• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
MUKKY - dakujem za tip na tu leziacu bosorku, mame to celkom blizko, ale zatial som tam nebola ...

NORIK1 - ak budeme zadrave dojdeme v utorok doobedu aj vo stvrtok poobede do Delfinika
24. jan 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami...ano pisala par krat ale daaaavno este som bola tehu a potom som bola uz len v augustovkach kedze mala sa mi narodila v auguste.....
Furcianky kam chodievate s detmi, este furcu velmi nemam prekoumanu ak ideme von tak viacmenej len do mesta....chodievate aj niekam cvicit?
24. jan 2009 o 23:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte jooj konecne je tu ticho deti spia :grinning: keby este mangel neprepinal dookola telku tak by bola pohoda :grinning:

ta k vo stvrtok by sme prisli aj my poobede.... podla toho kedy vstanu slecinky :grinning:
25. jan 2009 o 14:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oo huraa konecne som pridala nejake fotky dost to flakam :grinning:
25. jan 2009 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeej Zuzi....krasne fotocky :dizzy_face:
25. jan 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Zuzka Lilka je velmi sikovna a je dobre ze ju takto od malicka vediete na sport :wink: A rodinna fotka je veeeelmi zlatucka

Oraia ja sa chystam tento tyzden do Slniecka,asi vo stvrtok,to je na ZS Charkovska,pridas sa?
25. jan 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
danka dodatocne Ivkovi vsetko najlepsie k narodeninam :dizzy_face: vela zdravicka a stasticka :dizzy_face: :dizzy_face: aka bola oslava?

zuzka super fotky,ako to slo Lilke na lyziach?
25. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobre ranko vam zelam,

ANDREA.M - zelame vsetko len a len to najlepsie TAMARKE k meninam :grinning:
26. jan 2009 o 07:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... Tamarke všetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2009 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. :wink:
všetkým oslávencom želáme všetko najlepšie, hlavne veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeľa zdravíčka, šťastíčka a veľa úsmevu na tváričkach. :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte............tak aj Ivkovi, Timkovi a Tamarke prajeme vsetko naj :dizzy_face:

baby tento tyzden mozem v stvrtok na to cvicenie :slight_smile: tak kto ide?? a bude stretko aj v stredu??
26. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my prajeme vsetkym oslavencom vsetko len to naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaajlepsieeeeeeeeeeeeee
26. jan 2009 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
oslávencom všetko naj naj naj
26. jan 2009 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kami...co sa tam da vsetko robit....mala ma len necely polrok da sa aj s takymi detmi?
26. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, vseeetkym maly a velkym oslavencom vela lasky, stastia a pohodicky!!!!
26. jan 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Maminy takze kto moze zajtra doobeda a vo stvrtok poobede v MC Delfinik na Laboreckej. Moze byt?
26. jan 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,

my zajtra doobedu urcite prideme do Delfinika a ak nam zdravie vydrzi, tak aj vo stvrtok poobede :slight_smile: . Kto sa k nam prida?
26. jan 2009 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
my vo svtrtok - zajtra musim ist pratat byt po babke...
26. jan 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ty ides zajtra pratat a mne pride upratovaci servis :slight_smile:

takze my ked tak tiez vo stvrtok

idem pisat Ivete ze v stredu by sme prisli plavat :wink:
26. jan 2009 o 15:26  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
NORIK, nehnevaj sa na mna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. jan 2009 o 15:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TAMARKE VSETKO NAJLEPSIEEEEE
NO TAK VO STVRTOK DUFAM ZE BUDEME MAT ODVOZ V STREDU IDE ZNOVU MUZ DO BA A NIECO HOVORIL AJ O STVRTKU TAK UVIDIME ALE TAAAK RADI BY SME UZ PRISLI :unamused:
26. jan 2009 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko najlepsie oslavencom...:slight_smile: a ked sa rata vymesacie tak aj Filipkovy a Karolinke :slight_smile:
26. jan 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no yms snáď vo štvrtok prídeme doobedu určite nie
26. jan 2009 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tamarke vsetko najlepsie k meninkam prajeme :dizzy_face: :dizzy_face:

baby dufam ze sa dakedy aj my dotrepeme na stretko,nikdy sme este nevynechali :sweat_smile: :frowning2: a na to cvicenie by som rada isla.no uvidime...
26. jan 2009 o 20:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby pocujte a ked je teraz to obdobie karnevalov, tak v tom delfiniku neurobime jeden pre deturence??????

hmmmm je to len napad, ale mne by sa to moc pacilo :dizzy_face: :wink:
26. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte oslavencom všeeeeeeeetko naaaaaaaajlepšieeeeee nech rodičia počuvaju :wink:

tak my možeme vo štvrtok poobede tak dufam že prídete aj vy lebo sa tešíme :slight_smile:
a dufam že prídu aj tie čo minule nemohli napr. Ludka :wink: žiadné výhovorky
26. jan 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... dea, dobrý nápad, ale podľa mňa si to vychutnajú len staršie deti ... moja barborka by teda ešte určite nechápala, o čo tu kráča ... :grinning:
26. jan 2009 o 20:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majka.............vsak by sa vytancovali a to by im stacilo :grinning: :slight_smile:
26. jan 2009 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka :grinning: :grinning: :grinning: tak to máš pravdu ale Dei inak super nápad len neviem či simona asi by to tiež velmi nepochopila
26. jan 2009 o 20:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooooooo tak to už hej tanec a vrtenie zatkom nam ide najlepšie :wink:

Inak simona v kuse pozerala na krasokorčulovanie ani sa nepohla od telky a to ani rozprávku tak nekukala tak nechápem :confused:
26. jan 2009 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok