• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
ahojte.
zuzka včera to bola výnimka. ale je pravda že sme vonku kým je vidno,potom kým ich obriadim je pol 11 a zaspím skôr ako oni :grinning:
3. aug 2009 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lovacka chodit vela na slniecko aby mu klesol bilirubin moja Andrejka mala s tym tiez problem az do dvoch mesiacov natierala som ju s opalovacim kremom a brusko s nozkami mala stale na slniecku. To s tou rurkou mas pravdu treba davat velky pozor lebo potom bude mat velmi podrazdeny konecnik a bude kakat len s rurkou. Nam pomohla babska rada neviem ci este kojis alebo ho uz dokrmujes mlieckom. Ak kojis odstriekaj si mliecko a na spicku nozika daj trosku obycajneho masla a daj do mliecka.Vyskusaj mozno ti to pomoze ja som bola uz taka zufala ze som to vyskusala a pomohlo.U chlapcov su koliky castejsie nez u dievcat. A maju aj horsi priebeh. Vyskusaj a uvidis.Viem ze sa nema davat nic s kravskeho mlieka detom do roka ale ja som uz nevedela odkial kam no pomohlo nam to,
:wink: :slight_smile:
3. aug 2009 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ako dlho ho mozem nechat na tom slniecku.ja sa bojim aby ho nespalilo :sweat_smile:
4. aug 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby su tu aj tehulky alebo len mamicky z ke? :slight_smile:
4. aug 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sú tu aj tehulky aj maminky všetko z každého rožku trošku
4. aug 2009 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj babky..pridam sa k Vam Kosicanky.o dva mesiace sa stahujeme s dcerkou do Ke,tak budem velmi rada,ak ma zoberiete k sebe do klubu mamiciek
4. aug 2009 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj. kde budeš bývať?
4. aug 2009 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rebikatka vitaj
no v poslednej dobe nám to tu nejako viazn že adi? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: asi musí skončiť leto nech to tu zas ožije
4. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lovacka ja som chodila vonku az okolo tretej a je mala pravdepodobnost aby ho spieklo, ked s nim pojdes az vtedy vonku ono to slniecku vlastne tie UV ziarenie odburavaju bilirubin s telicka takze aj keby si sla vonku okolo piatej a svieti slniecko treba ho nechat odkryteho a velky pozor na ocka nech v ziadnom pripade nesvieti slniecko na hlavicku.
4. aug 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Lovacka ja som Sarah opalovala doma tak ze som ju vyzliekla do plienky, opalovala som cez okno,ako mi radila dr v nemocnici a zakryla jej ocka. Tak sa opalovala hodinku,dve, bez niejakych kremov, Ak chces napisem ti viac cez IP
:wink:

Janka, veru kazdy vyuziva dobre pocasie a prazdniny :slight_smile: Alebo nove mamicky svoje vytuzene babatka :slight_smile:
4. aug 2009 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka ja som tak malú opalovala v zime cez okno lebo tiež nás púšťali domov z hraničnými hodnotami

no veru ja budem mať uzlíček zas pred zimou no to bude iná zábava
ako to ináč zvládať ty máš síce o 4 mesiace vňčší rozdiel ako budem mať ja a mierne sa toho obávam lebo mne cez deň moc nemá kto pomôcť rodičia v robote drahý tiež
5. aug 2009 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ránko

3 pokus nechce mi pridávať príspevky :angry:

konečne prší a chládok.
5. aug 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kde ste všetky. šak počasie o ničom.
5. aug 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........no my sme tiez v tom skvelom pocasi doma :rolling_eyes: :rolling_eyes: uz sme kreslili, s loptou sa hrali, aj okolo stola sa nahanali :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: no ale do vecera este daleko.......teraz deanka pozera noddyho a o hodinu dufam ze pojde spat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj my sme doma a je to husté :grinning: :grinning: :grinning: mam pocit že o chvílku sa preburaju k susedom a tý by z toho neboli velmi nadšený :grinning: :grinning:
5. aug 2009 o 12:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky, mam na vas otazku, ???
nema z vas niekto , alebo nepozna niekoho kto by koncom leta predaval fajne hrusky na zavaranie????

kami rada ta vidim :wink:
5. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute dievcata,,neviete o nejakej praci vo vasom okoli?som mesiac po materskej,a chcela by som nastupit v septembri do roboty,,som predavacka,,ale nechcem nic velke,radsej nejaku drogeriu,stanok,odevy,nieco v malom,nemam rada velke kolektivy,uz to skusam aj takou formou,lebo kym obeham cele kosice,tak ,,zatial ani urad,ani noviny,a ani internet neponuka nieco ,co by mi vyhovovalo,,a hlavne prac,doba,,tak do tej 18.-tej,,,niesom narocna,vsak???? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, chcela by som sa opytat ci neviete o baby joge v kosiciach ?
5. aug 2009 o 13:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte čo ste dnes porabali take fajn počko bolo vonku :grinning: :grinning:
janka nepomožem ti svokrovci síce maju strom až jeden s hruškami ale nie je na nich toho roku velka uroda takže zatial ti nepomožem v tomto

edita no ani tebe nepomožem a vobec nie si naročna len maš deti a potrebuješ sa im prisposobyt :wink: a teraz je to dost tažké si niečo najst budem držat palce.

beadz baby joga neviem nič :confused:
5. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzana aj tak dakujem :wink:
snad sa niekto ozve :slight_smile:
5. aug 2009 o 21:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dufam janka že sa niekto najde. :wink:
kočky tak kde ste všetky už spite :slight_smile:
5. aug 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu som práve som dopozerala romantikuš. po 100 rokoch som kuk taký film že rosamunde pilcherová. a robia nam podlahy tak čistý konec. obdivujem toho kamoša jak sa serka s lištami na chodbe.
5. aug 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi aj si si poplakala :grinning: :grinning: a to ešte stale pracuje to sa mu chce ved už je desat a susedia nehundru lebo na nas nadavali aj ked sme o osmej klopkali :confounded:
5. aug 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrtali sme len do 20.00 potom už len také klopkanie. je tu iba jedna rodina s malým babom (1 rok) okrem nás. tých sme upozornili a oni súhlasili že keby to bolo neunosné a mala nevedela zaspať že prídu povedať a ostatných nerieším pred 22.00.
5. aug 2009 o 23:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeej adi ty si ešte hore
a už mate hotove :slight_smile:
5. aug 2009 o 23:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne dobré ranko prajeme mala ešte haja a malý je u svokrovcov takže mam ešte veget :sunglasses:
6. aug 2009 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj jak ti fajne. filipko neostane bezo mňa u babky ani za svet :angry: tami teraz pozerá TV BEBE a filipko ešte spí.
6. aug 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuj adi ta viež že fajne bulo :grinning: :grinning: ale malý ostane v pohode dokonca už ani mala nema problém spat u babky ale nikto ju nechce :sweat_smile: ževraj je jak čert no neviem.
ja som dnes bola na alergologii tak v oktobri mam ist na testy som zvedava možno som alergická na manželýka tak to bude vážny problém :grinning: :grinning: :grinning:
6. aug 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuziii možno sme sa na tej alergologii stretli :grinning: :grinning: ja behám od rána po celej poliklinike koli jednemu receptu net toho kto ti to vypíše všetci beru ruky het :angry:
6. aug 2009 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ani Tami nechcú...ani vlastné babky :frowning2: o Filipka sa trhaju ale on neostane...no pochop.

jeane a čo ti treba predpísať?
6. aug 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok