Mamičky a nemamičky z Topoľčian a okolia

bubinko83
12. jan 2011

Otvaram novu temu pre mamičky aj nemamičky z Topoľčian a okolia,kedže jedna Topoľčianska tema je už zamknuta pre skupinku vyvolenych. 😉

tomba
21. aug 2012

@katren super, aj ja som chodila s prvou dcérkou k dr. Kerekovej /rizikové/, a preto by som tam chcela chodiť aj teraz - cítim sa tam tak nejak bezpečnejšie než u Pospišilovej. Skúsim sa spýtať bud.týždeň...ďakujem

berry11
24. aug 2012

@tomba 🙂 určite ťa vezmu bez problemov... je to to najlepsie... ja mam na Pospišilovu tazke srdce... v 5mesiaci som mala u nej takmer prazdnu tehotensku knižku zatial čo u Kerekovej robia všetko ako sa ma a tak to byt

tomba
24. aug 2012

@berry11 super, som rada...a za koho si ju vymenila?

berry11
24. aug 2012

@tomba za Kerekovu tak jedna ako 2 su super najlepsie co je v Topolcanoch... oba porody boli super mozem len odporucat su skvele aj pristup je super

tomba
24. aug 2012

@berry11 aháá, to hej Kereková je super, to súhlasím. myslela som na nejakého gynekológa ku ktorému chodíš mimo tehotenstva...či dá sa chodiť ku Kerekovej bežne?

berry11
24. aug 2012

@tomba veru skoda ze nie ona ma len operacia a rizikove a podobne... jaj keby si otvorila ordinaciu polovica v To to moze zavriet 🙂 momentalne som este u pospisilovej... ale ak je nieco v neporiadku utekam kerekovej a konzultujem s nou

tomba
24. aug 2012

ok ďakujem 🙂

tomba
24. aug 2012

@berry11 ok, ďakujem 🙂

anny1984
26. aug 2012

Dobrý deň žienky. Prosím Vás, mohli by ste mi poradiť pediatra/pediatričku v TO? Ďakujem 😉

slimme
29. aug 2012

@anny1984 Ahoj, my chodime ku Kuklovej, patrila som tam aj ja ako decko...dobra doktorka a okrem toho ma velmi milu sestricku 🙂 Je oproti autobusove stanici...

slimme
29. aug 2012

@tomba @berry11 ku tej ,,Pospisilke,, hlavne si na nu dajte pozor ak ju chytite nahodou pri vasom porode, u mna to dopadlo zle, neoplati sa to s nou riskovat.

tomba
30. aug 2012

@slimme ahoj, ďakujem za info..dúfam, že nebudem "mať to šťastie"

berry11
30. aug 2012

@slimme , @tomba mne stacilo ked mi vyplnila papier ten ca sa vyplna v pripade ze budes potrebovat krv...mne namiesto AB napisala len B a ja jej hovorim ze ale ja mam AB a ona ze ano?? 😉 😠 finito...

mimi4419
31. aug 2012

@anny1984 Ahoj my chodíme ku Kuklovej som s nou nadmieru spokojná .Keď sme sa sem pred 10 rokmi presťahovali nemala problém prijať nových pacientov. Ani teraz keď mame bábätko. Je to pri stanici.

tomba
14. okt 2012

Ahojte, prosím o radu, potrebovala by som dať vyreklamovať malej topánočky kúpené v predajni GABI /vedľa elektra Krajčík/ v Topoľčanoch, no predajňa je zrušená..majú niekde pobočku? ďakujem

apolenka6
24. okt 2012

@tomba pobočku určite nemajú celkom to zrušili 😕

tomba
25. okt 2012

@apolenka6 ďakujem za odpoveď... :(

tomba
1. nov 2012

Ahojte, chcem sa spýtať, tie, čo ste rodili v TO plánovanou sekciou, koľko pred termínom Vám robili sekciu? dik

barbi7
18. nov 2012

Ahojte 🙂 ..uz ste mi raz dobre poradili ohladne koznej doktroky tu v TO, teraz hladam dobreho zubara alebo zubarku pre seba, neviete mi prosim poradit?? ..len nie Bandurova, Bandura-maju plno ☹

nika1985
18. nov 2012

ahojte potrebovala by som poradit chodim na stitnu k Petraskovej doteraz nebol problem prisla som skoro rano a v pohode som sa vybavila ale teraz ked mame malu nemam cas tam sediet a aj ked sa objednam na presnu hodinu nieje sanca ze ma v tom case aj vezme neviete o nejakej inej doktorke nevadi ze si zaplatim ale nech ma v tom case aj vysetri.

korylan
18. nov 2012

@nika1985 Ahoj, Mudr.Hornikova je super. Da sa objednat na termin a mna aj vtedy zobrala. Tiez ma velmi vela ludi.

mimi4419
18. nov 2012

ahojte potrebovala by som poradiť dobrého urológa v Topoľčanoch, ku ktorému by som mohla ísť so 4 mesačným synčekom. Ďakujem

belissima85
19. nov 2012

ahojte babenky ide niektora z vas vo stvrtok na hodinu tanecnej skoly do chico caffe pre deticky od 4 do 18 mesiacov? prva hodina je zadara 🙂

bubinko83
autor
23. nov 2012

baby neviete kedy robi v nemocke poradne a sono dr.Kerekova?V ktore dni?

lucia563
23. nov 2012

@bubinko83 ked som ja chodila, bola tam urcite vo stvrtok, mozno sa to uz zmenilo, neviem...sestricky Ti ochotne povedia 😉

bubinko83
autor
23. nov 2012

@lucia563 dakujem prave rozmyšlam koho by som sa opytala ešte.

apolenka6
28. dec 2012

@bubinko83 aj si zistila ako robí dr. Kereková poradne? ja tam mám ísť v polovici januára 😕 dakujem 😉

katren
28. dec 2012

@apolenka6 v stredu, vsetko je popisane v tej diskusii ako dala link @lucia563

sakura
13. jan 2013

baby viete mi doporučiť nejakú dobrú škôlku v Topolčanoch? Rozmýšlame medzi na Škultétyho alebo na Janka Krála....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre