Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

evina1909
17. jan 2012

súhlasím,odrodil mi 2 deti,a tretie dr.Kereková,tiež super...

evina1909
17. jan 2012

@apoloma len nie Bobockú tá mi skoro pochovala syna... 😠

evina1909
17. jan 2012

@anw súhlasím...

evina1909
17. jan 2012

@nicky655 ja som počula že je v meste nejaká reštika kde sa stretávajú mamičky s deťmi a deti sa tam aj zahrajú a že vraj je tam aj nejaký bufet keby bolo dieťa hladné a nemáš nič so sebou..ale ešte som nepátrala kde to je musím to vyzistiť

evina1909
17. jan 2012

@rejaa doktorka v Solčanoch sa volá Marcela čerešňáková je to moja spolužiačka zo Zš je fain aj ja k nej chodím hoci som z Topoľčian,príspevok som objavila až teraz lebo som tu nová tak neviem či som pomohla.. 😝

nicky655
17. jan 2012

@evina1909 hej,tusim je to v tom novom komplexe jde je aj slovenska sporitlena,hore na poschodi,vedla je predajna textilu.

mne by sa skor pacilo nejake centrum,kde yb boli nejake pravidlene aktiviy-cvicenie a tak. ja idem zajtra mrknut to centrum duha.mozem dat vediet ako tam je🙂

evina1909
17. jan 2012

áno myslím že som tam videla na okne nejaký pútač...ok budem rada ja to mám veru blízko a ešte som tam nebola

nicky655
17. jan 2012

@evina1909 myslis tu kaviaren?ci to centrum?ci patrial ta odpoved men?🙂

evina1909
17. jan 2012

aj aj.ja mám blízko skoro všetko lebo bývam v centre mesta

evina1909
17. jan 2012

@nicky655 písala som to tebe prepáč zle som to odoslala dnes som na fore prvý krát

nicky655
17. jan 2012

@evina1909 v pohode 🙂 ja som tu bola aj dlhsie kym som dosla na to ako niekomu odpovedat,bez toho aby osm pisala jeho nick 😀

evina1909
17. jan 2012

si z mesta?

nicky655
17. jan 2012

@evina1909 klikni prosim dole pod prispevkom na odpovedz,lebo mi to potom nesvieti v upozorneniach. som povodne z mesta ,ale s manzelom som sa prestahovala na dedinu.ale chcem niekam s malou chodit,uz mi to ide dost na nervy stale sama a aj malej sa zide spolocnost. a ty si priamo z mesta?

evina1909
18. jan 2012

@nicky655 áno som z mesta bývam pri modraku a kde bývaš v ktorej dedine?to ti verím že Ti je dlho aj od nás sa dcéra odsťahovala a keď je manžel a syn v práci tak som sama...keď bývala s nami tak mali s mužom smenu naopak tak som bola vždy s niekým doma,odišla v polovici decembra,býva síce len na Mexiku a občas dobehne ale už to neni ono

nicky655
18. jan 2012

@evina1909 som z preselan.treba medzi ludi vybehn
ut.ôja sa chystam,ze obcas do rtoho centra behnem.aspon budem s ludmi🙂

evina1909
18. jan 2012

od Vás ležala so mnou v nemocnici Heňa čo má lekáreň u Vás a tá pani čo robí v mäsiarstve tak s tou som robila v potravinách 🙂

evina1909
18. jan 2012

tú vakcínu si myslela čo sa pichá do obidvoch nožičiek?nás čaká tretia na konci februára 😖

nicky655
18. jan 2012

@evina1909 aha,ano,do lekarne chodievam,tak z videnia poznam🙂

hej,ti vakcinu hexa.aj nas caka vo februari tretia davka.a uz som z toho normlane na hlavu,ci dat alebo nie.

martina28p
19. jan 2012

@tulamatula ahoj,neviem či už dokt.máš,ale ja chodím k Valaskej a som spokojná...od Sileša som odišla,má toho vela a Valaská robí aj poobede,objednáva na hodinu a neplatí sa...tak mi to vyhovuje....

martina28p
19. jan 2012

ahojte,môžem sa k vám pridať? infošky z Topolčian sa vždy zídu 🙂 síce sme už odsťahovaní,ale všetkých dokt.máme v TO.... 🙂

nicky655
19. jan 2012

@martina28p ahoj,jasne pridaj sa.a kam si sa odstahovala?ja uz tiez nebyvasm priamo v topolcanoch

martina28p
19. jan 2012

@nicky655 teraz bývame v Nadliciach,ty si išla na ktorý smer? mesto mi chýba,lebo na dedine človek nemá ani kam ísť a s deťmi to je teraz do busu ťažko...auto síce máme,ale mne akosi strach nedovolí šoférovať...no hádam sa do leta osmelím.. ☹

nicky655
19. jan 2012

@martina28p my sme smerom na nitry sli,do preselan. veru,mne ta dedina zacina liezt riadne na mozog 🙂
tak my aj mame autom,aj by som nim sla,len manzel jazdi do prace,takze nie vzdy sa to da.a ked idem raz za sto rokov busom,tak na mna pozeraju ako na zazrak

evina1909
19. jan 2012

@nicky655 my sme obidve dávky zvládli v pohode bez horúčok takže dúfam že aj tá tretia bude ok,ani bolesti nemal akurát pri prvej bol trošku nepokojný a teplotu mal len 37,5 ale po nurofene bolo všetko ok.

nicky655
19. jan 2012

@evina1909 boze,lebo ja uz sa strasne bojim.som citala,ze vraj po tretej davke byva najhorsia reakcia. ale precitaj si v mojom fotoblogu,tam som sa pytala,a mamicky mi napisali,ze niektore su fakt uplone bez reakcie.tak dufam ze to zvladneme,my mame ist vo februari.

katren
19. jan 2012

@nicky655 Dominicka tiez nemala na ockovanie ziadnu reakciu, ani len zvysenu teplotu.....a Misko zatial tiez 😉 (klop-klop)

nicky655
19. jan 2012

@katren my sme boli tiez uplne bez reakcie.dr. mi kazala hned po prichode domov dat nurofen a bolo ok.

evina1909
19. jan 2012

@nicky655 tak neboj bude všetko ok my ideme koncom februára 😖

evina1909
23. jan 2012

mamičky nepoznáte nejakú maminu ktorá čaká chlapčeka?chcela by som predať kočík zn.Steggi bledomodrej farby,klasický húpaci,nie dvoj ani trojkombinácia,len hlboký,je ešte v záruke kupovaný v máji 2011,je v dobrom stave nepoškodený,záujemkyni pošlem foto mailom 🙂

bubinko83
autor
23. jan 2012

@evina1909 daj si inzerat do bazaru tak sa skor preda kočik,lebo do diskusii sa tušim ani nemože vkladat inzerat, 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre