• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
no tesim sa na fotky. ja som bola len v obchode (bez fotaka), ked mia zavolala. ale ona nieco odfotila - aspon tak. dnes ste si to s kukom, dufam uzili. nas stale trapia tie zuby - tri su uz vonku, este stvrty.. ani z kocara nechce ist von bezkat..
monkula - posli prosim email adresu do IP, poslem ti fotky. a tie homeo na zubky: chamomila vulgaris 15CH (3x5 guliciek denne - ako som ti hovorila)
neka - auto dojdeme, len teraz tie zubky - tak len do obchodu a pri dome. lebo kubo len na rukach chce byt, za vsetko placka, sopliky mu tecu a vcera mal aj teplotu - tak ani nechcem velmi na to slnko von, aby sa mu to nevratilo..
inak dnes hlasili v rozhlase, ze bude tento tyzden prednaska vo vanku - ortoped - deti do 3 rokoch, aj pozrie detickam nozicky. o 16tej. len neviem datum -ten som nepocula. na stranke to nemaju
a 21.juna bude burza detskeho oblecenia vo vanku - viac info na ich stranke
27. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... mas IP ohladne trpaslika co mas na blogu :grinning:
27. máj 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,akurat pridavam fotky na azet,,,lebo tu mi to este stale nejde :angry: :angry:
kati chúúúdatko malinke,,, :unamused:
27. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ... ale tie foto na azet si dala vsetky len teraz ze? uz som presmiiirovala :slight_smile:

kati ... ja som pridala foto s kubkom na traktore :wink:

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/samkovi-kamarati/?i9=9be43c41de18
27. máj 2008 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, to pozname :frowning2: , chudatko Kubko,u nas to bolo to same s Evickou. Sopliky permanentne teplota tri tyzdne a len na rukach. Pri Adamkovi som ani nevedela, kedy mu zubky narastli, :slight_smile: len zrazu boli v pusinke :grinning: :grinning: :grinning:
Ked sa vam polepsi, kludne pridite. Ja som bola dnes s Evkou na ockovani, tak sme tiez museli byt vnutri. A ved sa ani nedalo byt poriadne vonku hrozne pieklo.
Akurat som sa stala slamenou vdovou :sweat_smile: manzel isiel na sluzobku do Prahy, ale nastastie len do stvrtku. :wink:
28. máj 2008 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, dakujem za linky na fotky - pozrela som
my sme mali "uzasny" vecer a noc - kubko zaspal od vycerpania (od bolesti a revu) okolo jednej, spal do piatej. potom zaspal o osmej do deviatej a potom az o druhej poobede -ale do pol piatej. chuda, nemohol v noci dychat, tie sopliky, tak sme boli aj u lekarky, dostal sirup na kasel, tak snad tuto noc bude lepsie. no idem to vypnut a tiez spat, lebo ledva klipkam..
28. máj 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati mate zabavu,,,,aj my sme dnes mali,,,malá vracala 2x az sa to znej lialo :unamused:
28. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, ty si Sandrina kamarátka? Ona sa vydávala? :astonished: :astonished: :astonished:
Ja so ms imyslela, že sa Ti vydávala sesternica z Fornettov, a ona šla pod čepiec Sandra... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. máj 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej ty ju poznáš???sesterka z fornetov ma az v auguste svadbu :slight_smile:
29. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka, poznám, striedala som ju na jej poste, keď povýšila a išla o poschodie vyššie... :grinning:
A vy sa odkiaľ poznáte? :confused:
29. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj my uz sa poznáme 12rokov,,,chodili sme spolu na strednú... :slight_smile:

fuu Natali dnes len spinká,,,a pije vodicku,,teraz 1x papala a polka isla von :unamused: ,,,este ze vela pije,,
29. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, luci ... takze mate ubolene dni? :confused: nech to rychlo prejde :wink:

kubko potrebuje gumaky c.21? nasla som v blave 22 ak by si chcela :slight_smile:
29. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi malemu tusim MCkáč moc nešmakoval... :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... asi uz je prejedeny... mali by sme to obmedzit, chodime raz do tyzdna :sweat_smile: snad sa do mna neobuju kvoli zdravej vyzive :grinning: :grinning: :grinning:
29. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooo... samko sa rozhodol ze sa prida do klubu marooodov :confounded: to jedenie v mekaci mi bolo podozrive, inak uz rano divne kaslal, aj bol viac teply - ale myslela som ze je len rozhoruceny z toho tepla.
na vecer zacal znova pokasliavat, znova bol horuci, nic nechcel jest, oci sklenene..... tak som mu dala mucosin plus a panadol baby :confused: len sa chcel mojkat... snad to nebude nic vazne :frowning2:
29. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, ja so msi až teraz všimla, že Sandra čaká bábetko :sweat_smile: :dizzy_face: :dizzy_face:

A minule som ju stretla, pýtam sa jej, kam ideš, ona len nevinne, že na gyndu, ale sa nepochválila, že čaká miminko... Mrcha :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Kedy čaká? :dizzy_face:
30. máj 2008 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v novembry.....natalka bude mat frajera,,, :wink: teda este nevie ale snád to bude frajer :slight_smile:

mi závidela ze chodím len po kávičkách a vysedávam v kaviarniach,,,sme sa smiali ze budúce leto ona bude sediet a ja budem behat hore dole za malou :grinning: :grinning:
30. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, všetky baby, čo ostali tehotné a robili v Pepsi-Cole majú baby... :grinning: :grinning: :grinning:
ty chodíš po kávičkách? Ja závidím.... :confounded: :confounded: :grinning:
30. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teraz ked uz je teplo,,,treba dodrziavat v meste pitný rezim,,,, :grinning:
30. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale káva dehydruje, zapíjaš minerálkou? :grinning:
30. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne :dizzy_face:
30. máj 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzifcence... som teraz citala o "siestej chorobe" ... tak ci to nebudeme mat aj my.... samko ma teplotu, nechce jest, kakal sice raz denne ale take hnackovite.... :frowning2:
u lekarky som nebola lebo jemu vacsinou vsetko prejde do 2 dni.... :frowning2:
30. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cau, na tu siestu chorobu pozor, my sme s tym boli v nemocnici, je to nebezpecne kvoli dehydratacii. Lezali sme na infekcnom. Ak sa ti na treti az stvrty den vysype, tak je to siesta choroba. Inak zdravim Malacky.
30. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože nestraste,,,nasa uz nema teplotu...aj uz celkom papka,,,len má stále hnačku
30. máj 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som o tom vobec nepocula az dnes som nasla tu temu ..... samko sice nechce jest ale vodu pije, to som rada. ratam ze stvrty den bude v nedelu.... ale radsej v pondelok zajdem k lekarke :wink:
30. máj 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my zajtra :sweat_smile:
30. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ... no ako sa citi natalka? :confused:

samkovi teploty presli, akurat sa mu soplik pustil... ale riadny!!! no a kasel pretrvava stale :unamused:
31. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok