Mamičky Košice časť Šaca a ich detičky

andyika
26. mar 2009

Mile mamičky vítam vas v tejto novej teme
Dufam, ze sa tu uz budeme stretavat castejsie, pricom sa povychvalujeme nasimi deturencami 😀
mohli by sme si zalozit aj tabulu nasich deti a aj album s fotkami.
Co vy nato?????

tak sup do toho 😎 😎 😎 😎 😉 🙂

luci79
3. apr 2009

Andyika, mate krasnu vahu... Ved mi sme mali tolko pred tyzdnom 😉 .. Viktorko je velky chlap 😵 😵 😵 , ma rad mliecko, ze...
Jeeej, keby sa tak dalo urobit stretko vsetkych mamiciek z tejto temy... 😵 Mozno aj na to pride ked budu nase deticky trocha starsie....
Vonku je ako kraaaasnw, boli sme asi 2hodky, Jakub vsetko prespal, teraz sme sa napapli, rozprava mi tu , smeje sa....Skusali ste pozerat do zrkadla? Boze, jakub je z toho nadseny...smeje sa jak a dusu
Zajtra ideme na navstevu do Stitnika na cely den... Tak Vam prajem pekny a hlavne teplucky vikendik
A CHERRY, vsetko naj tvojim dvojcatkam k 4.mesiacikom a Martuskovi/Dadka/ k 3.mesiacikom 😵 😵 😵
Mozno sa zastavim este vecer.Zachvilku totiz znova ideme von, ved je naaaadherne. Andyika, a ty to s tou prchadzkovou 'turou' neprezen. Nieze ta budu nozky boliet 😵 😵 😵 ..alebo chudnes? 😉

andyika
autor
3. apr 2009

luci, chudnut by som chcela, od porodu mam na sebe este 3kg, ale pockam az ked uz nebudem kojit a vtedy uz zacnem cvicit a stravovat sa trochu dietne. totizto musim schudnut viac, lebo pred 2 rokmi som mala o 10kg menej 😠 tak aspon 5 musi zist dolu.

viki spinka, idem zehlit , dnes som nemusela varit, varila svokra 😉 takze mam klud. manzel isiel na poobednajsiu, takze sme sami doma, preto uvazujem nad dlhou prechadzkou,....

luci79
3. apr 2009

..a este sa idem pochvalit 😵 ..prave sme sa pretocili z chrbatika na brusko... 🙂 🙂 🙂 🙂 juuuuj, aka som stastnaaaaaaaaaa 😵

luci79
3. apr 2009

Andyika, vsak to nie je vela 3kilka navyse....kojenim to aj tak ide dolu velmi rychlo, aspon u mna...ja si nemam co obliect, lebo mi je vsetko velke, a vsetko na mne vysi...nieze by som bola z toho nestastna, ale.... ☹

lilly
3. apr 2009

ahojte, my sme boli tiez na poradni, bolo aj ockovanie ☹ chudatko moje to preplackalo strasne, no ocko ju utisil 😵 na dalsiu mame ist az v 6. mesiacoch Dala som jej studene obklady na nozky a polku paralenu, snad to zvladneme lepsie ako minule 😔
Lilly ma 7050g 😵 ale ze je to akurat 🙂 no vraj mam smotanu, nie mliecko 😀
andy, uz viem aj ostatne miery, poslem ti IP 😉
mozeme sa stretnut v sobotu /zajtra?/, no neviem, ci tri s 3 kocikmi vojdeme na chodnik 😅
ja mam tiez asi tak 3,5 kg navyse, no pred tehu som mala navyse dalsich 5, takze mam co chudnut a mne to bohuzial kojenim vobec nejde dole. Luci, chcela by som mat tvoj problem, ja praveze do nicoho nevojde, 🙄

andyika
autor
3. apr 2009

ahoj lilly, mne by to zajtra vyhovovalo, aj tak budem u mamky, manzel ide zas na poobednajsiu a ja nechcem byt sama doma. byva na severnej, takze to od vas nie je daleko.....

tak co ty na to?????????

lilly
3. apr 2009

ok, andy, tak o kolkej priblizne? Doobeda, ci poobede? Inac ja som Zuzana 😉

luci79
3. apr 2009

juuuj, Lilly, tak mame medzi sebou rekorderku 😵 😵 😵 , Tvoju Lilly...Ty jej urcite nieco primiesavas do mliecka 😀 ..Pozeram, ze zajtra maju mimo kosicke mamicky stretko... Tak pekne nafotte nejake pekne zabery a sup do albumu.... 😵

lilly
3. apr 2009

luci, nic jej neprimiesavam praveze 😀 ona je taky pazravcek... 😀 no to je aj tak este nic, jedna moja kamoska ma syna o mesiac starsieho ako je moja lilly a on mal v 5 mesiach takmer 10 kil a to je len kojeny.. tusim som to tu aj spominala..
andy sa neozyva, evka tiez nie, tak neviem, ci daco zo stretka bude 😨

cherry01
3. apr 2009

ahojte. To máte aké pekné váhy! Dufam ze moje nie sú chudé 😒 Zajtra ich musím odvážiť.
Andy aké očkovanie????? To ideš prvýkrát? či druhý? My sme boli 11.3. a dostali do oboch stehienok, a na preočkovanie ideme až v máji...tak teraz neviem.
a aké lieky papá na tej fotke? zlatunký je. A vidím že má červený náramok..ja som to mojim akosi furt zabudla dať. 😅

lilly
3. apr 2009

cherry, v troch mesiacoch je 1. ockovanie a o 6 tyzdnov dalsie preockovanie toho isteho, teda v 4 a pol mesiacoch. Teda aj andy pojde na to 2. ockovanie.. To asi aj u teba tak vychadza, nie?

cherry01
3. apr 2009

naše maju s Andy rozdiel iba jeden deň...len mne to vychádza, že druhé očkovanie budem mať až v piatom...to prečo mi tak doki dala...musim jej zavolať

andyika
autor
3. apr 2009

lilly, mne vyhovuje skor poobede. cas presne neviem, ale zvyknem chodit okolo 15tej+-

a ty????mne by vyhovovalo aj neskor, lebo mozno budem mamke pomahat umyvat okna.
tak napis kedy vyhovuje tebe, popripade mi napis SMS, poslem ti cislo do IP.

cherry, s ockovanim je to tak ako pise lilly 🙂

hlasim, ze kocikovanie pocas dlhrj tury bolo super, tak som sa zrelaxovala....viki spinkal, aje ked sa potom zobudil, ale pekne lezkal...no a kupanie som uz zas posunula, dnes som kupala o 19,45, zaspal o 20,15 zobudil sa o 21,00 dala som mu rychlo prsnik v tme a zas zaspal. no tak dnesny vecer ho chvalim. Anjelaik moj zlatucky.

cheryy, papal maltofer, pretoze bol chudokrvny a papa aj vigantol, aj ked mu ho vzdy zabudnem dat. 😒

ddmoxy
4. apr 2009

luci 79......uz mas nahradu🙂🙂🙂🙂🙂 No a sup so stavanim nech si uz v Barci🙂🙂🙂

ddmoxy
4. apr 2009

dadka....odkial ja ta poznam????? rozmyslam a rozmyslam...a neviem ☹ ☹ ☹ ☹ ☹
A ocka poznam tiez🙂🙂🙂 ale to viem odkial🙂🙂

andyika
autor
4. apr 2009

ddmoxy este od teba nemam udaje

noc super, viki pekne spinkal,teraz uz bol na dvore v kociku, trocha si pospal...tak je vonku kraaane.
obedik sa mi vari, dnes bude cesnakova polievka a francuzske zemiaky. 😝

no vidim, ze tu je dnes mrtvo, asi upratujete 😀

lilly
4. apr 2009

andy, tak ako? O 15:30 na tom priestranstve pri Jednote a ostatnych obchodoch? Poslala som ti aj IP s mojim t.c.
My uz mame za sebou dopoludnajsiu prechadzku, volby a obchody.. ideme pratat a varit 🙂

ddmoxy
4. apr 2009

andyika....a co poterbujes vediet??? ja som to tu trosku prespala🙂🙂🙂 nestihala som vas🙂

andyika
autor
4. apr 2009

lilly, ok plati to, tak sa tam stretneme. keby nieco, ze by mi to nevyslo, tak ti napisem sms.

ddmoxy, pozri si tabulku v albume sacanky, je to v terjto teme asi na 2. strane

ddmoxy
4. apr 2009

o.k...

lilly
4. apr 2009

boli sme s andy vonku kocikovat, dobre bolo 🙂 viktorko je zlaty, ukecanyyyy 😵 😀 Dufam, ze si to este niekedy zopakujeme 🙂

andyika
autor
4. apr 2009

no fakt bolo dobre, takze ja by som si to chcela urcite zopakovat a viki tiez 😉liluska je tiez veeelmi zlatucka, len chuda bolela ju asi nozka,....ale krasne spinkala na rozdiel od vikiho, ktory celu cestu len blabotal, no a potom aj plackal, co je u neho v kociku nezvyk, ale nakoniec aj on zaspinkal.

a zabudli sme sa odfotit!!!!!!!!!!mala som fotak, ale....no tak uz len kvoli tomu sa musime stretnut 😉

viki spinka, dnes bol dobrucky, ....
tak sa majte, uz asi aj tak spite, ja este cakam manzela z poobednajsej zmeny
papa

dadka28
5. apr 2009

ahojte kocky..joooj tak mi to tu chybalo,troska sa popozerat na vas..som bola vcera v Madarsku,dajaky ten nakup,potraviny,plienky...pouzivate niektora huggies premium plienky?lebo ja pouzivam len pampers,ale mali dobru cenu na hhugies,tak som ich zobrala..maly je nam taky zly dnes,az nechapem,napapal sa o 4.30,hod spinkal a odvtedy je nam hore,len place,papat pyta..mam mu dat papat po hod?zda sa mi to byt privela.nedala som mu,ved mi pije 6x150ml denne,pllus nejake cajiky..neviete,existuje nutrilon pre nenasytene deti?alebo proste nejaky sytejsi?rychlo sme utekali s malym von,tak nam tam ledva zaspinkal...teraz je s nim von manzel,potrebujem cas nejak troska natiahnut..tak ja rychlo pisem 🙂
ANDY dakujeme za pochvalu..a ten program nevies mi stale poslat?lebo uz som z toho magor?zas mi je to blbe stale ti posielat fotecky..a taaaak rada by som daco pridala do albumu..aj my sme boli 1eho na poradni,maly ma 5800g a 63cm..celkom v norme nie?
LUCI mozme sa dohodnut cez tyzden niekedy?dnes ideme na Anicku sa prejst-poobede,tak sa tesim..pocasicko mame krasne..
kocky ako obliekate deticky?moj ma pancusky,teplacky,body dlhy rukav a hruba mikina-nie je to velmi vela?ci nemam vymenit tu hrubu mikinu za tensiu..
DDMOXY odkial sa asi pozname,neprisla si este na to?a ocka odkial poznas hm?
CHERRY vsetko najlepsie Tomaskovi a Kristinke 😉

dadka28
5. apr 2009

hallooo asi varite nedelny obedik co?tak zas vas nestiham tu,nic to,my sa chystame pomaly na Anicku..drzte sa kocky pa

luci79
5. apr 2009

jeeej, to je super, ze ste pokocikovali spolu 🙂 , ale ze ste nepofotili ziadne fotky ☹ ☹ ☹ ...
DDMOXY, to vies, ze teba nezradim...ved sme sa dohodli, ze ak bude pekne pocasie tak pridem do Barci ak ma tvoj Mirko zvezie domkov...Bolo by to perfect...
DADKA, ta ty nevies dat vediet, ze ides do Madarska? Ja by som si hned dala kupit Huggies premium, pretoze tie pouzivame, sme sme s nimi nadmieru spokojny...
Vcera sme boli na celodenny vylet... Jakubovi sa velmi pacilo, smial sa cely cas, ani spinkat sa mu nechcelo 😉
Ale zato vecer odpadol o 20.30 a spinkal az 4.30, na papkanie a potom budicek o 7.30..Som velmi stastna, ze ten nas 'rezim' na nho pekne zabera. On nie je velmi unaveny a ani neplackava tak ako predtym 🙂 🙂 🙂
DADKA, poslem Ti mobil do IP a napiseme si kedy sa stretneme, ok....
pekny slnecny den 😵

lilly
5. apr 2009

ahojte, my sme dnes boli tiez vonku s manducou asi taku hodinu a pol, lilluske sa tam velmi pacilo, rozhliadala sa po okoli, uzivala si slniecko, bola z neho najprv vedla, no potom si zvykla a ked velmi na nu svietilo, tak sa odvratila na druhu stranu. Potom si aj pospala, polozila mi hlavku medzi prsia a zalomila 😀 Vytiahli sme letny hackovany klobucik, mala bola v nom bohovska.. musim pridat fotocky 🙂
len ja budem mat asi aj svalovku, co sme tolko chodili a ja s takou zatazou na bruchu 😀 keby som tak schudla aspon.... 😀
andy, nabuduce, ked pojdeme spolu von, tak dufam ze sa uz nezabudneme pofotit, ja som chcela tiez vziat fotak, no potom v tom chvate, ako som sa chystala, som nanho zabudla... a aj drobcov mozeme nabuduce zoznamit 😀 😵

ddmoxy
5. apr 2009

dadka.....uz vieeeeeem......no jasneeee.....dufam,ze sa mate o.k....pozdravujem aj ocka🙂🙂🙂ked vybehnem niekedy na furcu za Luci tak si dame 3-ite rande🙂🙂🙂

luci79
5. apr 2009

..no to som zvedava, moja zlata, kedy TY vybehnes za mnou na Furcu 🙂 🙂 🙂

ddmoxy
5. apr 2009

Ved som uz bola.....🙂🙂🙂 Ale ten tyzden by si mohla dost ty🙂 a potom zase ja.kazdy ma krizu,takze mam zatial matersku dovolenku🙂🙂🙂

ddmoxy
5. apr 2009

Inak fakt by sme sa raz mohli vsetky stretnut🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre