Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

limoncino
5. júl 2012

@renatad ja som Ťa chcela osloviť, ale už si bola pomaly na prechode, tak čo budem zdržovať 😝 😝

aj v Levároch pozerám, či Ťa neuvidím 😀

renatad
6. júl 2012

@limoncino no tak to asi neuvidíš i ked už som bola asi 2x pešo v obchode :D inak chodím len na pole za dom so psami 😀 😀 😀 skor asi v tých MA

limoncino
6. júl 2012

@renatad dobre, tak keď Ťa stretnem pozdravím 😀

sasrnka
19. júl 2012

Baby, poradte dobreho detskeho zubara/rku. Viem, ze sa to tu uz preberalo, ale nemozem to najst. A mozno ste objavili niekoho noveho.

vevika
20. júl 2012

@sasrnka ja som z Radku 🙂

sasrnka
20. júl 2012

@vevika cauko 🙂 Ako sa ti tu byva? My sme tu nieco cez mesiac. Chyba mi, ze nemozem len tak vybehnut a nakupit. Krpana mi odmieta chodit taku dialku peso, tak vsade len autom. Som zvazovala preto aj cyklovozik, len tak na tlacenie 😎 Inak, neviem, ci sa nahodou aj nepozname 😉 🙂

vevika
20. júl 2012

@sasrnka ja byvam na Radku uz 10 rokov, takze som zvyknuta. Drobne nakupy riesim hore v Jednote a velke samozrejme autom...

limoncino
23. júl 2012

@renatad dnes sme sa zase stretli, na priechode pri inkubátore, akurát si telefonovala, ja som Ti išla oproti, aj som sa na Teba usmiala, ale ty si nevnímala 😀 za ruku som držala dcéru - mala ružové šaty 😉

tetkabetka
24. júl 2012

@sasrnka Ja chodím s dcérou Dekyskému (za Billou). Zatiaľ len preventívky a teda zatiaľ spokojnosť. K nemu som chodila chvíľu ešte aj ja ako decko. Ale ja som sa ho bála, lebo má také veľké oči. 😀 Pritom pôsobí takým kľudným flegmatickým dojmom, dcéra sa ho nebojí, takže pohoda. Veľa detí z ich triedy chodí na dérerku zubárke. Neviem, či tam je Bolebruchová, či kto? To netuším. Viac detských zubárov v Malackách nepoznám.

renatad
24. júl 2012

@limoncino tak to vobec si nepamatám, išla som zo socialky, z t comu z drogerie a mala som toho dosť a práve mi volala moja mama, že som jej niečo zabudla doniesť to viem, ale inak som ťa nevidela 🙂 tak možno nabuduce 😎

limoncino
25. júl 2012

@renatad myslela som si, nevadí.. Minule som Ťa zase tuším videla v Levároch na poli 😀 😀

sasrnka
25. júl 2012

@vevika no jasne, ze sa pozname 😀 A byvame asi kusok od seba 😉

vevika
25. júl 2012

@sasrnka faakt?? daj blizsi popis, nech ta viem zaradit 😀 😀

vevika
25. júl 2012

@sasrnka uz viem 🙂 🙂 🙂

sasrnka
25. júl 2012

@vevika neslo mi poslat ti IP, inak by som ti uz napisala 😉

myzma
26. júl 2012

@tetkabetka zdravim, zdravim, pozeram, ze si tu castejsie ako kedysi.... do for nechodim, len na bazar... ale malacky som nemohla obist... kedy sa najblizsie chystas do MA?

@sasrnka stretla som sa so @saeda, spomenula, ze po 5. auguste by bola k dispozicii a mohli by sme dat stretko napr u vas, ak nas pozves na kolaudaciu😀 😀 😀

tetkabetka
26. júl 2012

@myzma Ja sem chodím tiež iba do tohoto vlákna. Na MK sa mi nepáči, že sa nedajú upravovať spätne príspevky, tak preto tu nie som moc aktívna. Ale mám to nastavené, že ma to tu neodhlasuje zo stránky.
Netuším, kedy vypadneme do MA sa len tak poprechádzať. Boli sme minulý týždeň v inkubíku aj s N+B.

myzma
26. júl 2012

@tetkabetka nam to vtedy nevyslo, musela som ist rano na dom a domov sme sli ako prasiatka vratane mna 😀 som si vnoci spomenula, ze musim nieco porobit a ked uz som tam bola, tak som trochu lopatovala, kedze deti boli uz i tak mokre a spinave... 😀 😀 my sme boli vcera sami.... natali sa ozvala, az ked sme sa vratili pocas dazda domov.... aj dnes sli, ale zase som cakala zasielku tovaru ☹ deti spia uz hodinu, no potom musime vytiahnut päty .... premyslam, ze by som oprasila svoj vodicak a mozno k tebe dorazila .... zas raz...

tetkabetka
26. júl 2012

@myzma Treba mi dať vedieť radšej dopredu a nie cez MK, ok? Budem len rada, ak dobehnete. 😉
Som si to tu prečítala až teraz.

myzma
26. júl 2012

@tetkabetka to bolo akoze zas raz niekedy v buducnosti.... nemyslela som dnes 😉

lubinka26
5. aug 2012

ahojte. sme na par dni u prababky v Zavode a chceli by sme sa ist niekam okupat, kedze hlasia take teplo. Je kupalisko v MA alebo kam sa chodite kupat s detickami? dakujem 😎

tetkabetka
5. aug 2012

@lubinka26 Vy tam máte najbližšie štrkovňu za Sekulami. Nebola som tam síce dlho, ale čo si pamätám, tak sa mi tam vždy páčilo, voda čistá, plytčina na začiatku, dalo sa tam kúpať aj s deťmi. Potom zase na druhú stranu od Závodu je štrkovňa v Malých Levároch, kúpala som sa tam teraz aj s deckami. Pláž je teraz vyčistená, bola trochu zarastená, ale teraz sa tam dá v pohode stavať hrady z piesku 😀, taktiež plytčina, bufety. My tam chodíme, lebo to máme, čo by kameňom dohodil. No a potom už až kúpalisko v Malackách. 😀 Tam som už 2 roky nebola, tak neviem posúdiť, ale už sa to tu spomínalo niekde vyššie. Ešte máte od Závodu zase na tretiu stranu Tomky, ale neviem, či sa tam dá kúpať. Čo som počula, tak asi ani nie. Ale nie som si istá.
Tu je link na to kúpalisko v Malackách http://www.malacky.sk/index.php?page=obcan&menu...

lubinka26
5. aug 2012

@tetkabetka dakujem za vycerpavajucu odpoved. no musim to zhodnotit, nemam k dispozicii auto, tak je to tazko 😒
Inak ja neprevaram vodu asi od roka 😉

tetkabetka
6. aug 2012

@lubinka26 Tak bez auta asi najlepšie to kúpalisko v Malackách. Tam vám ide aj autobus, aj vlak a od vlakovej/autobusevej stanice je to cca 0,87 km 😀 (Som to merala v google earthe, lebo som nemala ani predstavu, ako je to ďaleko.) 😀

lenka0283
11. sep 2012

Baby z Malaciek...neviete mi poradit v Ma nejaku dobru kozmeticku?? Dakujem 🙂))

limoncino
13. sep 2012

@renatad tá pani, čo sa ráno pred škôlkou rozprávala s Ani, to som bola ja, preto som si dovolila pozdraviť Ťa ahoj 😀 😀
a tiež som sedela v aute autoškola, keď si s Riškom vychádzala z ulice, kde je cukráreň Hviezda 😉

ani3012
13. sep 2012

@limoncino a vy sa osobne ešte nepoznáte ? 😕

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 nie 😀 ja som ju spoznala podľa profilovky 😉

ani3012
13. sep 2012

@limoncino no pekne...a ešte zistíte,že deti chodia spolu do triedy 😀

limoncino
13. sep 2012

@ani3012 myslím, že Riška v triede nemá 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre