• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

4. augusta 2016 
no tesim sa na fotky. ja som bola len v obchode (bez fotaka), ked mia zavolala. ale ona nieco odfotila - aspon tak. dnes ste si to s kukom, dufam uzili. nas stale trapia tie zuby - tri su uz vonku, este stvrty.. ani z kocara nechce ist von bezkat..
monkula - posli prosim email adresu do IP, poslem ti fotky. a tie homeo na zubky: chamomila vulgaris 15CH (3x5 guliciek denne - ako som ti hovorila)
neka - auto dojdeme, len teraz tie zubky - tak len do obchodu a pri dome. lebo kubo len na rukach chce byt, za vsetko placka, sopliky mu tecu a vcera mal aj teplotu - tak ani nechcem velmi na to slnko von, aby sa mu to nevratilo..
inak dnes hlasili v rozhlase, ze bude tento tyzden prednaska vo vanku - ortoped - deti do 3 rokoch, aj pozrie detickam nozicky. o 16tej. len neviem datum -ten som nepocula. na stranke to nemaju
a 21.juna bude burza detskeho oblecenia vo vanku - viac info na ich stranke
27. máj 2008 o 21:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati ... mas IP ohladne trpaslika co mas na blogu emoticon
27. máj 2008 o 21:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cafte,,,akurat pridavam fotky na azet,,,lebo tu mi to este stale nejde emoticon emoticon
kati chúúúdatko malinke,,, emoticon
27. máj 2008 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ... ale tie foto na azet si dala vsetky len teraz ze? uz som presmiiirovala emoticon

kati ... ja som pridala foto s kubkom na traktore emoticon

http://fotoalbumy.azet.sk/zuzot/samkovi-kamarati/?i9=9be43c41de18
27. máj 2008 o 23:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Katka, to pozname emoticon , chudatko Kubko,u nas to bolo to same s Evickou. Sopliky permanentne teplota tri tyzdne a len na rukach. Pri Adamkovi som ani nevedela, kedy mu zubky narastli, emoticon len zrazu boli v pusinke emoticon emoticon emoticon
Ked sa vam polepsi, kludne pridite. Ja som bola dnes s Evkou na ockovani, tak sme tiez museli byt vnutri. A ved sa ani nedalo byt poriadne vonku hrozne pieklo.
Akurat som sa stala slamenou vdovou emoticon manzel isiel na sluzobku do Prahy, ale nastastie len do stvrtku. emoticon
28. máj 2008 o 00:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeej, dakujem za linky na fotky - pozrela som
my sme mali "uzasny" vecer a noc - kubko zaspal od vycerpania (od bolesti a revu) okolo jednej, spal do piatej. potom zaspal o osmej do deviatej a potom az o druhej poobede -ale do pol piatej. chuda, nemohol v noci dychat, tie sopliky, tak sme boli aj u lekarky, dostal sirup na kasel, tak snad tuto noc bude lepsie. no idem to vypnut a tiez spat, lebo ledva klipkam..
28. máj 2008 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati mate zabavu,,,,aj my sme dnes mali,,,malá vracala 2x az sa to znej lialo emoticon
28. máj 2008 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, ty si Sandrina kamarátka? Ona sa vydávala? emoticon emoticon emoticon
Ja so ms imyslela, že sa Ti vydávala sesternica z Fornettov, a ona šla pod čepiec Sandra... emoticon emoticon emoticon emoticon
29. máj 2008 o 10:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej ty ju poznáš???sesterka z fornetov ma az v auguste svadbu emoticon
29. máj 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lucka, poznám, striedala som ju na jej poste, keď povýšila a išla o poschodie vyššie... emoticon
A vy sa odkiaľ poznáte? emoticon
29. máj 2008 o 13:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
joooj my uz sa poznáme 12rokov,,,chodili sme spolu na strednú... emoticon

fuu Natali dnes len spinká,,,a pije vodicku,,teraz 1x papala a polka isla von emoticon ,,,este ze vela pije,,
29. máj 2008 o 16:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, luci ... takze mate ubolene dni? emoticon nech to rychlo prejde emoticon

kubko potrebuje gumaky c.21? nasla som v blave 22 ak by si chcela emoticon
29. máj 2008 o 16:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
zuzi malemu tusim MCkáč moc nešmakoval... emoticon emoticon
29. máj 2008 o 16:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
... asi uz je prejedeny... mali by sme to obmedzit, chodime raz do tyzdna emoticon snad sa do mna neobuju kvoli zdravej vyzive emoticon emoticon emoticon
29. máj 2008 o 16:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
29. máj 2008 o 18:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
noooo... samko sa rozhodol ze sa prida do klubu marooodov emoticon to jedenie v mekaci mi bolo podozrive, inak uz rano divne kaslal, aj bol viac teply - ale myslela som ze je len rozhoruceny z toho tepla.
na vecer zacal znova pokasliavat, znova bol horuci, nic nechcel jest, oci sklenene..... tak som mu dala mucosin plus a panadol baby emoticon len sa chcel mojkat... snad to nebude nic vazne emoticon
29. máj 2008 o 22:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, ja so msi až teraz všimla, že Sandra čaká bábetko emoticon emoticon emoticon

A minule som ju stretla, pýtam sa jej, kam ideš, ona len nevinne, že na gyndu, ale sa nepochválila, že čaká miminko... Mrcha emoticon emoticon emoticon emoticon
Kedy čaká? emoticon
30. máj 2008 o 18:58  • Odpovedz  • Páči sa mi to
v novembry.....natalka bude mat frajera,,, emoticon teda este nevie ale snád to bude frajer emoticon

mi závidela ze chodím len po kávičkách a vysedávam v kaviarniach,,,sme sa smiali ze budúce leto ona bude sediet a ja budem behat hore dole za malou emoticon emoticon
30. máj 2008 o 20:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Lucka, všetky baby, čo ostali tehotné a robili v Pepsi-Cole majú baby... emoticon emoticon emoticon
ty chodíš po kávičkách? Ja závidím.... emoticon emoticon emoticon
30. máj 2008 o 21:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no teraz ked uz je teplo,,,treba dodrziavat v meste pitný rezim,,,, emoticon
30. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale káva dehydruje, zapíjaš minerálkou? emoticon
30. máj 2008 o 21:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasne emoticon
30. máj 2008 o 21:44  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dzifcence... som teraz citala o "siestej chorobe" ... tak ci to nebudeme mat aj my.... samko ma teplotu, nechce jest, kakal sice raz denne ale take hnackovite.... emoticon
u lekarky som nebola lebo jemu vacsinou vsetko prejde do 2 dni.... emoticon
30. máj 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
30. máj 2008 o 21:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Cau, na tu siestu chorobu pozor, my sme s tym boli v nemocnici, je to nebezpecne kvoli dehydratacii. Lezali sme na infekcnom. Ak sa ti na treti az stvrty den vysype, tak je to siesta choroba. Inak zdravim Malacky.
30. máj 2008 o 22:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bože nestraste,,,nasa uz nema teplotu...aj uz celkom papka,,,len má stále hnačku
30. máj 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja som o tom vobec nepocula az dnes som nasla tu temu ..... samko sice nechce jest ale vodu pije, to som rada. ratam ze stvrty den bude v nedelu.... ale radsej v pondelok zajdem k lekarke emoticon
30. máj 2008 o 22:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my zajtra emoticon
30. máj 2008 o 22:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luci ... no ako sa citi natalka? emoticon

samkovi teploty presli, akurat sa mu soplik pustil... ale riadny!!! no a kasel pretrvava stale emoticon
31. máj 2008 o 13:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš