• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
jeane nie nevidela som ta tam keby hej tak kričím na teba :grinning: :grinning: :grinning:
a to čo :confused: ked potrebuješ lieky tak by ta nemali odmietnut či to možu :confused:
6. aug 2009 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem či možu ale z troch dverí ma vyhodili :rolling_eyes: v utorok ma pichla včela a ja som taku reakciu dotala že som nevedla rozprávať a na uši som nepočula, vyrážky.pľuzgiere som dostala a to behom 5 min. tak dnes som si zhánala tu pohotovostnu injekciu :grinning: :grinning: a to som doteraz nemala žiadne problémy :grinning:
6. aug 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inač po tých kortikoidoch som spala dva dni jak bábetko :grinning: :grinning: a deti maju najlepší zážitok z prázdnin ako zachranit mamku od včielky :slight_smile:
6. aug 2009 o 17:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane ta fasa a ja som alergicka na poštipnutie tak to človek aj umret može a budu ta mat na haku :angry:
6. aug 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ta tak dajak a ja som nevedela že som predtým ma mohlo štípať a nič a teraz ti poviem neprajem nikomu
6. aug 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak s tým spaním u babky mi máme problém polovičný :grinning: Dávidko by išiel spať aj k čertovi :slight_smile: zato Peťka ešte nikde bez nás nespinkala, a bojím sa toho že ani ju to neprejde :grinning: :grinning: a babky máme tiež tak na poly :slight_smile: chcu a ľúbia oboch len nám ich nedajte naraz :grinning: :grinning: minule sme nechali na hodinku oboch a sa skoro Peťka topila v bazéne taky pozor nanu dali a nebyť Dávidka tak je pod vodou a nie nad :wink: .tak si vyberte ako a kam ich dať :grinning: :grinning: a tak su s nami chrobáci
6. aug 2009 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte..........

no tak ja deanku tiez este na noc nedavam nikomu..........poprve svokrovci byvaju o ulicu dalej :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: takze daleko by nebola.........tak to radsej ju vecer donesu aby spala vo svojej posteli :wink:
no a u nasich by sama neostala....boli sme tam minuly tyzden ,no spali sme spolu a bez problemov........sama by asi velmi plakala, lebo tam nechodime tak casto........

takze kym deanka bude prazdninovat u babiek.......tak si este asi rok pockame :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. aug 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeanne mala si ísť hned v utorok na pohotovosť. oni môžu argumentovať aj tým že po dvoch dňoch ti tu injekciu vlastne netreba kedže si prežila a je to prvá pomoc.

dea no možno aj dlhšie ako rok si počkáš. filipko je školák veliký a nikde bez mamky. som zvedava ked si najdem robotu na smeny čo títo tu budu robiť. chudák môj manžel.
6. aug 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi nič iné ti neostane len ostať žienkou domacou na veky vekou. :wink:
6. aug 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
tak u nás s tým teda problém nemáme Sendy ostane u mojich rodičov total bez problémov je naučená od malička keď sme niekam potrebovali ísť tak tam bola a aj spať tam nemá problém má tam svoju postieľku no a u svokry tak to už je iné kafe tam neostane ani náhodou ale celkovo ona je s malou veľmi málo a aj keď príde tak po hodine uteká preč
7. aug 2009 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka nestraš :rolling_eyes:
7. aug 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi veď ja ta vobec nechcem strašiť :grinning: :grinning:
čo porabate dnes u nas neako fuka čakala som že bude teplejšie chcela som ist na kupko ale tak nič z toho. :rolling_eyes: dufam že nebude takto do konca leta :confounded:
7. aug 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka tak aj u nas je to takto u mamky ostane malý už aj u svokrovcov ale len preto že je už večší a neako to už nerieši ale mala neostane a svokra ked k nam príde tak tiež sa len desať krát otočí a uteká preč ale tak čo už zvykla som si :rolling_eyes:
7. aug 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože vy máte zlaté svokry :grinning: moja ked príde tak rovno na 3 dni :grinning: :grinning: :grinning: jedno šťastie že spolu perfektne vychádzame :wink:

zajtra sa ma otepliť a dúfam že sa aj oteplí lebo sa chystám na bukovec :slight_smile:
7. aug 2009 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ak myslíš zlaté jak zlaté :grinning: :grinning: :grinning: no tri dni by som určite nezvládla.
a to sa aj normalne že dá kupať na bukovci :confused: už som tam dávno nebola ešte som bola v puberte :wink:
7. aug 2009 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bol v utorok kamoš a vravel že je to perfektne vyčistené. posledné roky to bol des a hrúza.
7. aug 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha no može byt tak potom napiš že ako bolo som zvedava :wink:
7. aug 2009 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len dúfam že nám výjde počasie
7. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata, chcela by som vas poprosit o pomoc, neviete mi prosim poradit,kde super vycistia koberce? konkretne mame tie svetle jurany, tkane? su uz take spinave,ze musim s tym nieco robit a neviem kde by to vycistili,lebo raz som to odniesla do cistiarne na alzbetinu a tam mi to este viac dobabratli,ostali flaky. velmi pekne dakujem.Monika
7. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea bukovec je super čistý :slight_smile: mi sme boli v pondelok a deti sa vykúúúpali a mi rodičia stáli na brehu lebo sa nám zdala studená :grinning: :grinning: to sme ale ...... a ked nám odfúklo koleso tak sme čakali kým nam vietor prifúkne znova :grinning: :grinning: len treba dať bacha na parkovanie lebo všetko je už oplotene a asi odkupene súkromníkmi tam kde sme boli zvyknutý chodiť už nemôžme :frowning2: ale bolo supiš a našli sme si lepšjšie miestečko lebo mi chodíme aj s havinkom :slight_smile:
8. aug 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem či dnes pôjdeme na bukovec. veľmi fúka vietor.
8. aug 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt bukovec je super my sme tam boli cez víkend aj s malou a všetci dme si fajne zaplávali a aj malej sa vo vode desne páčilo ani tie kamienky jej nevadili som sa až čudovala

a s čistením ti monikaaerik neporadím lebo ani ja neviem dať vyčistiť náš veľký paplón to je totiž 2 paplón a dá sa normálne preať v práčke lenže vďaka rozmerom do mojej sa nevtrepe a nikde v čistiarni nemajú väčšiu práčku a chemcké čistenie je také drahé že to si skoro nový môžem kúpiť nechápem tie ceny
8. aug 2009 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a ku svokrám tak keby prišla moja na 3 dni tak to asi prežije len jedna z nás
8. aug 2009 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
8. aug 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi ako už sa čvachtáte na kupko sa nechystá nikto ja by som chcela buduci týžden mohli by sme dat stretko hmmmm
monika s tým čistením ti nepomožem
jani vy sa mate velmi radi :grinning: :grinning: :grinning:
8. aug 2009 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi na budúci týždeň hovoria prehánky a tak no neviem ako s tým stretkom my stále počkáme kým začne pršať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
a k téme ja a svokra no ja proti nej nič nemám len ma už naštvala ako ignoruje malú od narodenia na ňu kašlú a pritom reči mali iné (myslím celá drahého rodina aj sestry) tak som si povedala že mám dosť a jednoducho kašlem na nich keď chcú tak prídu a hotovo
8. aug 2009 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, kooonečne som sem trošku mrkla....ako sa máte?
Chcela by som sa Vás spýtať, či nepoznáte niekoho čo dobre a pekne pečie torty, chcela by som krásnu tortu dať upiecť pre moju mamku, ktorá v októbri bude mať 70.rôčkov...ak by ste boli tak dobre.... ak ste to už písali tak prepáčte, ale nestíham Vás čítať
Zatiaľ vopred vďaka
8. aug 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea vie pekne a chutnučke torty :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. aug 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani čo pršať ale kým prídu fujavice to vtedy budeme chodit na stretka :grinning: :grinning: :grinning:
a tie tortičky tak dea vie pekne torty piect a potom aj teta mojho mangelýka pečie ale ona tie klasické poschodové s ružičkami ale su fajne :wink: tak ak budeš chciet pošlem ti na nu čísielko :wink:
8. aug 2009 o 22:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka to so svokrou mam aj ja podobne a taktiez aj s manzelovou sestroua to je dokonca malej krstna. Sami nevedia prist na navstevu a ani zavolat ako sa ma len potom ohovarat a stazovat sa ostatnym znamim ze mi k nim neprideme. Je to smutne.
8. aug 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok