Mamičky a budúce mamičky z Banskej Bystrice

1mirka1
18. jún 2012

Ahojte mamičky alebo budúce mamičky, 12.oktobra.2012 .sa stanem tretí krát mamičkou ,rada nájdem žienky spoločného termínu na písanie alebo neskor aj na kočíkovanie 🙂

laurica123
18. jún 2012

@1mirka1 ahoj aj ja som z bb 🙂 a akurat som zistila ze som tehu este skoro sice ale teraz zacinam rozmyslat ze ako zvladnut dve deticky kedze ja uz jedno mam 🙂 a pozeram ze ty uz tretie cakas vauu klobuk dole to je strasne pekne..ake to bolo ked si mala druhe??dalo sa to zvladnut?? 🙂 🙂

1mirka1
autor
18. jún 2012

@laurica123 je to už dávno ale vždy je to krásne , predtým som si to tak neuvedomovala ako teraz že narodenie zdravého dieťatka bez komplikácii oboch ,,teba aj maličkého ,, je fakt dar ,nie je to samozrejmosť,
Mám krásne dve zdravé deti a hovorila som si že už viac nie 🙂 🙂 🙂 a teraz sa teším a nič viac nechcem len aby všetko bolo v poriadku a vychovala som dalšie zdravé ,šikovné dieťa 🙂
V každom prípade musíš byť ty sama pripravená a presvedčená 🙂 🙂

laurica123
18. jún 2012

@1mirka1 no tak to ano dnes je veru najdolezitejsie aby boli deti zdrave.. 🙂 🙂 tak som pripravena to som na 100 percent pesvedcena ale mam take obavy troska ze predsa dve a amale ved mala bude mat no skoro 3 roky ked sa male narodi.. 😀 😀 tesim sa na to no je prirodzene mat aj obavy..no tak ti prajem aby bolo malinke zdrave ako buk a nech velmi nepotrapi maminku ked sa bude pytat na svet 😀 😀 😀 bo ja som mala tazky porod a dlhy ale aj tak sa nam tesim 🙂 🙂

1mirka1
autor
18. jún 2012

@laurica123 dakujem ,rodila si v BB?

laurica123
18. jún 2012

@1mirka1 ano v bb nemozem sa dako stazovat na doktorou 🙂 🙂 oni to dako nemohli nemohli urychlit 🙂 starostlivost fajn no zase to dako ani neprehanali 😀 😀 vsak som si za to nezaplatila takze len standart 😀 no po dvoch dnoch sa podarilo 🙂 🙂

1mirka1
autor
18. jún 2012

@laurica123 dva dni si sa trapila?

laurica123
18. jún 2012

@1mirka1 no ano az dva dni 🙂 🙂 ale mala stala za to...otvarala som sa strasne pomali este aj vodu mi prepichovali ale zopakovala by som si to. 🙂 🙂 len nie tie dva dni 😀 😀

1mirka1
autor
18. jún 2012

@laurica123 ale ti naj,kontrakcie si mala kolko?

laurica123
18. jún 2012

@1mirka1 zhruba 12 hodin no uz som sa nevedela dockat kedy to uz bude za mnou.. 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre