Malacky. Nájdu sa maminky alebo tehuľky v okolí?

petronela4
29. jún 2006

hladaju sa tehulky z okolia Malaciek 🙂

myzma
28. jan 2011

@ani3012 tak ako, si sa neozvala? mate sa dobre? som ti pisala na blogu...

ani3012
28. jan 2011

@myzma som ti zabudla odpísať 😠 😅 ďakujem za opýtanie 🙂
no Evička sa má už dobre,ako rýchlo to prišlo,tak aj odišlo,v pondelok som bola u lekárky,tam to bolo OK a v utorok mi už nekakala vôbec(len raz ,ale tak ako sa patrí 🙂 )

saeda
28. jan 2011

@ani3012 no asi to tak bude ... mozno sa boja, ze im ho v noci vykradnu 😀
@myzma dakujem za tip... a aky pristup to ma ten tvoj tatino k mlieku?

saeda
1. feb 2011

ahojte... tak dnes sa nase dievcatko zmenilo na chlapceka...takze budeme mat Michala 😀

sasrnka
1. feb 2011

@saeda a uz je to teraz na 100%? Ak hej, tak to asi o chvilku tretie, ked si uz nakupila tolko ruzovych veciciek 😉

myzma
1. feb 2011

@saeda ahoj, som na teba myslela... ze ako ste dopadli 🙂 takze michal 😵 odpisem ti este neskor 😉

myzma
1. feb 2011

@sasrnka ahoj, ako sa mas? unava pretrvava? kocik vybrany, kupeny? mne uz dorazil, nakoniec budem mat ciernu vanicku a cerveny sportak a neskor cierny a cerveny sportak 😵

sasrnka
1. feb 2011

@myzma , zaspim pri malej pravidelne kazde poobedie 😀 Ale uz je ovela ovela lepsie. U vas ako?
Kocik som asi dnes vybrala, Quinny buzz4, teda prebezne 🙂 Nechcem nejako popreu kupovat, ale uvidime, dokedy vydrzim 😀 Dufam, ze potom prihodis foto toho vasho noveho 😉

myzma
2. feb 2011

@sasrnka https://www.modrykonik.sk/fotoblog/myzma/album/... mam ho v blogu, ale teda nakoniec bude s tou cervenou sedackou jednou a ciernou vanickou

ani3012
2. feb 2011

@myzma no pekne ste vybrali 😵

@sasrnka Len si pospi pokiaľ môžeš 😉

@saeda jeho...mohlo byť do páriku...ale čo ty vieš ? Možno nakoniec vylezie baba 😀 Hlavne nech je malinké zdravučke 😵

saeda
2. feb 2011

@sasrnka
@ani3012
@myzma
tak tu je dokaz 😀 myslim, ze na dievca sa to uz nezmeni 😀

myzma
2. feb 2011

@saeda 😉

saeda
2. feb 2011

@sasrnka a mozno budte mat dievcatko vy 🙂 tak aspon vieme, kam dame nase nakupene vecicky 😀

ani3012
2. feb 2011

@saeda vymeňte si deti,bude to jednoduchšie 😀 😀 😀

ani3012
2. feb 2011

@saeda hahaha...šak tam nič nevidím 😀 mne to treba s prstom poukazovať...si pamätám pri Paťkovi...všetci chytali snímku a rozplývali sa,že aký ma nosík...ľudia,až večer som zistila,že kde čo je...aj keď mi ukazovali,že tu je nosík,tu pusinka,tak ja som nič nevidela len sprosto prikyvovala a usmievala sa,že aké je bábo krásne 😀 😀 😀

ivulik20
2. feb 2011

čaute kočky, tak som tu našla tému že malacky.... tiež som z okolia malaciek. Inak som v téme júlovčiatka. 🙂 Tak vás idem počítať trochu 🙂

saeda
2. feb 2011

@ani3012 predstav si, ze maleho prebalujes, je otocenz k tebe a ma vylozene nozicky hore a v strede medzi nozickami je pipik, taky maly kolicek 🙂 dufam, ze pomohlo

saeda
2. feb 2011

@ivulik20 vitaj vitaj 😉

ani3012
2. feb 2011

@saeda no né...to mi budeš musieť ručne stručne vysvetliť .-D

ivulik20
2. feb 2011

@saeda ďakujem, čakáš chlapčeka? Ja ešte neviem čo, ale chcela by som babu 🙂

saeda
2. feb 2011

@ivulik20 no aj ja som chcela 🙂 ale nevadi, budem mat doma teraz uz 3 chlapov aj s manzelom 😀

ivulik20
2. feb 2011

@saeda paráda 😉

sasrnka
2. feb 2011

@saeda , no ja tam tiez nic nevidim 😀 Budes mi to musiet vysvetlit niekedy "live" 😉 Nechcete tento tyzden dobehnut niekedy?
@ivulik20 ahojky. Mame skoro spolocny termin 🙂 Tiez este neviem ci to bude dievca, ci chlapec, ale nasa mala uz mu dala meno "Saminko" 😀

ivulik20
2. feb 2011

@sasrnka ano, aj môj Kubko už hovorí že v brušku je Eliška 🙂) 9.2. idem na morfo tak dúfam, že sa nám ukáže 🙂

saeda
2. feb 2011

@ivulik20 no aj nas maly stale hovoril, ze cakame Dorotku 😀
@sasrnka zajtra idem s Matkom na urologiu kvoli pindulakovi a v piatok mam poradnu ☹
V sobotu mam stretavku so ZS a v nedelu oslavu narodenin macochy 😀
Ale uz by sme urcite mali dat nejakeho spicha ...

sasrnka
2. feb 2011

@ivulik20 , ja by som mala ist 10.2.. Tak som zvedava, ci sa nam ukazu deturence 🙂
@saeda normalne si vytazena tehula tento tyzden. Dajte potom o sebe vediet...

myzma
2. feb 2011

@saeda a dajte na seba pozor... nezabudni medzitym vsetkym trosku odpocivat...

inak nam dr. povedal, ze dievcatko vidi, ale po predoslej skusenosti to berieme pol na pol... taks a nechame za nejakych tych 100 dni prekvapit 😵

myzma
2. feb 2011

@saeda jaj a k dr. idem az buduci tyzden po glukozovom teste... at to mam vsechno najednou 🙂 toho 7.2. ako som pisala...

mate na fit lopty dost maminiek s detmi?

saeda
2. feb 2011

@myzma xixi, neboj, budem aj oddychovat...
drzim palce na cukor...ja som to zvladla prekvapivo dobre, sestricka tu bola velmi mila celu dobu, a aj doki potom..radost chodit k takym.... daj potom vediet co nove 🙂
no aj mne Schiller povedal, ze dievcatko a kuk zrazu chalan 😀

Fitky su uz plne, aj tie tvorive dielnicky.... ono sa to zaplni hrozne rychlo.... nie je problem najst mamicky, co sa zucstnia...len take, co to prichystaju a vytvoria 🙂

myzma
3. feb 2011

dobre rano 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre