj ja teba 😀 😀 😀 😀 ale z tejto foto čo tu máš to dievčatko tak neviem

hviezda22
2. máj 2012

@renatad ja som vybehla len doobeda na dve hodiny sama, dvojičky maju kiahne, takže sme ta nemohli prisť pozrieť 😖

limoncino
2. máj 2012

@renatad v skutočnosti nemám také dlhé vlasy ako na fotke a mám trochu väčšie oči 😀

renatad
2. máj 2012

@limoncino 😝 😀 😀
@hviezda22 popravde bola som tam cca 2 hodky , mala som čas taký ked deti spinkali, ale vela ich tam i napriek tomu slnku bolo

sasrnka
2. máj 2012

@limoncino noo, pani Janka z Panelaku 😉 Velmi nesledujem, ale tuto postavicku pozna asi kazdy, kto to aspon obcas videl.
@renatad my sme isli az neskorsie a to sme sa dostali len kusocek, lebo maly bol nervozny zo vsetkeho, takze uspech bolo kupit mu klbucik, Sare balon jednorozca a utekali sme domov. A jasne, ze balon nam doma na zahrade uletel 🙄

renatad
2. máj 2012

@sasrnka tolko penazí čo uletelo do neba nenormálneeeee, my sme absolvovali s babkou koníky, pukance, kukuricu, hranolky ...... bolo fajne 😀

limoncino
2. máj 2012

@sasrnka aha, jasné, sakra, ja tu celý deň rozmýšľam ,ako sa volá tá moja suseda menom (poznám len priezvisko) a odkiaľ ju asi poznáš 😀 😀 😀 😀 😀

sasrnka
2. máj 2012

@renatad ty, aku chut si mi urobila na tu varenu kukuricu 😀
@limoncino 😀 😀 😀 😀 😀 To som netusila, ze ta tak potrapim 😉 🙂

renatad
2. máj 2012

@sasrnka neviem aka bola, Laura ju zjedla celu 😀 😀 😀 😀 😀

ribana2
10. máj 2012

@emilly ahoj, ides na mílu? ...možme sa tam stretnuť a zoznámiť :D

emilly
10. máj 2012

@ribana2 Ahoj a kde a kedy sa kona? V parku? Som to akosi ani nepostrehla, skusim pohladat v novinach 🙂

ribana2
11. máj 2012

@tetkabetka dakujem za informovanie 😀
@emilly ak budeš mať ešte dáke otázky tak daj vedieť 😉

renatad
11. máj 2012

tak baby dufam, že nie ste z cukru a zajtra zoberiete dáždniky a pršiplášte a obujete gumáky o 15 tej sa stretneme v zámku pri štadione teším sa na vás MILA PRE MAMU 2012 😎 😎 😎 😎 😎

tetkabetka
12. máj 2012

@renatad Ná pekne, že 371 registrovaných účastníkov napriek takému počasiu, nie? 😉 Ja mám tento rok absenciu. 😒 Nevedela som, do akého skafandra ju obliecť, keby mi začala skákať lomeňáky z kočíka do toho blata 😀

ribana2
12. máj 2012

@emilly bola si na míle? som nevidela taký kočík 😒

emilly
12. máj 2012

@ribana2 Ahoj prepac neboli sme nakoniec, lebo prisla prababka tak sme museli preorganizovat cely program 🙂 tak nam to hadam vyjde niekedy inokedy 🙂

renatad
13. máj 2012

@tetkabetka bolo to super, vela pomohli ochotní rodičia detí, čo vystupovali, nešli domov ale prešli si mílu 🙂 🙂

sasrnka
13. máj 2012

@renatad skoda toho pocasia 😒 Som sa tesila a nakoniec sme boli doma. Keby len so Sarou, tak to by sme si uzili aj v dazdi, ale so Samim by to bol des. Tak sme s detmi tvorili doma. Ze mamina si vyraba s detmi darcek 😀 Foto pridam neskor. Sme otlacali ruky a nohy, no sranda s prckom. A nez som utierala krpala, tak sa Sara ponatierala az po clenky na zlto 😀 😀 Jasne, ze este pochodila, kde sa dalo 😎

renatad
13. máj 2012

@sasrnka tak to ste mali tiež peknú zábavku 😀 😀 😀 no to počasie mnohých odradilo, ked pozerám foto napr z Košíc ako tam su v tieločkách a šlapkách na nohách tak celkom závidím, ja som losovala tombolu a prsty zmrznuté na cencul ani sa nedalo 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre