• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
@zvonkohra urcite je to ine, no nemam s inymi odd skusenost. Detska nemocnica je na ul. Tr. SNP, to je sidlisko Terasa http://www.dfnkosice.sk/
2. dec 2011 o 20:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babyyy nepoznate nejakeho dobreho farara co nerobi problemy, je ochotny pokrstit dieta aj ked nie sme sobaseny par???
7. dec 2011 o 15:35  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukor ahoooj :slight_smile: vidim ze si zhanala knaza na krst... ja mam podobny problem, nam nechceli kvoli tomu ze este nie sme zosobaseny... a tiez hladam ochotneho knaza... nakoniec mate drobca krsteneho ci nie? ak ano nevedela by si poradit?? dakujemeee :wink:
7. dec 2011 o 15:43  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@4gubka .....a bola si sa niekde na fare spýtat či ti ju pokrstia?
7. dec 2011 o 15:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nam mal jeden znamy vybavit ( podotykam svagrov brat- je to knaz), ale nakoniec s nami vybabral, poslal nas na farsky urad a tam povedali ze krsny ktorych sme vybrali nemaju birmovku, nemozu byt a naco ju vlastne chcem krstit ked ja nechodim do kostola a priatel je kalvin... a chceme katolicky krst... a odvtedy nedvihal telefon az raz a to povedal ze ked sme uz tam boli tak on uz nic nemoze... takze vedel co robi ked nas tam posielal... clovek ktoremu mas verit ti podrazi kolena... nechapem... aj kazdy iny by rovno povedal ze nie ale on nas tahal za nos.... :frowning2:
7. dec 2011 o 16:53  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@4gubka nám krstil farár v Myslave (pred 2 rokmi a netuším či je ešte tam) máme pokrstené obe deti a to nie sme manželia a upozorňujem ja ani nie som veriaca vôbec akurát krstný rodičia museli mať všetko
7. dec 2011 o 20:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zvonkohra ahoj my sme sa vcera vratili z nemocky prsne kvoly zapalu mocovych sme tam boli, deti kludne behaju po chodbe, do herne, uplna pohoda. ked sme boli v july ked mala zvrackala, tak sme boli na takom oddeleni, kde nam doporucovali byt na izbe kedze tam boli deticky co zvrackali a hnackovali, nebolo to infekcne ale ze clovek nikdy nevie. Cize by som sa nebala, ze nudete musiet byt na izbe, akurat tie izby ma trosku sokovali, tak sme si zobrali nadstandard, ten lacnejsi.
7. dec 2011 o 20:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka1874 dakujem :slight_smile: pojdeme skusit stastie :slight_smile:
8. dec 2011 o 09:01  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@svetlankat a kolko stoji nadstanadrd izba?kolko vas tam bolo?a ako jedlo?mohlo ist dieta s tebou?ako casto dostavalo inf a ako dlho tiekli?priviazali ti ho?a ako dlho ste boli?prednosta je podracka?ci tak dajako ak nechces pisat tu napis do ip dik za info
8. dec 2011 o 12:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nejde niektora do mesta???? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. dec 2011 o 10:19  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte hladam ochotnu mamicku z KE , ktora by mi kupila malicky darcek z OD dargov, k cene pridavam 3eur. velmi by ste mi pomohli
16. dec 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@4gubka no bola si? daj vedieť ako si dopadla
16. dec 2011 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@janka1874 myslis krst? nie nebola vraj je u nas jeden ci pokrsti aj bez birmovky ale z ke je to asi 50km takze teraz to pres sviatkami nemam cas ist riesit a behat tam tak sme sa rozhodli ze potom....
17. dec 2011 o 07:57  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewa83 ahoj, čo potrebuješ z dargova?
17. dec 2011 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@4gubka aha ja som len bola zvedavá ako ste dopadli
17. dec 2011 o 10:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ewa83 ja kludne mozem potom ti to asi treba poslat vsak? staci ak potom pridas za postovne... nic viac... len aby som vedela presne o co ide :slight_smile: chodim tam casto :slight_smile:
17. dec 2011 o 11:28  •  3 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte..poradíte mi kde v košiciach kúpim termoprádlo pre mna a manžela?
21. dec 2011 o 08:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukor mne sa zdá, že termobielizeň a všeličo "termo" majú v Hasse (dolné Hasso nedaleko bývalého Slovanu), tam bol minule môj mm, ale nie je teraz v dosahu, aby som to na stopro overila...
21. dec 2011 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
ahojte najde sa tu nejaka mamicka na spolocne kočikovanie? ja som z ke juh
21. dec 2011 o 13:02  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukor aj v clematis-e maju termopradlo
http://spodne-pradlo.clematis.sk/sk/Termopradlo
tu maju predajne
Košice
Predajňa Clematis, Hlavná 84
Predajňa Clematis, OD Dargov /prízemie/
Predajňa Clematis Gold Line, AUPARK SC /prízemie - oproti predajni O2 alebo Fax Copy/
21. dec 2011 o 13:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@zfidorka ...dik
21. dec 2011 o 14:55  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@cukor ;my sme kúpili včera v obchode oproti OD tesco, myslím,že sa obchod vola BEPON alebo tak nejak
21. dec 2011 o 15:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to (1)
Ahojte, je tu nejaká maminka, ktorá nemá s kým chodiť kočíkovať? najlepšie košice sever :slight_smile:
21. dec 2011 o 15:49  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@nickiee0 no my chodime po meste tak sa mozte pridat :slight_smile:
3. jan 2012 o 19:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
my chodime casto do mesta, mozeme sa niekedy stretnut

kocky neviete mi poradit kde sa cvici aerobic, alebo zumba v meste? aj niekede na skole
4. jan 2012 o 21:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mystery7 ak myslis centrum mesta, tak napr. Zumba s Petrou - stredy na Gymnaziu Srobarova 18-19 hod, stvrtok Stara radnica 19-20 hod a Zumba s Tanou na Hotelovej akademii - pondelok o 17 hod a stvrtok o 16.50 hod
5. jan 2012 o 04:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@gabika7706 vdaka, chcem vyskusat :sweat_smile:
6. jan 2012 o 22:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dovolim si k vam vstupit :slight_smile:
Obcianske zdruzenie Zenske kruhy organizuje 14.1.2012 v KE velmi zaujimavy seminar o Zdravom materstve s licencovanymi porodnymi asistentkami pre samostatnu prax. Bude sa preberat vela zaujimavych veci o tehotenstve, porode a sestonedeli. Je to pre kazdu zienku, ktora by chcela vediet trosku viac o fyziologii tehotenstva, porodu a chcela by sa o svojom tehotenstve a porode rozhodovat informovane. Budu sa preberat u nas pouzivane praktiky v ramci starostlivosti o tehotnu zenu, aj pocas porodu - ich vplyv na priebeh tehotenstva a porodu, ich rizika a benefity pre dieta, sluzby poskytovane zo strany porodnej asistentky. Zacina to o 10:00 v materskom centre Stonozka na Hviezdoslavovej 7. Predpokladany zaver o 17:00. Vstupne 3,5€ na cely den.
10. jan 2012 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte zienky
prosim was nemate niekoho kto ma na zapozicanie samozrejme za peniazky odsawacku mater. mliecka elektricku? newiete ci sa neda zapoziciat z nejakej nemmocnice porodnice
dakujem
11. jan 2012 o 19:49  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@evicka1 v porodnici nechcu poziciavat ani tym, co tam porodia :rolling_eyes: :rolling_eyes: jedine ze ti niekto tu pozicia. ja nemam vobec vlastnu
16. jan 2012 o 17:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok