Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

bezaz
20. máj 2009

aaaa pokracujeme 😀

sisa.b
21. máj 2009

ahojte 🙂

my sme akurat prisli z pedagogicko-psychologickej poradne, kde samkovi potvrdili adhd, ale vysledky testov mu potvrdili aj nadpriemernu inteligenciu 😵 tak sa tesim a desim zaroven

bezaz
autor
21. máj 2009

cafte, my sme spat z navstevy, bolo super, aj ja chcem zahradku ☹
sisa aspon nieco 😉
cryo tomino je jaky vsezravec 😀
u nas dnes prikrm nula bodov, tak od zajtra idem skusit ovocie, uz nemam na to nervy

amonis
21. máj 2009

sisa to už snad teďka říkají u každého dítěte hlavně u kluků ......

zdenus
21. máj 2009

no caute 😉
cryo, super, ze 3 zubale naraz...aspon to ide rychlo, nasej eliske tak isli, po styroch kusoch...laurinka po zuboch ani chyru, ide v slapajach svojej segry...je tu vobec take dieta, co nema zub? 😕

a dneska ju musim pochvalit, ze normalne slusne papala, zaidne pluvanice a nic podobne, mrkva+zemiak +karfiol zachutil....kooonecne, lebo uz som chcela mat depky, ze som zla kucharka 😝

zdenus
21. máj 2009

amon, mala je aka zlata zubana 😀

amonis
21. máj 2009

zubana to je teda už se těším na další to mi tu bradavku urve 😨 😀 ..jinak co se dneska povedlo bouchala jsem do knížky před malou to se jí strašně líbí do něčeho plácat a říkam bum bum bum a malá po chvilce bouchala a prý bu,bu 😀 😀 😀 jsem z toho měl radost jako malé děcko 😀 😀 i když to byla asik náhoda

mirri
21. máj 2009

tak dite spi a ja mam trochu casu na relax s kavickou... 😉
dnes jsme meli brambor,mrkev,brokolici a kdyby toho bylo vic,tak to zblajzne.kdybyste ovsem videli jak vypada po jidle..... 😕 lzicku mi bere jednou rukou a tu druhou si cpe is jidlem do pusy,pak si to roztira po obliceji...vcera to mel i v ocich!!no,hlavne ze chutna..nastesti je horko,tak ho krmim naheho a pak jde rovnou do sprchy.. 😀
amon-jake pokroky...maly zatim jen baba a mem mem,mu vysvetluju,ze mama,ale nic naplat 😀
sisa-ty mas doma jine sikuly!! 😉
zdeni neboj,my jsme taky bez zubu..
cryo-bacha,aby maleho nenafouklo,po tech tresnich..ale je fajn je videt,jak se na to trepou.. 😀

zdenus
21. máj 2009

miri, u nas je to s jedenim podobne, tiez je zarypana ako prasiatko, ked doje 😉
sisa a to tak vacsinou byva, ze hyperaktivne deti su nadpriemerne inteligentne a neboj, ved on sa skludni vekom 😉

pepka
21. máj 2009

ahojte,
zdeni, nie ste jedini, ani my este nemame zub, ani tak lahko nebudeme.... ako aj pri starsej....

bez, bola som dnes v ikei, no ta forma je fakt taka, ako na obrazku na nete, to nie ze je skreslena fotka, je to uzke a hlboke a ani sa to smerom k vrchu nerozsiruje, tie otvory vyzeraju asi ako nadobky kd frutapury 😅 uplne odveci to vyzera....
kupila som si konecne v ikei latku na obrus a sedaky do kuchyne, tak sa mozem cinit 🙂

zdenus
21. máj 2009

pepka o sedakoch ani nehovor, som minule prerabala nase a ma skoro drblo, ked som zistila, ze ten balik molitanu stoji 500sk 🙄 🙄 🙄

pepka
21. máj 2009

zdeni, je to draje ako sfinaaaaa, my mame stolicky uz polstrovane, takze mne staci uz len prehoz na to usit, aby visel aj po bokoch, lebo je to kremova bleda farba a sodoma gomora, kto by to tepoval stale? zatial tam mam prehodene stare obrusy, inak by to uz davno bolo zaprasacene.
inak molitanu mam este kus doma, ked som chcela sit dve hniezda nech striedam a nakoniec mam len jedno.
Ale ked si to tak vezmes, ak si doma neusijes a nezozenies este k tomu lacny material, sa ti uz ani neoplati davat robit vobec, taky je drahy matros aj praca. Nie ako pred rokmi, ked si ludia davali sit a este usetrili.
Kamoska teraz davala vymenit zisp + suche zipsy dcere na malej bundicke a platila 8 €, nova bundicka ju stala 6 € 😕

bezaz
autor
21. máj 2009

pepka tak jedine to metro, akurat som volala svokrovi, ci neskoci, lebo mna s malou nepustia dovnutra 😝

pepka
21. máj 2009

beeeez a nekupis aj mne, ak mas takeho mileho svokra teda... a pri peniazoch?
poslala by som Ti hned teraz ojra na ucet, ak by bol ochotny

prsky
21. máj 2009

tak to je blbe s tou formou v ikei...tie predtym co predavali su super ... skoda, ze som si vtedy nekupila 2 😒

tara2
21. máj 2009

tak sme spat z plavania, bolo super ako vzdy, trenovali sme signal...to jedine sa malemu trosku nepacilo ze co mu kruzim rukou pred ocami 😀 ale inak to bola pohodicka

amon - super fotka, mala je krasnucka s tym zubkom 🙂

mirri - aj Dominik vyzera ako male prasiatko po krmeni 😀

bezaz
autor
21. máj 2009

pepka no neviem, ci tam vobec pojde, keby som mala kde nechat malu, tak skocim tu v BA, mam karticku.. myslite, ze by ma pustili, keby mala bola v manduce 😅

prsky
21. máj 2009

pre inspiraciu: http://www.facebook.com/photo.php?pid=30390760&... 😝 a su vyyyborne, este teple 😀

bezaz
autor
21. máj 2009

prsky a sisa hlavne provokaterky 🙄

prsky
21. máj 2009

bez...sorrky 😵

mala je dnes inak hrozne nemastna neslana...ani nerozprava, ani sa moc nevrti, len mrnci...a pritom nadcha je uz na ustupe, nechapem, co jej sadlo na nos ☹

amonis
21. máj 2009

čusky tak jsem byli po nemoci nachíli venku malá vůbec nechce sedět v kočárku takjsem koupila Kiki zmrzku a seděli jsem na lavičce 😒

mrkla jsem na jinou diskuzi https://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThrea... můžete počíst.....

tara2
21. máj 2009

prsky - aj ja som piekla vcera jablkovo-pudingovy kolacik so slahackou 🙂 pol plechu je uz fuc a to som ja mala par kuskov 😀

amon - dobre citanie 😲

mirri
21. máj 2009

jo,tak se pridavam do klubu.maly jak ho polozim,tak rev,jak bych ho krajela.porad mi tu zvoni tchyne co se deje... 🙄 nejradsi bych ji slusne poslala nekam...no proste nechce byt sam.v kocaru se nechce opirat,ale neudrzi jeste moc rovnovahu,tak je nakloneny dopredu,kdyz ho opru rev..
jinak manzel jel ted se psem na veterinu,ma asi neco zapichle v krku,no me jeb.ne....a uz mi rve dite,letiiiiimmmm....

tara2
21. máj 2009

baby tak my uz spime (nechcem provokovat), som zvedava kedy sa zobudi...niekedy si pospi tak pol hodinky a je vyspaty

mirri - svokru posli kade lahsie 😀 , zbytocne ta stresuje 🙄 ...idu vam zubky?

mirri
21. máj 2009

tara asi to budou zuby.vsechno by hryzal a je dost neklidny...no uvidime.
....prej nechci provokovat.... 😀 😀
no my jdeme koupat,za hodku mam snad padla.tak zatim.. 😉

tara2
21. máj 2009

mirri po kupani snad zaspi 😉 a fakt nechcem provokovat 😉

bezaz
autor
21. máj 2009

tak my uz tiez dufam spime, jacala uz od 18, co bola unavena, lebo spala za cely den mozno hodku 😝
mirri nech svokra zvoni susedom a neopruzuje 🙂

tara2
21. máj 2009

zuzi to si vystihla s tou svokrou 😀 😀 😀

mirri
21. máj 2009

tak maly taky spi
http://www.facebook.com/editphoto.php?aid=6792#...
tak takhle maly vypada po jidle.....sice je to rozmazane,lip se mi to zatim nepodarilo...

tara2
21. máj 2009

mirri 😀 😀 😀 koksoooooooooooooo 😀 😀 😀 sa ti necudujem ze ho pichnes hned pod sprchu

mirri
21. máj 2009

tara,no mame veselo u jidla... 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre