• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky novembrových bábätiek 2008 III. Pridajte sa

13. októbra 2010 
tara, no ja som na nich aj patricne vybafla, co ma potom samozrejme mrzelo :frowning2: som sa ich spytala, ze naco chodili, ked jej je zle, ze ci preto, aby sme aj my chytili brusnu chripku :pensive: no uz som sa aj ospravedlnila, tak to hadam pochopila :frowning2: ale je mi zle, ked si spomeniem, ako to u nas chodilo. ja grcajuca v horucke som musela chodit a po detoch upratovat, periny prezliekat a prat, pritom som sama sotva stala na nohach... :frowning2:
ona si ale myslela, ze ma len nejaky zlcnikovy zachvat, lebo vracala zltu vodu. tak uvidim, co z toho bude :frowning2:
4. júl 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa zltu vodu? Tak to mohol byt kludne zlcnikovy zachvat...
4. júl 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
cafte micky
mam A, lebo nam nesiel dva dni net, upceckari volaco posrali, nejaky kabel
vcera sme mali zurivy den, viezla som tetu s rodinou na letisko, mala krasne vydrzala so svagrinou {chuda 3deti na krku}, potom sme boli na obede s kamosmi a poobede promocia mojej byvalej kolegyne.. cely cas bola opica superova, samozrejme na ceste domov mi jacala celu cestu
dnes sme boli na kupalisku v rakusku, bolo perfektne, az na to, ze opica nechcela ist do vody, lebo bola studena :sweat_smile: tak som jej len nozicky mocila, no proste fiflena presmradena :grinning:
a uz znakujeme este, papa dava uplne krasne, no som na nu pysna, ako sa predvadza.. ale samozrejme len ked ona chce :sweat_smile: ze sak nie je cvicena opica...
gratulujeme oslavencom, vsetkym lezucim zelame vela stastnych kilakov bez nehody, mamackarom tiez gratulujeme :dizzy_face: snad som na nikoho nezabudla :wink:
sisa vy v kuse cosi mate :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad to nechytite, teda ka to bol zlcnikovy zachvat, tak pohodka
4. júl 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte..Zuzi, máš tu čelenku - spravila som ti aj obe kvetiny odnímateľné, takže môžeš dať tú, ktorá sa ti bude viac hodiť :wink: - kedy ti ju odovzdám?
4. júl 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
adi anytime ked budes v BA, sa nejako dohodneme :wink: si zlatusik, moc dakujem :dizzy_face:
4. júl 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no moc ste tomu pisaniu veru nedali dnes :grinning: :grinning: :grinning:

ja som sa dostala k PC tiez az teraz , vonku nadherne tak sme sa flakali a sme riadne vyvenceni, rano som si kupila ovocicko, tak tu teraz tlacim do seba plnu misu zlteho a cerveneho melonu, sak sa ho prezerem a cele leto ho nebudem chciet vidiet, neviem preco mi tolko toho ten Vladimir nakrajal...sak nie som otesanek,alebo ano?? :grinning: :grinning: :grinning:
Z maleho som nechapala hodinu co sme sa flakali po trhu ani nemukol len si spokojne sedel v kociku co sa veru unho nestava...chce tam byt max polhodku ak ma dobru naladu alebo ak spi inak prd makovy...len na rukach :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak som sa tesila aky bol dnes dobrucky....potom sme sli k vladkovej sestre na byt na kavu a dole do restiky na pizzu + prechadzka, potom sme sli dom a zas my rodinka prechadzka...vencenie maxika a tomika :grinning:
no a kupanicko a o osmej som uspavala a uz som volna....ale nejak to nikde nefici ani tu ani na FB....v TV tiez nic moc ...jedine ze by som si pozrela x-ty raz Titanic :grinning:
4. júl 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi, ja mam u teba tusim skleneny struhak, ci? :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
4. júl 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tal ze jo.. si si spomenula? :grinning:
4. júl 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nejak ma to prave napadlo, aj ked este mi az tak nechyba....len mam u teba dlzobu a zabera ti to miestocko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal..u nas fici titanic :grinning:

bez...oki

a kuki, co sa dnes Lale konecne podarilo (ale len vdaka tomu, ze sa chodidlami oprela o stenu :grinning: ): http://foxterier.eu/foxterorovci/?p=617
4. júl 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, ale ja nechcem revaaaat...tak to nemam zapnute :grinning: :grinning: :grinning: pozeram markizu :slight_smile:
4. júl 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky,kukla som videjko...u nas doma to vyzera tak isto...ja som prave dnes natacala, ako sa snazil postavit na nohy ....vladko pri nom lezal a on sa mu capal na nohy a chcel vstat, no neslo to... :grinning:
4. júl 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto sa tomi vytesuje v "zakazanom" choditku :grinning: kuk videjkoooo...

http://www.youtube.com/watch?v=VU8V8vuBMD8
4. júl 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal..zarubne prezivaju? :grinning:

revat pri titanicu? ja uz si z toho robim prdel :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. júl 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prsky, jasne prezivaju...sak on je tam len par minut aj to nie kazdy den...iba ked uz fakt nevladzem s nim "akoze" chodit a skakat s nim...
4. júl 2009 o 23:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte -prave jsem dodelala rychlodort :slight_smile: ze zakysane smetany zitra cekame navstevu jinak jsme dneska chteli opekat ale byl strasny parak tak jsme to nakonec udelali na panvici a k veceru jsme sli na pivo bylo tam plno znamych jsou tam aj prulezky apod.obycejna hospudka u rybnika chodime tam radi tak si Sabca vyzkousela skluzavku a trikolku z trikolky byla uplne hotova :slight_smile: hlavne z tech tlacitek jak vydavaly zvuky :slight_smile: byla uplne nadsena aj z deti....sisa b. -to mas pravdu u vas je to horsi jste velka rodinka :wink:
4. júl 2009 o 23:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
romi, ahoj :wink: to je fakt opekat v takom teple...cista blbost :grinning: sak aj z panvice bolo dobre, no nie? :wink: a pivo nakoniec to najlepsie, super, ze tam mate taku hospudku :wink: a ze Sabca bola nadsena.....
4. júl 2009 o 23:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tal-ta hospudka je tu super neni to daleko takova obycejna ale staci a holky mi rikaly bud rada ze ti tak mala jeste pekne sedi az ti zacne chodit tak uz si tu v klidu nic nedas :slight_smile: tak ze bude hur :slight_smile: a kapr na panvici a hranolky byli mnam ted jsem hledela jeste na tu dovolenou na slovensku a sousedka mi psala ze uz ma taky nejake tipy akorat dneska vyletovali tak jsu zvedava kam nakonec pojedem....
4. júl 2009 o 23:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak my sme boli grilovat a az take teplo navecer nebolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

prsky, lala je zlata, ako sa tak hojda na kolienkach :slight_smile:

pred nedavnom sme cakali, ktora porodi a o chvilu uz nam tie deturence budu behat. ako to rychlo leti :frowning2: ja som aj minulu noc vo sne rodila :stuck_out_tongue_closed_eyes: to bude strasiak z realneho zivota, lebo predvcerom som pekne vecer 3x vracala a moja slecna sa ma pytala, ci necakam zas babo :confused: a to len polievka pokazena :grinning: teda dufam :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

talinka, maly si ako pekne masiruje v choditku :slight_smile: mmch, ja mam tiez niekedy chut ju do neho vrazit, ked potrebujem aspon par riadov umyt, alebo si ranajky urobit. lebo ja ju uz nemozem nechat ani pol minutky bez dozoru :unamused: vecne je v nejakych kabloch namotana :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. júl 2009 o 01:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zdravim devcata a vsem preji krasnou nedeli,i kdyz u nas opet velmi horkou... :slight_smile:

maly dnes krasne spal az do 7.20.to se nam dlouho nestalo,jako by vedel,ze je nedele.ted chrupe s tatou po obede a ja pri kaficku koukam na net.
vcera jsem dala poprve kasi s mm,ale bylo to pred spanim a nechtel uz jest ze lzicky,takze nic...prso je prso.. :grinning: manzel nevedel co to je tak trochu ochutnal a pry jake sladke!!no to jsou vsechny cokolady co jsem zbastila!!! :grinning: :grinning: byl prekvapeny ze je to mm...
romi-tu hospudku zavidim.tady nic takoveho neni,normalne mi to chybi... :wink:
tal-tomik jaky je spokojeny v choditku,ma rozhled!!a max jak roste!
prsky-lala je fajna na kolinkach a jaka je buclata...ja taky chtela cvalika a mam moji malou vychrtlinku... :grinning:
sisa-to by byla vec,co??? :grinning:
5. júl 2009 o 14:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čauky tak jsem už taky na FB ale nevím jak se tam píše a tak musím se ještě hodně učit :grinning: :grinning: přidala jsem fotky tak snad to je vidět http://www.facebook.com/album.php?aid=2015804&id=1214772498&saved#/album.php?aid=2015804&id=1214772498
5. júl 2009 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amon...dole pod fotkou/albumom je ze link pre verejnu pristupnost...takto to mozu vidiet len tvoji priatelia :wink:

mirri...heh...to si ten tucik nasetrila, ked sa moc nehybala :wink: ja som ale rada, ze je taka fesi gulatucka :slight_smile:
5. júl 2009 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak už jsem to předělala.... a tym jde i kecat na nějakých diskuzích nebo jen s přátely?
5. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jinak tam máte super fotky všecky....
5. júl 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes ste tomu zas moc nedali, sak ani ja a niet sa co cudovat,bolo tak kraaaaasne, dalsi super dnik za nami, co? :wink: ako ste ho prezili:
my klasika rano doma , nejaky poriadok, potom obed u svokrusky, prechadzka na zmrzku, doma a prechadzka a sprcha a spat....
V utorok ma sestra promocie tak som prehrabavala skrinu co na seba :stuck_out_tongue_closed_eyes: no moc toho nebolo na vyber,kedze som trosku podrastla do sirky :confounded: :grinning: a ja optimistka som na seba rvala urcite veci a potom zdesene odhadzovala,kedze som do obliekla po stehna...saty som radsej ani neskusala ani topy :grinning:
no hroza, des a strasne vsetko dokopy som buchta riadna....uz nech nabehnem do tej posilky...lebo takto uz nechcem byt...bleeeeeeeeeeeeeeeeeee

no my sme sli uspat sa o osmej hned zadrichmal, sak bol od 15.45 hore....no a teraz o pol desiatej sa zobudil a len s ami vrtel z jedneho boka na druhy stale dokola...neviem ci mu nie je teplo, tak som mu rozopla vrch aj spodok pyzamka nech sa luftuje...aj cumel som skusala a normalne si ho nechal v ustach a dokonca ho aj cumloval ... :sweat_smile: som sa divila,ale ukludnilo ho to a spinka uz aj ked bez dudlika uz...nemusim ho zas uz teraz naucit na dudel :slight_smile:

amonis, no ja som najprv netusila, ze aku cicu mi niekto navrhol na Fb,ze si mam pridat a to ty :grinning: super krasna fotka v profile, no nadherna si :dizzy_face: no naucis sa tam rychlo obracat neboj :grinning: mozes pisat hore do tych ramcekov co ta napadne a to vidia vsetci tvoji priatelia co si napisala...alebo mozes pisat spravy, to neuvidi nikto,alebo chatovat to tiez vidi len ten s ktorym si prave pises...chat je vpravo dolu, kde mas kamosom,len kliknes na meno a chatujes...
5. júl 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak citam tu novu knihu Zdochnute srdce a dost dobre je pisana..velmi lahko sa cita....uplne realita zo zivota...aj vtipne napisana, odporucam ju...lahke citanie na pobavenie, ze jaku reklamu tu robim? :grinning:
5. júl 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, konecne sme doma...
dnes sme mali "uzasny" den...kedze sme tento vikend vyviezli slecny k svokre na prazdniny a kedze od svokrovcov k madarom na kupalisko nie je daleko, tak sme sa dnes vsetci vybrali.....planovala som to ako pohodovy vylet, vycvachceme sa v teplej vode, nieco sa opalime, pospominame na stare casy....akurat sme sa nedohodli s pocasim...zlialo nas na trikrat, o druhej sme to zapichli, lebo kompletne sa zatiahlo a ochladilo, vsetko mokre zablatene, este aj kociar, my s muzom unaveni ...a asi 10km od kupka krasny slnecny den - 31 stupnov, dobre ma neporazilo...co uz..mozno nabuduce..
5. júl 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisa, uz by hadam stacilo s tymi chorobami u vas, uz su prazdniny, tak by vas tie bacile a virusy mohli konecne obist...

prsky, vy uz kolienkujete :dizzy_face:

tal, som na vasho Tomiho myslela cez vikend, ze ako reagoval, ked videl prvykrat Maxa, lebo u svokrovcov su psy a teraz aj dve maciatka a Dianka ich prvykrat konecne vnimala a bola hotova....snazila sa cosi povedat, nejake dojmy, ale liezli z nej len take divne zvuky, akoby sa dusila :slight_smile:

bez, tak to je ninka sikovnica, ked uz znakuje este...normalne tomu slovicku rozumie a ked to potrebuje, tak zaznakuje?
5. júl 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
deni, no neva mozno nabuduce pocko vyjde :wink:
No tomi vnimal psiska uz davno predtym ako sme mali maxa, preto sme ho aj zobrali...dablika jedneho hnusackeho :grinning: a tiez niekedy ked chce nieco akoze povedat, vyzera akoby sa dusil :grinning:
5. júl 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dneska se mala koupala v bazenku muj ji napustil pidi bazenek a ta byla uplne nadsena( ja teda moc ne vecer jeste slysim pri kojeni ze ma tu zadni rymu )ja jsem zatim v klidu varila a odpoledne jsme cekali navstevu tak dojeli az kolem 6 chlapi hledeli na tenis a my jsme sly na prochajdu kolem 20.30 Sabca hned usnula a dvakrat uz se stacila vzbudit asi ju vzbudili sousedi opekaji...zitra pojedeme na merunky k prababicce tak jsem hledala receept na presnidavky zkusim udelat
5. júl 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok