• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
jej, zuzz - gratulujeme natalke k zubiku :slight_smile:
27. máj 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, vdaka.

natalia uz zas spi... uz 3.krat dnes dopoludnia. to akoby ani nebola ona. cipok som jej dala iba vcera vecer. dnes sa snad z tej teploty 'vyspi' sirupy davat nemozem, lebo ich vygrcia. mam problem do nej dostat 5ml spiropent-u, ktory jej dala doktorka v pondelok.

idem nieco zjest a skusim upiect tie muffiny.
27. máj 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska boli sme v Sarvari v Madarsku http://www.sarvarigyogyfurdo.hu/
vrele odporucam
a dakujem :wink:

dnes som matovi rano brala moc do skumavky, no bola to zabava, som ho spiaceho rozbalila a cakala.... spustil prave, ked som bola otocena, takze ocikal seba, mna aj postel... no ale ciku som stihla nejaku odchytit aj pre doktorku :slight_smile:
27. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj, vcera porodila petova sestrenica syna, v trencine, ma 2 takmer dospele deti uz, 39 rokov, 11 dni prenasala, puchli jej nohy a nechceli jej v tn spravit cisarak, neviem, kolko by ju nechali, nakoniec to ale dobre dopadlo
27. máj 2009 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzz - a neskusala si cipok?

pepi - my sme samkovi vlepili vtacika do takeho sacocka, co sme nafasli od doktorka a bolo :slight_smile: idem sa pokochat do tvojho linku :sweat_smile:
27. máj 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska, ta azurova modra provokuje, vsak? :grinning: :grinning: :grinning:

mato kazdych par minut reve zo spanku, fakt neviem, co mu je :frowning2:
27. máj 2009 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave sme papali mrkvicku...netriasla sa sice nadsenim, ale ani sme sa neuspinili a spapala celu, co som jej uvarila :dizzy_face:
27. máj 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepi wow....krasne foto, ozaj cisto provokacne :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a ozaj, caute :wink:
27. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka, krasne fotecky :slight_smile:
27. máj 2009 o 12:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este k teme muffiny: z tych formiciek ich vyberate ako? a kedy? za tepla, ci po vychladnuti? mne sa teraz este teple trhaju - v horizontalnom smere asi tak v polke sa chcu rozdelovat, tak som to zatial nechala, nech ich vsetky nedotrham...
robila som tieto http://www.nanicmama.sk/kolace/cokoladove-muffiny
chutia dobre, len ich fakt neviem pekne vyklopit. forma bola aj vymastena aj vysypana mukou.
27. máj 2009 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte babulky ako sa mate?
co ste davali ked boli brusko?espumisan

a kuknite na fotky :wink:
27. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak ja mám teraz inú dilemu. Bola som práve u doktorky a mám ísť na tri dni do nemocnice na operáciu. Dôvod? mrcha menom hemoroid!!!!!!!!!!!!!! Pekne a čo teraz s malým? prejsť na fľašu,ktorú nechce, úplne ho odstaviť, dať umelé mlieko, odstriekavať si do zblbnutia: Help, čo mám robiť :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:

sisa, nekupovala si náhodou v sobotu košeľu mužovi v priore?

prsky a koľko si jej uvarila?

monci, malý ti krásne behá, chvíľu som uvažovala či to nie je zrýchlený záber :wink:
27. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, malá je úžasná a aká malinká :slight_smile:
27. máj 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj bambi, aka je drobulinka malicka...kraaaaasna :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: boze, ti nasi su uz taki veliki oproti takemuto frisnemu batozku

bambi, zalezi preco ju boli brusko...ak sa nemoze vyprdkat, vtedy espumisan pomoze, uvolnuje plyny v crievkach, nam pomohol, zalezi ake ma malinka potiaze... baby chvalili aj babycalm, tie su tusim tiez prirodne

mojka - juuuj, chudatko moje, nezavidiiiiiim :frowning2: :frowning2: :frowning2: ani z poharika nechce pit? tazka volba, mojkamojka :frowning2: skus sa poradit s annag, ci nieco mudre neporadi
27. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mojka aj ja mam hemoroidy, od porodu takze pekne 6mesiacov, ale do nemocky ma nikto nedostane.. okrem toho sa to da operovat laserom - jednodnova chirurgia :wink:
pepka veru si mohla na mna mysliet, svokor mi tu formu isto nekupil, ani sa neobtazoval mi zavolat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka no a nešlo by aby jsi tam byla s malým?

gratuluju k zoubku.......

pepka krásné fotečky :sunglasses: :sunglasses:
27. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi malinká je užasňáčková :sweat_smile: ...já jsem pila fenyklový čajík na bříško....
27. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka...pol velkej mrkvi - to bolo okolo 40g (papame prikm 4ty den, takze sa netreba viac obtazovat :wink: )

bambi..mala je uzasna..take vrabciatko :slight_smile:

zuzz...nechavam mafiny asi 10 min vo forme, potom formou trasiem a mafiny same vypadavaju
27. máj 2009 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka a ty co provokujes? :grinning: boze...uz musim nieco spravit so svojim brusiskom :angry:
27. máj 2009 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky dakujemmmmm a ako sa mate ?
27. máj 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambi, krasna babulka :wink:

mojka, a to mas ten hemac v takom brutus stave, ze ti to musia robit teraz? ved to je normalne, ze po porode su s tym problemy, ale do roka by sa to mohlo aj same vstrebat....po toto porode som si premiovo aj ja vytlacila :grinning:
27. máj 2009 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cafte, sme doma spat z poradne, vaha 7300g a meriame zevraj 65cm :grinning: to urcite,ale neva...hlavicka 41 cmu a hrudnicek 43,5 cm....dnes tam bol Tomi nejaky nesvoj, neusmieval sa ako obvykle...

dokonca nam aj pichli predsa prvy Prevenar a zadara,ale dali do poznamky, ze akoze sa nam neurobila jazvicka :wink: chudatko zaplakal zas az po pichu ked to mal zalepene,ale tak ze sa nevedel nadychnut :confounded: no uvidim aka bude reakcia...8.jula ideme na dalsi, dokonca nemusime ani do lekarne, sestricka to vyberie za nas a my len nacupitame...teraz sa ledva napapal a tuho na mne zaspinkal....tak vas idem docitat..

a som sa pytala na prikrmy, tak mam uvarit mrkvu a zemiak a popucit a po 2 tydnoch pridat na desiatu ovocie, na obed zelenina a po 2 tyzdnoch pridat masko..ale moc som ju nemohla sustredene pocuval,lebo prave pichli tomiho :confounded: takze nasa dokina takto s prikrmami...a petrzlen a zeler nakoniec...

Vladko dosiel vcera domov s tou kerkou a nie je to zle, aj ked keby som nevedela , ze to je TOMMY tak to neviem precitat a datum tam este nema vytetovany...ale nie je to zle, ale krasne napuchnute zatial tie pismenka...a ze vraj to moc nebolelo..
27. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mojka, ked som bola po porode elisky na zakroku, tak som ju nechala doma, marcel jej daval moje odstae mlieko a pila z flasky...a neodstavila sa potom....
ale maleho by ti mohli teoreticky zobrat na detske, a nosit na kojenie, u nas to tak robia v nemocke
27. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, dik. po miernom vychladnuti aj tie moje celkom spolupracovali pri opustani formy.

pepka, ako sa v tom sarvari.... da dohovorit. my sa bojime ist do madarska, lebo im nic nerozumieme.
27. máj 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pepka, pekna foto v pase a tie z kupanicka nenormalos :dizzy_face: :dizzy_face: ze aka cica si ty? a deti rozkosnucke :dizzy_face:
27. máj 2009 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu to zije :slight_smile:

samo ze som pozabudala, na co vsetko som chcela reagovat.. lebo som rovno docitavala 5 dni :stuck_out_tongue_closed_eyes: no co uz so mnou

tal a kde je foto tej kerky?!
27. máj 2009 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak horajda s malou uz odisla a zase sme sami doma :frowning2:

zuzz blahozelame k zubku :wink:

pepka toto je cista provokacia :grinning:

prsky - super :slight_smile: tak ako zajtra?

bambi - nam zabral najlepsie babycalm

mojka - urcite ho neodstavuj, po narkoze nemozes pouzit 24 hodin, tak to si odsajes a vylejes a potom uz mozes kojit normalne. Mali sme uz vela pacientiek ktore boli operovane a kojili, neboj sa zvladnes to :wink:. Sprav si zasoby mlieka a skus maleho uz teraz ucit napr. na hrncek. A manzel ti ho moze potom nosit do nemocky aspon 2x denne teda ak sa to da...a v nemocke ti mlieko sestricky daju do chladnicky a ked pride manzel za tebou, tak si ho zoberie :slight_smile:

zuzi - jednodnova chirurgia sa nerobi vsade a v sukromnych centrach sa za to dost plati :wink: poistovna ti v takom pripade neuhradza nic :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tal - pekna vaha :wink:
27. máj 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tarus, netusim, zuzka na to hadze bobok dneska :grinning: zistim, dam ti vediet
27. máj 2009 o 17:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi - :grinning: :grinning: :grinning: dobre
27. máj 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, kto ma to tu nahovoril zas na ten hrach? :angry: teraz citam, ze az od 7meho mesiaca :stuck_out_tongue_closed_eyes: neva, aj tak je hnusny, radsej potom supnem mrazeny :slight_smile:

bambi, mala je krasnucka :dizzy_face: a prajeme vsetko najlepsie k prvemu mesiaciku :wink: ale to letiiiiiiii........... :frowning2:
27. máj 2009 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok