Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

dadka28
1. apr 2009

deni,dakujem..boli ti dievcata tiez take nervozne..?lebo maly je dost umrncany,aj plakal cele poobede..tak neviem ci to mam prikladat k tomu ockovaniu alebo nie..lebo bol dost umrncany aj doobeda..tak neviem ci to mam k tomu pripisovat alebo nie..

ddmoxy
1. apr 2009

luci....no mozme aj tak....a keby nieco,tak nie je problem a Miro ta hodi domov bez problemov🙂🙂🙂
deni....tu pizzu sme len skusali....ale bola taka zlata🙂
inak baby,aj vase deti uz tak pozeraju nedockavo,ked nieco jete???moja ide zosliet,ako keby chcela jest rovno z taniera🙂dufam,ze uz nechce nieco ine nez mliecko:( robi to za kazdym,ked vidi,ze niekto je🙂🙂

deni_v22
1. apr 2009

ddmoxy, aaano, minule som jedla jogurt a mala tak preglgala, ze som sa normalne musela otocit a tak ho dojest 😀

dadka, jasne, moze to mrncanie mat suvis s ockovanim, kazde babo reaguje inak...niektore su spavejsie, ine nervoznejsie...mozno ho aj nozicka boli, preto place...

dadka28
1. apr 2009

ved toto,ze kazde babo inac reaguje..uz zaspinkal,a to spinkal za cely den 2hod,tak dufam ze aspon teraz uz odpadol a sa vyspinka do sytosti..Emka nech sa rychlo uzdravi..pozdravujeme,idem radsej rychlo lahnut,ked nahodou bude rusna noc..ahojte dievcata a dobru noc zatial

luci79
2. apr 2009

Dobre ranko, ako sa mate? DENI, jeeej, si ma potesila, ze 'nou probleeeeemo' 😵 😵 😵 ...Si sikulka...
My sme skusali dat Jakubovi jablcko a velmi mu chutilo, ale potom stale natahoval rucky a pytal si 'duplu' 😀 , nie ze by som mu nechcela dat papat, ale este je cas... Nam vlastne lekarka povedala, ze pred ukoncenym 6.mesiacom mu maozme dat pomalicku, zeleninku, ale len tak malinko, aby vraj spoznal chute. No a po ukonceny sa zacne s normalnym prikrmom...
DADKA, ty si z Furce, ze si chodila na Postupimsku? Alebo si tu byvala?By ma potesilo keby si bola furcanka, by sme mohli kocikovat spolu...
V stredu ideme do Sace, na kontrolu po 3mesiacoch...pretoze nam vtedy ako 2-mesacny preferoval pravu stranu.... 😵

andyika
autor
2. apr 2009

ahojte
no u nas vcerajsi den bol dost taky nepokojiny. viki poobede zaspal len na hodinku, a potom uz nie a nie zaspat. takze bol hore od 4tej. po kupani mi zaspal ako vzdy na 40min. a potom bol hore az do 23tej ☹ ☹ ☹ no ja som bola uz taka unavena, on tiez a ku koncu uz len plakal, ani na rukach nechcel byt ani pri mne lezat....a stale si strasne pchal rucicky do ust, no a presla som mu po dasienkach, tak normalne mi tlacil rucku, nech mu to tam masirujem a vtedy sa usmieval. no a zistila som, ze uz na mieste prvych 2 zubkov to tam ma take tvrdsie a akokeby aj ostrejsie. tak zeby ho trapili uz zubky??? 😕 😕

vidim, ze si neviete predstavit, ako to mam tolko okien v spali, tak to pofotim a prilozim, ale az neskor,lebo teraz este dokoncujem posledne upratovanie 😉

evkakozmova
2. apr 2009

Ahojte maminky,,,chcem sa opýtať,,,som tu nová a zaujímalo by ma či tu je niekto aj zo Šace. Ďakujem 😀

lilly
2. apr 2009

evka, no tu je taka zmeska... tie, co rodili v Saci 😉

evkakozmova
2. apr 2009

ahoj lilly,,,nemyslela som tie čo rodili v Šaci ale tie čo sú zo Šace alebo tam ešte bývajú 😉 a Ty si rodila v Šaci?

andyika
autor
2. apr 2009

evka, myslim si, ze nikto nie je zo sace, piseme si tu len mamicky, ktore sme v saci rodili, ale mozes sa k nam pridat 😉

lilly, volala som Turanovej tak zajtra ideme na poradnu okolo 12tej.a vy??????????

evkakozmova
2. apr 2009

ahoj andyika,,,ďakujem že ma prijmete k sebe 😉 Môžem sa opýtať, bola si spokojná čo sa týka pobytu v nemocnici?

lilly
2. apr 2009

andy, aj my ideme tak nejak k Turanovej, okolo pol jednej, mozno aj skor, lebo predtym idem este na ultrazvuk /konecne od januara 😅 / Kym budem na utz, muzik bude kocikovat a potom pojdeme k turanovej. Mozno sa tam stretneme 🙂
evka, rodila som v saci, ako vsetky v tejto teme, bola som spokojna 🙂

evkakozmova
2. apr 2009

si z Košíc?

tamka123
2. apr 2009

ahojky, kocky, neviete mi poradit nejakeho krcneho /ORL/ v Kosiciach?, okrem MUDR. Sopka? Maly ma 3 mesiace a od narodenia chrapci, doky nas poslala k Sopkovi, ale nemam s nim dobre skusenosti/ starsia dcera/

andyika
autor
2. apr 2009

ja som bola spokojna, boli sme na izbe 3, 2 este len tehotne a pomahali mi s babatkom, co sa tyka vybavenia, tak bolo take nemocnicne, ale mne to postacilo. aj za tuto izbo som platila, ale to len koli tomu aby mohla prijst navsteva na izbu.

evkakozmova
2. apr 2009

andyika aj ja som kôli tomu bola na nadštandartke. Pomáhali Ti s vybavou?????

lilly
2. apr 2009

nie evka, nie som z kosic, som z moldavy

evkakozmova
2. apr 2009

aj ja som z Moldavy 😀 😀 😀 😀 Kde presnejšie bývaš???Veľmi to tu nepoznám, bývame tu len necelý rok 😉

lilly
2. apr 2009

namestie mieru 😉 a ty? kde si predtym byvala?

evkakozmova
2. apr 2009

predtým v Šaci 🙂 teraz na školskej hneď vedľa osemročného gymka. Ale chcem vymeniť 2-izbový za väčší a manželov kolega by chcel vymeniť svoj a tiež býva na namesti mieru teda má tam podnájomníkov. Kde to je? Je to blízko školskej? 😉

lilly
2. apr 2009

hej blizko, asi tak 7 minut. to je na sidlisku. 🙂

andyika
autor
2. apr 2009

evka, aj ja som z moldavy, len som sa vydala do Mokraniec, tak teraz tu byvam. to ze by sme si dali stretko v moldave a isli sa kocikovat?????????????? 🙂

lilly
2. apr 2009

no mozeme niekedy, uz je konecne aj normalne pocasie 😵

hankky
2. apr 2009

ahojte, no neuverite co sa nam stalo....vcera mala papala o 18, zaspala o 20:30 a zobudila sa az rano o 4 !!!!! Normalne som nechapala 😨 10 hodin bez jedla ! Keby to bolo posunute o dve hodky tak mame za sebou prvu prespatu noc 😀
Ale inak cez den sa straaasne nudi....vsetko ju bavi tak 10 minut a musim vymyslat ine veci na zabavu...asi bude nejaka akcna 😅
luci, ja som cely zivot byvala na furci...len posledny rok byvam ja jazere 😉
tu nikto nie je z jazera ze? 😖
evka, vitaj medzi nami 🙂

deni_v22
2. apr 2009

ahojte,
luci, asi som to zle vysvetlila...nemam ten silt na ciapku...v tom je problem 😒 a neviem, ci sa to predava v galanterke...

hankky, taku noc uprimne zavidim 😵 mne mala spi coraz horsie...dnes v noci uz aj zurovala asi hodinu... 🙄
tusim sme sa tu zisli z kazdej casti Kosic niekto...my sme z Tah..

dadka28
2. apr 2009

ahojte kocky,
Luci ja som z furce,bielocerkevska ul.Ty?To by som bola rada,keby sme sem-tam spolu pokocikovali,lebo uz mi je trapne furt dakomu vyzvanat a urcite to dobre poznate,ked kamosky,ktore nemaju deti...tak velmi nemaju zaujem 😠
no a mame dnes aj zvysenu teplotu,tak doobeda som vobec nemala sancu,maly bol dost umrncany,no ale od obeda je to uz lepsie,musim poklopat,noc bola dobra jupii
deni,u nas je to zas celkom bezne ze maly je v noci od zobudenia hore aj1-2hod..tak dufam ze toto sa nam bude len lepsit..lebo inac spi dobre,len ta prestavka je dost dlha..

cil
2. apr 2009

Ahojte,
fakt sa to tu rozbehlo 🙂

deni, aj ja som z Tah.

andyika
autor
2. apr 2009

cil este si mi neposlala usaje do tabulky

mi sme sa boli kocikovat, viki spal od 15 do 16,50 tak verim ze vydrzi byt hore dlhsie a pokusim SA KUPANIE PRESUNUT NA 19,45 CI POTOM PO NEJ NAHODOU NEZASPI NA DLHSIE AKO 30MIN. NO SOM ZVEDAVA 🙂

evkakozmova
2. apr 2009

ahojte maminy,,,ďakujem za privítanie hankyy 😉 no čo sa týka toho stretka ja môžem len cez víkend aby manžel ostal doma s dcérkou. Nemôžem ísť s oboma lebo dcérku by som naháňala 😉

andyika
autor
2. apr 2009

tak hlasim, ze viki zaspal, no do kedy????tak to som aj ja zvedava. ked sa preberie, rychlo ho nakrmim v tme, dufam, ze to zaberie. teraz mi manzelik robi veceru, tak sa valam pred telkou. 😀 aspon raz mozem 😉

evka, tak to som ja navrhla to stretko, nie hanky, hanky je z kosic 😅

cez vikend mozem aj ja. ze by sme to dali na sobotu????Lilly cio ty na to????

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre