Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

ma.senka
20. jún 2010

@prsky - kocky, co ste ukoncili tuto temu a zalozili sukromnu? hm hm, ja som sem chodila sice len raz za cas, aj som len raz za cas cosi napisala, nie som taka sikulka, nestiham akosi.... ☹ skoda, ze ste toto tu ukoncili...

kitchima
11. okt 2010

je tu este niekto???? 🙂

liaah
12. okt 2010

heeej zenyyyy 🙂 taaak som pocula ze sa nam tu prudko ztehotnieva 🙂 gratulujem vsetkym novym tehulkam, aj tym pokrocilejsim a pochopitelne aj cryo k babatenkovi malemu 🙂 no nic, ja nie som tehu 😝 , takze nejak spolocne temy asi nemame, ale pridem vas sem obcas kuken, ako sa mi zagulatujete 🙂 good luck hviezdy 🙂 cmukes 😀

talinka
12. okt 2010

@liaah ty si ale pipi 😀 😀 😀 sem mozes kukat kolko chces, sak my sme uz "roky" v zamknutej temicke 😀 😀 😀

talinka
12. okt 2010

@kitchima sme v zaknutej teme...ak mas zaujem napis @prsky

kitchima
12. okt 2010

@talinka uz som vcera pisala 🙂 zatial ale ziadna odpoved neprisla

talinka
12. okt 2010

@kitchima asi len nemala cas, ona odpise, ked nebude, pripomen sa mi do IP...a ty mas novembrovciatko? lebo nick mi nic nehovori a nove velmi brat do temy nechceme...podmienka je caste prispievanie nie len citanie.. 😉

kitchima
12. okt 2010

@talinka aha.... ja som na konikovi len kratko. ale mam doma chlapceka, bude mat 2 rocky 19.novembra a uz ma aj sestricku mesacnu 😅 a nemam sa s kym ani porozpravat, manzel je na cele mesiace prec, takze prispevkov z mojej strany by bolo dost 😉 ale ak nechcete medzi seba votrelca, tak to pochopim ☹

talinka
12. okt 2010

@kitchima no myslim, ze by to potom nemal byt problem...a radi ta prijmeme,ked si to takto aj prsky napisala, my sa len potesime dalsej milej osobke a zapadnes aj tym druhym babenkom 😵 aj my uz mame u seba v teme prve babanko pardnove... 😉 sme sa zamkli z urcitych dovodov, aby necitali nepovolane osoby atd atd... 😉

kitchima
12. okt 2010

@talinka dobre, tak budem cakat na spravu od prsky 🙂 potom sa k vam veeeelmi rada pridam 😉

talinka
12. okt 2010

@kitchima uz som napisala aj babam v teme o tebe..podla mna zapadnes...a prsky sa ti ozve..tak zatial 😉

liaah
13. okt 2010

@talinka dig herecka, šak ste nejake na tajnašaaaa 😀 😀 😀 😀 ale a uz som vas vypatrala....detektiv orieešok 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre