Používame cookies. Viac informácií tu. OK

Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

zuzufek
30. jan 2012

tak sem idem aj ja napísať príspevok po veľmi dlhej dobe 🙂
@martina28p ja som na tom podobne ako ty,rodáčka z To,odsťahovaná do Bošian a už tu občas mávam ponorkovú nemoc 😉 inak o tej kaviarničke pre mamičky s deťmi som ja obsolútne nevedela a vyzerá dobré,dúfam,že sa tam aj ja v blízkej dobe dostanem....

cabby88
6. feb 2012

Ahojte mamičky,neviete mi povedať či je v Topoľčanoch materské centrum?A kde sa nachádza?Chcela by som začať chodiť s malou niekde medzi ľudí,aby mi nepreskočilo samej doma... 🙂 🙂

bubinko83
autor
6. feb 2012

@cabby88 materske centrum je na gagrinovej ulici v areli školky,ale ako je otvorene to neviem.

simonkato
6. feb 2012

Ahojte je tu daka z vas co chodi k doktorovi Trizmovi ? Ak ano co na neho hovorite ako ste s nim ako doktorom spokojne?

nicky655
6. feb 2012

@cabby88 heh,ja uz som na tom podobne.a to mame podstatne viac teda🙂 len skoda,ze tam nei su take organizovane kurzy-napr.cvicenie deticky s mamickami..... proste dojdes a hrate sa-to sa mozme dohodnut a hrat sa aj vonku:(samozrejme v lete🙂

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 hmmm,ja som si to presne tak predstavovala,myslím tie kurzy,to je teda škoda,že to tam nieje...ale myslím,že keby sme sa nazbierali a nejak dohodli,možno by to šlo zariadiť...a ty tam chodíš?inak ja som doma už rok,zostala som PN v 8.týždni,preto my už šibká aj keď má malá len 4mesiace... 🙂 🙂

nicky655
6. feb 2012

@cabby88 heh,ja som bola na pn od 6.mesiaca-tak mi nieco hovor.bola som tam raz pozriet-a tam nikoho-takze wsom tam ano neopstala-ved co by sme tam aj robili?hrat sa mozeme aj same doma.ä
tak nazbierat sa mozme,len horsie,ze ten kurz niekto musi robit-a pravdepodobne za to musi dostat aj zaplatene🙂))
inak,ja uz som sa im ponukla,ak chcu,ze keby bol bazar,ze pomozem,a aj som im ponukla prednasku o prvej pomoci.

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 nooo,tá prvá pomoc by ma tiež zaujímala...na strednej som chodila do červeného kríža,ale všetko som už zabudla.. 🙂 a v partizánskom nevieš či je také dačo?viem,že je tam plávanie,tak aj nad tým trochu rozmýšľam...

nicky655
6. feb 2012

@cabby88 to neviem teda.ty byvas tusim medzi topolcanmi a partizanskym,ze?
no,ja byvam medzi topolcanmi a nitrou.a tam v nitre maju take kurzy-lenze,trvaju 45minut-no a vies ako s takym dietatom-hodinu sa chystas,cestujes pol hodiny tam a pol hodiny spat.a cele to trva 45 minut-dost neprakticke:((

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 hej bývam tak napoly,17km topoľčany a tuším 15km partizánske... 🙂 keby mám auto,možno by sa dalo viac riešiť,ale ja som pojazdná akurát tak s kočíkom 🙂 bože čo budem robiť ešte tri roky doma?veď úplne zblbnem 😀

nicky655
6. feb 2012

@cabby88 my sice mame auto,ale iba jedno-takze tiez nic moc:( a navyse to strasne lezie aj do penazi:(mi hovor,ze zblbnes.a kamosky tam nemas ziadne?

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 však práve to...ja tu bývam ,,len,, dva roky,lenže nie som typ osoby ktorý sa prihovorí prvý...som skôr takej hanblivej povahy 🙂 ale mám tu nejaké kamošky,ale tie nemajú deti... 🙂 a tak ma tak úplne nechápu 🙂 ved vieš mamičky si skôr vedia pokecať o deťoch... 🙂

nicky655
6. feb 2012

@cabby88 jaj,uplne ta chapem,ja tu tiez byvam dva roky.a dokopy tu nikoho nepoznam:(akurat sa pozdravim s ostatnymi a to je vsetko.dufam,ze ked bude mala este o trochu vacsia a vybehneme na ihrisko,ze sa tu s niekym predsa len dame do reci🙂

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 presne v to dúfam aj ja... 🙂 že malá bude také spojítko s ostatnými mamičkami.. 🙂 preto som chcela skúsiť to materské centrum.. 🙂 ísť medzi ľudí,pokecať,posťažovať sa a tak...

cabby88
6. feb 2012

@nicky655 jeeej,díky 🙂 🙂

nicky655
8. feb 2012

@bubinko83 inak,nechapem ako to na tom fdacebooku zobrazuje:(ved som tam bola poobede,a nic tam nebolo o tom stretnuti kvoli sportovemu dnu.a zrazu to tam je:(

nicky655
8. feb 2012

@bubinko83 no,prave som sa pozrrela este raz-to co su dve stranky??materske centrum duha a materske centurm duha otpolcany? lebo v kazdej mi ukazuje nieco ine:(

bubinko83
autor
9. feb 2012

@nicky655 podla mna su tie dve stranky to iste a mne to takto isto vysvetlovala aj učitelka zo školky že MC su pondelok ,stredu ,piatok doobeda a utorok ,štvrtok poobede.

nika1985
9. feb 2012

@simonkato Ahoj ja chodim k Trizmovi a som s nim spokojna predtym som chodila privizerke a mala som 3roky problemy Trizma ma z toho dostal.

simonkato
9. feb 2012

@nika1985 dakujem ja chodim k Bognarovej ale nie som s nou moc spokojna.A na Trizmu som zatail pocula len samu chvalu.Nevies nahodou ci este berie pacietky?

nika1985
9. feb 2012

@simonkato jasne ze berie teda od decembra som tam nebola ale vzdy ked sme sa bavili o mojich kamoskach tak povedal ze ich mam poslat nepocula som ze by nezobral niekoho.My tam chodime segra a aj mama

simonkato
9. feb 2012

@nika1985 mne tam chodi buduca svokra a tiez prestupila od prividzerky a nevie si ho vynachvalit budem tam musiet skocit.A este takto on si vyziada moju kartu sam ci si ju pojdem ja vypytat ? Inak velmi pekne dakujem za ochotu.

nika1985
9. feb 2012

@simonkato Tak to uz presne neviem lebo ja som u neho uz 4roky ale viem ze som este chodila prividzerke a uz aj k nemu a kartu mi zalozil novu bez jej zaznamov lebo ich nechcela dat. Rada pomozem ak viem

nika1985
9. feb 2012

@simonkato neviem ci vies ale stredy a stvrtky nerobi to ordinuje v PN aby si sa neprehnala

nicky655
9. feb 2012

@bubinko83 no rovnake ako rovnake,nejde ani tak o tie otvaracie hodiny,ale tie oznamy su tam ine

simonkato
9. feb 2012

@nika1985 nieco mi buduca svokra spomynala ja tam pojdem spolu s nou je k nemu neviem na aky datum objednana ale este raz velmi pekne dakujem za ochotu 🙂

mata2
13. feb 2012

Ahojte,
baby neviete mi poradit?nasla som na nete ze mate v topikoch nejake sukromne logopedicke centrum...neviete mi povedat kde to presne je?viem ze na ulici J. Krala,ale kde sa ta ulica aspom priblizne nachadza?nechodite niektora do tohto centra?ak ano,tak ste spokojne?

bubinko83
autor
13. feb 2012

@mata2 Janka Krala je na Mexiku ako je školka,vedla je Bernolakova ulica.

Tu začni písať odpoveď...

Odošli