• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
spominate zubara, aj ja som bola s Hankou minuly tyzden, robila jej 3 zuby a za kazdy som dala 5€. Nie je to vela, ale doteraz sme nic neplatili, myslela som, ze detom preplaca plomby stat.... aj ked je pravda, ze su biele, tak mozno preto?

@talinka aj ja som celu rodinu strihala pred par dnami, Hanku po plecia a Mata s Petom strojcekom. Mato bol sice zlaty s dlhsimi vlasmi, ale ako prisli horucavy, potil sa ako kon pod tym, tak to slo dole. A tiez si vzdy zvykam par dni na nove dieta po strihani :slight_smile:

a s jahodami ma nestvite, som sa tesila na jahodovu sezonu, ako ich bude vsade plno a lacnych, ako sa ich nazerem a ono nikde nic.... tak by som si dala...
14. jún 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@pepka moja susedka hrozne lubi tomina a len prenho zasadila par jahod, takze mame ;) ja som sa zase tesila na nase fantastikus ceresne zo zahrady a co neotlkli tie dazde a vetriska, to zozrali skorce, grrrrrrrrrrr

my ideme v sobotu na svadbu a ja som vobec nepocitala so studensim pocasim, vobec nemam ponatia, co si obleciem a uz voobec nie, co si obujem :'(
14. jún 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte...no ja mozem prist na stretko najskor tak od jula

ide ma uchytit...robosi nam tu vrtaju dneska cely den - akurat Lala konecne zaspala a oni zacali vrtat na nasom poschodi :rolling_eyes:

ad jedlo: Lala nepapa teraz takmer vobec nic..je trochu soplava a tie horucavy tiez asi nepridali, ale je ako dojca - stale len na MM

ja mam zajtra hnusnu skusku na cely den (pisomka + potom ustna a to vsetko vramci jedneho dna), tak Rudo isiel vcera s Lalou von hned ako sa zobudila o pol jedenastej...vobec nespala, zalomila az o pol osmej, tak som sa vytesovala, ze sa budem moct ucit celu noc az na prestavky na kojo a prdlajz..o 2,5h sa zobudila a tvarila sa, ze je po obednajsom spanku :confused:

ad vlasky..L. je cela po tatovi, hlavicku ma celu spotenu a to ma papericko na hlave, takze u nas by to neporiesilo ani ostrihanie
14. jún 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby, ja som sa zase nenormalne tesila na hrach, uplne moje NAJ a hrachu nikde...minule som videla prvykrat na trznici, cosi cez 3 eura za kg a vyzeral ako trikrat prezuty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

@cryonae teda, kocka, vy sa dako casto svadbite, nem? aj ja by som sla, len nieto komu, fnuk
14. jún 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a samoska, ze nam tu nechaju bordel (nejaky satelit idu davat na strechu ci co - ani sa to nikto neobtazoval oznamit :rolling_eyes: ) - upratovacka upratuje len vytahy a spodok, ostatne si mame akoze sami, ale vsetci na to prdia, tak sa "tesim", ze to nakoniec u nas budem spratavat ja :angry:
14. jún 2010 o 13:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a jahod mame, ze nestihame oberat, ale aj slimaky ich zeru...sme boli lenivi popretrhat ich, sme si mysleli, ze z nich ani nic nebude a ono je :wink:
14. jún 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska_br no a u nas na trhu za kilo ceresni za 10 EUR no nech si nechaju a hrach ju uplne hnusny, tiez zboznujem mlady sladucky hrasok, mnaaaaaam

no tento tyzden sa na svadbu velmi tesim, ale v juli ideme braskovi a mojej uz spominanej susedy odspodu a na to sa az tak netesim.. ale kedze sme na verejnom fore, som radsi ticho ;)
14. jún 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@cryonae 10???? no to je celkom dost teda, to im niekto aj kupi???? podte uz do tej sukromnej, baby, nech nie su hriechy v rodine...
14. jún 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky juhu, adi, drzime mocno palce na zajtra, ale ty si sikovnica, ty to DAS, verime!
14. jún 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a sukromna uz je zalozena?
14. jún 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vytvaram sukromnu :wink:
14. jún 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky a ako sa tam dostanem?
14. jún 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zadavam akurat nicky, uz si tam, tak skus, uvidime, ci to funguje
14. jún 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tam sa daju vytvarat aj podskupiny, to je kuul...mozeme dat ze jedlo, chudnutie, stretka... :grinning:
14. jún 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@prsky v sukromnych to tak funguje ako pises?
14. jún 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek hej - akurat som zalozila
14. jún 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, ze sa neda aktualna tema zprivatnit
14. jún 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek olif ale da, akurat ju musim sprivatnit samotny zakladatel temy :wink:
14. jún 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
supeeeer, dakiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
14. jún 2010 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek no, aby nedoslo k nedorozumeniu, nie musiM sprivatnit ale MUSI sprivatnit, pardon za preklep :pensive: :wink:
14. jún 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@siska_br jj, rozumela som :wink:
14. jún 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak tu uz koncime a ci co ???
14. jún 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj. presun sa (sak uz si sa :grinning: )
14. jún 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
@prsky nedame zamknut temu?
14. jún 2010 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@bezaz mozeme, ale o to musis asi poziadat ty ako zakladatelka, nie?
14. jún 2010 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holkyyy,ale ta neni na ceskem konikovi!!! :unamused:
14. jún 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirri a ty sa neprihlasujes cez sk konika? neviem ja tomu moc nerozumiem a keby si sa nalogovala na slovenskeho?
14. jún 2010 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mirri a do kelu, to ma vobec nenapadlo :frowning2: neprihlasis sa cez sk kona? to bude asi moc zlozite stale sa prehlasovat, ze?
14. jún 2010 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ked som ta pridavala do skupiny, tak sa to netvarilo, ze by si bola neznama :confused:
14. jún 2010 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok