Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

dicinka1
4. okt 2011

AHOJTE baby..poznate niektora Katarínu Benovú?z KE?pracuje na dialyzačnom v nemocnici a ma 30-35 rokov..prosím odpíšte mi,potrebujem nejake info..

ewana73
13. okt 2011

ahojte baby,vidim,ze tu uz nikto nechodi ..v sobotu 15.10.2011 je v Haligande na jazere burza detskeho jesenneho oblecenia. 🙂

diabliq6666
19. okt 2011

baby..poradite mi nejaku zlatu zubarku?malej vysli prve zubky tak sa chcem po dajakej poobzerat...idealne by bolo na kvp alebo na terase

gabika7706
20. okt 2011

@diabliq6666 my chodime k Dr. Jutkovej, ta je sice "az" na Severe, ale odporucam 🙂

diabliq6666
20. okt 2011

@gabika7706 to mam dost od ruky..ja som z kvp,ale ak nezozeniem blizsie,tak budem musiet porozmyslat nad severom

ssstanka
22. okt 2011

@diabliq6666 Tanicka,skus ist hore do zakladnej skoly-Lechkeho,to je uplne ta skola hore pri Lidli.A je tam jedna veeelmi mila a dobra zubarka,ktora to z detmi vie.MUDr. Štefánia Vidriczkóová,Lechkého 1, 040 23 Košice 0915 852 217

diabliq6666
23. okt 2011

@ssstanka vdaka stani...zistim si,ci nas zobere🙂

4gubka
30. okt 2011

ahojte dievcata 🙂 neviete kde maju pekne kosielky ku krstu? vsade maju len take obycajneee... 😔

gabika7706
30. okt 2011

@4gubka my sme pre obe deti kupovali v tom detskom ochode na masiarskej (oproti Poliklinike), aj som to u nich dala vysit, nam to stacilo, vsak to ma na krste par minut 😉
ale napr. na mmb sa daju kupit/objednat aj malovane aj vselijake od vymyslu sveta

cukor
30. okt 2011

@4gubka ...ako píše gabika na mäsiarskej ale ešte lacnejšie a velmi pekné majú na alžbetinej asi tak v strede v obchode pre detičky.ja som tam kupila za 4 e.

4gubka
30. okt 2011

@gabika7706 dakujem 😉
@cukor dakujem 😉

4gubka
2. nov 2011

babyyy kde by sa dali urobit take vacsie krstiny kde nie je tak draho?? tu sme pozreli jednu miestnost taka mala restika za miestnost sa neplati ale na osobu vyjde az 15 eur á si myslim ze to je vela ked tam budeme sediet len par hodin... ci??

gabika7706
2. nov 2011

@4gubka zalezi od toho, co vsetko v tej sume 15 € mate...My sme mali krstiny v Bosorke tu na Terase a boli sme velmi spokojni, aj s obsluhou, aj s jedlom.

ssstanka
21. nov 2011

Ahojte maminky,este sem niekto pisalkuje ?

sisamato
23. nov 2011

ahojky, jasne ssstanka 😉 .
Chystate sa Kosicanky na akciu Hravenisko s detickami?My sa chystame, pekny den vam 😉 Apropo, konecne vyslo slnko... 🙂

tintinka
23. nov 2011

ahojte

@sisamato ja sa chystam...min. roku nam to nevyslo, starsi bol chory a mladsia este mala, nechcelo sa mi ju tahat medzi tolko deti, aj tak by som ju len nahanala asi..ale teraz by si to mohli uzit obaja..cely cas som bola v tom ze je to od piatku aj som si robila tak plan a teraz pozeram ze len sobota nedela,,tak skocime cez vikend

tintinka
23. nov 2011

tak sa opravujem, je to uz od piatka..

sisamato
26. nov 2011

Ahojte,
celkom fajn akcia to Hravenisko, dnes me boli...skoda ze pre vacsie deti...ale aj taki mali drobci ako nasi sa pekne vysantili v detskom kutiku, super 🙂

sisamato
26. nov 2011

Chcela by som sa vas Kosicanky spytat na cestovanie s kocikom v MHD, zatial som tak necestovala, aj to ze som z KS a mam surodenecky kocik. Nie je s tym v MHD problme? a listok? vdaka

gabika7706
27. nov 2011

@sisamato listok mas len pre seba, za kocik neplatis ak je v kociku dieta, inak sa povazuje za batozinu a listok treba. Problemy ... no niekedy ziadne, pohoda, inokedy nevojdes, inokedy by si aj vosla, ale ludia jednoducho nie su ochotni sa posunut ani o milimeter a kym to s nimi poriesis, vodic zatvori dvere a pohne sa (moze, ked je plny voz, nemusi Ta s kocikom zobrat, mam to vykonzultovane - a nielen to - na dopravnom podniku).
Do elektricky "dvojicky", ako oni volaju dvojvoznove elektr., standardne plati, ze by sa malo nastupovat do prveho vozna, nie dozadu do druheho.
V cestovnych poriadkoch su dnes uz znacene nizkopodlazne vozy, takze ja som sa snazila cestovat tymi spojmi, ked sa dalo.

sisamato
27. nov 2011

@gabika7706 Dakujem krasne za podrobnu odpoved 😉 . popozeram tie nizkopodlazne busy, este raz vdaka 🙂

gabika7706
27. nov 2011

@sisamato nemas za co 😉 na niektorych linkach jazdia standardne nizkopodlazne stale, na niektorych len niektore spoje, ale napr. 10tka casto jazdi nizkopodlazna aj vtedy, ked nie je oznacena v cp ako nizkopodlazny voz

sisamato
28. nov 2011

@gabika7706 dakujem 🙂

demografka
28. nov 2011

@diabliq6666 ahoj, my mame dcerku na Lechkeho a veru maju tam vybornu zubarku, spoluziaci a ich rodicia si pochvaluju... my mame tu Jutkovu na severe a je uzasna... ale tiez dumam nad zmenou pre tu nasu skolsku, lebo je vraj lacnejsia a mam ju po ruke, svojich skolakov berie aj ked uz je vraj plne vytazena a ordinuje pocas vyucovania, vezme dieta, spravi co treba a vrati do triedy, netreba behat rodicovi hore dole, iba ked bude mat cestu treba prist zaplatit...

demografka
28. nov 2011

a to hravenisko bolo fajn, my sme v piatok a sobotu nemali cas, skocili sme v nedelu do optimy, tak sme videli len kusok, ale pekne to bolo a ja mam zase pocit, ze to bolo pre mensie deti, teda take 4-6 rocne, nasa 7 a pol rocna kocka uz vela nevyuzila... ale zajac a hady bodovali 😀 mladeho sme radsej nechali doma, kto by ho nahanal...

demografka
28. nov 2011

@sisamato a k mhd este 😀 no naozaj uz jazdi drviva vacsina nizkopodlaznych spojov, teda tie na hlavnych tahoch urcite... listok na kocik netreba a co sa tyka ludi, ja osobne rozrazam ak su slepi a hluchi, teda sa robia... poviem pekne s dovolenim a ked nic tak tlacim, bohuzial 😀 a vzdy kazdy uhne 😀

sisamato
30. nov 2011

Ahojte,
kedze som poriesila tu MHD 🙂 , rada by som nasla nejaku babu s podobne starymi detickami ako ja, starsia Simka ma rok a 7 mesiacov, mladsi Risko 7 mesiacov. Den zbehne s nimi rychlo, ale sem tam by som brala nejaku zmenu, najradsej s babou s podobnymi starostiami. Verim ze sa niekto ozve 😉 .

zvonkohra
2. dec 2011

baby ahojte prepacte ze som vam tu tak vtrhla len sa chcem spytat ak ste niektora boli s vasimi detickamy v detskej kosickej nemocnici ake spravanie maju dr???mozno ste poculi o presovskej detskej nemocnici je to katastrofa dieta nesmie ist prec z izby musi byt vyhradne v postielke neviem si to predstavit u mojej dcerky ved dieta potrebuej aj chodit nie?pytam sa preto lebo nam hrozi ist do nemocnice zo zapalom moc.ciest este cakame vysledky dakujem za kazdu odpoved 🙂

gabika7706
2. dec 2011

@zvonkohra s dcerou som bola v nemocnici, ked mala 3 roky - na chirurgii, o rok neskor s nou bol manzel na krcnom, nemame taku skusenost ako opisujes z PO nemocnice. Na chire sice mala svoju postielku, ale spali sme spolu na mojej posteli (tak sme z domu zvyknute) ...sestricky nenamietali. Deti tam behali po chodbe, nikto im nic nejako specialne nepovedal (tie vacsie deti, kt. tam boli bez rodicov, tak tie sa zgrupovali na izbach a bavili sa medzi sebou), hrali sme sa aj v jedalni - bol tam taky detsky kutik, huk, krik..myslim, ze primerany veku a zdrav. stavu deti 🙂 Celkovo som mala pocit, ze taka pohodicka...Ale neviem, ako to je na inych oddeleniach.

zvonkohra
2. dec 2011

@gabika7706 dakujem tak zasa chir.je zrejme ina ako oddelenie kde lezia deticky zo zap.moc.ciest vlastne neviem ani na jakom odd su tie deticky a ta vasa dets.nemocnica je na sidl.SNP?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre