Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

burajka
13. feb 2012

@mata2 je to za danovym uradom, ale da sa aj z predu ako je sportova hala, cez tu malu branku, pavilon D, ja som tam zacala chodit so synom a som spokojna 😉

mata2
14. feb 2012

diky 🙂 ,skusim to najist

monika77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
monika77
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
krajmary
7. mar 2012

Pred pol rokom sme sa z ďalekého východu nasťahovali do To. Bývame za koľajami. Deti mi chodia na don Bosca a som spokojná. Logopédia pre deti priamo na škole je veľký bonus. Dcérku máme tiež na Fullu. Gynekológa mám Trizmu.
Vás čo dojčíte chcem povzbudiť; mám 6 a pol roka oddojčené a je to veľký bonus pre mamku aj dieťa, aj keď občas je toho dosť. Hlavný rozdiel je hlavne v tom , že materské mlieko je živé, obsahuje mikroflóru a teda kysne, práškové mlieko je mrtve - nežije - nekysne. Kedže čakáme prírastok, prvák Janko sa ma spýtal, či mu dám ochutnať, keď sa babatko narodí. Samozrejme, že mu odstriekam štamperlik.
Najde sa niekto čo mi vypíše bazary?

berry11
9. mar 2012

ahojte 🙂

martina28p
29. mar 2012

ahojte,prosím vás vie mi niektorá mamička poradiť,kde v TO by som našla dobrú detskú doktorku? ja jednu mám,ale má toho strašne vela a chcem od nej preto odísť,tak ak by ste o nejakej vedeli,že by ma aj vzala teda moje 2 deti,tak vám budem vdačná....inak myslíte,že môžem zmeniť dotkorku,len preto,že má vela pacientov ale inak som s ňou spokojná?

sasa123
14. máj 2012

@martina28p Ahoj, ja chodim k MUDr. Zaťkovej pri kupalisku a zatiaľ som spokojná. Ja keď som k nej išla tak ma vzala bez problemov, myslim že by vas tiež vzala. A myslím, že zmenit doktorku môžeš z akohokolvek dovodu, ak ma toho vela a zda sa ti ze koli tomu sa vam mozno ńema cas tolko venovať tak je zmena na mieste.

sasa123
14. máj 2012

Ahojte, neviete mi poradiť nejakeho dobreho detskeho zubara/zubarku? Ďakujem

simonkato
14. máj 2012

@sasa123 celkom dobry su Bandura Bandurova su v novej budove oproti vlakovej stanici.

nicky655
15. máj 2012

@simonkato a beru vobec este novych pacientov?ci len dospelych neberu?

simonkato
16. máj 2012

@nicky655 ja si myslim ze beru nedavno tam bola mamina s bratom a v pohode ju zobrali skus sa ist opytat za to nic nedas.

sasa123
16. máj 2012

@simonkato ďakujem 🙂

krpcisko
30. máj 2012

ahojte, chcela by som vas poprosit ci by ste mi nevedeli poradit dobreho ocneho lekara/lekarku pretoze nas maly ma cervene ocka a az cervene kruhy pod ocami. ja som si myslela ze alergia, ale alergolog tvrdi ze on este nemoze mat alergiu pretoze ma este len 10 mesiacov cize este minulorocnu jar este neprekonal. ale v krvicke ma zvysene nejake hodnoty, kedze mu detska doktorka brala krv prave na alergie.
mate niekto podobne skusenosti. za odpovede vopred dakujem 🙂

katren
30. máj 2012

@krpcisko ahoj, ja chodim k Izabele Zlinskej, ale radsej sa objednaj.....ma ordinacne hodiny od 7 a ona krasavica si pride aj o 9, takze radsej sa objednavam 😉

barbi7
5. jún 2012

@krpcisko Ahoj, my sme boli v nemocke na ocnom u dr.Veselej..som velmi spokojna 🙂 🙂 🙂 len uz tam nerobi, robi v Solcanoch 😉

simonkato
5. jún 2012

Ahojte zianky chcela by som sa vas spytat neboli ste daktora na sono prsnikov v ozete ? Treba sa tam objednat alebo normalne len pridem s predvolankou od zenskeho?

nika1985
8. jún 2012

@simonkato ahoj ja chodim do nemocnice na sono ale mama tusim bola tam pri ozete nie som si ista ale zda sa mi ze sa objednavala.

barborkark
8. jún 2012

@simonkato treba sa objednať na deň. Na presnú hodinu sa platí poplatok, tuším okolo 6e.

denisenko
8. jún 2012

@krpcisko aj my sme chodili k Zlinskej.....ale teda nebola som moc nadšená jej prístupom k malým deťom.....malému operovali očko na klinike v Bratislave, takže u nej len kontroly......len ma dosť udivilo, že ked sme prišli k nej do ambulancie s nálezom na oku, tak ona vobec nevedela čo to je...... 😔

simonkato
9. jún 2012

@barborkark
@nika1985 dakujem baby bola som sa tam objednat

nika1985
9. jún 2012

@denisenko ja som chodila k Zlinskej a teda moju malu by som k nej nedala ani za nic na svete.

sasa123
10. jún 2012

Ahojte, tak som bolau tej Bandurovej, len nas nezobrala, lebo nie sme priamo z Topolcian.
Neviete este o nejakej inej dobrej zubarke? Najlepsie keby to bola zena, lebo mala ma nejaky odpor k chlapom 🙂

zabatinko
17. jún 2012

Nejaka maminka v Tovarnikoch ktora by sa rada zoznamila sa tu nenajde??Nikoho tu nepoznaaaaaaaam

nejla
17. júl 2012

@zabatinko Ahojky, aj ja tu (v TO) mám už riadny sociálny deficit! Tak rada sa s tebou zoznámim! Kočky najlepšie z mraveniska, ozvite sa mi na zoznámenie! 😵

zabatinko
18. júl 2012

@nejla pisala som spravicku

spiruanka
9. aug 2012

@sasa123 ahoj neskusila si dr.jurkovicovu?k nej chodim aj ja a spokojnost 😉 ci uz asi mas zubarku 🙂

misskkaa
20. aug 2012

Mamicka prosim vas nema niekto skusenosti s Dr.Grunwaldovou...potrebujem od nej potvrdenie na predlzenu MD.Ci bere peniaze alebo skor kava dezert....prosíííííím dajte vediet 😉

tomba
21. aug 2012

@katren ahoj, môžem sa spýtať? ja tiež chodím k Pospíšilovej..pri prvej dcérke ma cca v 6.mesiaci poslala už do nemocnice a teraz pri druhom, by som tam chcela chodiť tiež. /nejako pospíšilke neverím/. Normálne ťa v nemocnici zobrali, aj keď si nemala žiadne problémy? a koho si sa tam na to pýtala? ďakujem

katren
21. aug 2012

@tomba ahoj....ja som sa hned na prvom sone, co ma tam Pospisilova poslala na potvrdenie tehu spytala, ci by som nemohla chodit tam...nenamietali, len vraveli, ze budem musiet chodit kazde 2tt, lebo oni su rizikova poradna, ale to mi nevadilo.....vtedy tam bola dr. Kerekova 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre