• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
Ahojte

my by sme tiez velmi radi prisli,snad nas raz manzel hodi. Od ktorej ste vo stvrtok poobede tam?
26. jan 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte
žienky mám otázku viem že je to ešte skoro ale chystáme stretko decembroviek 2007 a potrebovala by som požičať ak by niektorá z Vás bola taká zlatá detskú vysielačku na 12-14 jún nájde sa medzi Vami taká zlatá osôbka?
26. jan 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani rada by som ale nemám len ked sa opýtam niekoho :wink: dám ti vediet
26. jan 2009 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ďakujem
26. jan 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani my ju nemame..........ale presne ten isty vikend ideme tiez na stretko novembrovciat 2006, v poradi na tretie stretko :grinning: :slight_smile:
no a my sme sa nejako zaobisli bez nej............len to malo jednu nevyhodu bud bol dole medzi ludmi muzik,alebo ja :sweat_smile:
26. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea a práve to nechcem lebo môj mi potom nikam nepôjde to už ho poznám :frowning2: :frowning2: :frowning2:
26. jan 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka ani my nemame, ked sme boli minuly rok tak sme tiez mali len pozicanu.A kde budete mat stretko?
26. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamelicka ešte nevieme lebo zatiaľ je nás dosť veľa a z celého slovenska takže hľadáme niečo niekde v strede a hlavne za rozumnú cenu
26. jan 2009 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry skomolila som ti meno kamilecka
26. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko všetkým košickým deťom a maminkám. Rastík ešte spí a ja surfujem. prajem pekný deň. :wink: :slight_smile:
27. jan 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte dievčatá,

no vy teda ale stíhate! :slight_smile: :wink: My sme mali cez víkend návštevu zo Senca. /švagor so synovcom/ Boli s mojimi chlapmi na tých bláznoch motorkách /tie zoskoky na motorkách/v steel arene. No tý dvaja to tam kompletne rozobrali /myslím deti/.
a čo máte vy nové?? sasenkat: som rada že myslíš aj na moju dianku :dizzy_face:
27. jan 2009 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
27. jan 2009 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte!

yvka vsetko ajlepsie obom detickam k narodeninkam :slight_smile:

aj ostatnym oslavencom, nech ich rodicia pocuvaju a nech su zdravi :wink:
27. jan 2009 o 10:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik zajtra plaveme spolu

... vesele upratovanie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:15  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Saške prajeme všeeeeetko najlepšie hlavne veeeeela zdravia. :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik už ked budeš rozbehnutá možeš príst aj k nám popratat :grinning:
27. jan 2009 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... blahoželáme všetkým oslávencom ... :slight_smile:
27. jan 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sasenkat dakujem aj tvojej Saške všetko naj naj naj a hlavne šťastnú maminku, ktorá jej dáva tak veľa lásky!

Lukinko síce tiež oslavuje ale v posteli lebo je choručký. :frowning2: :cry:
Neviete mi poradiť kde by som mohla tak narychlo kúpiť nejakú dobrú tortičku - stačí zajtra. Napadla ma cukráreň Aida ale neviem či tam majú hotové torty. Stačí taká malinká. /veľkú oslavu budú mať deti v Senci u babinky a deduška/. :dizzy_face:
27. jan 2009 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
aj my blahozelame vsetkym oslavencom :slight_smile: , aj vcerajsim na kt. som pozabudla :unamused:
YVKA - v Aide maju urcite hotove torty, no nemam s nimi skusenost. My sme minule vyskusali hotovu tortu z Carrefouru a bola celkom fajna :slight_smile:
27. jan 2009 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
V Aide majú hotové torty. Osobná skúsenosť z minulého týždňa. Sú výborné a čerstvé. :wink:
27. jan 2009 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Saska vsetko naj malej Sasenke :slight_smile: Aj Lucasovi :slight_smile: a vsetkym. Dnes sa tak pekne vycasilo,ale ked sme boli vonku sa prejst tak vystipalo nas teda poriadne.
27. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
všetko naj naj naj oslávencom

a torty majú naozaj dobré v carrefoure
27. jan 2009 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...........vsetko naj naj oslavencom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech ich rodicia nadalej pocuvaju :grinning:
27. jan 2009 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yvka- všetko naj Lucasovi, nech je hlavne zdravý, a nech počúva maminku, a nech vám robí radosť.

sasenkat - malej Alexandre tiež všetko naj, nech je krásna po mamičke, a nech ti robí radosť
27. jan 2009 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
aj my sa pripajame a prajeme oslavencom vsetko najlepsie :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. jan 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujeme vsetkym gratulantom!!! :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

... zuzke355, majke35, yvke, lindulieke, kamilecke, janke1874, dei, mireste, moike ... (dufam ze som a nikoho nezabudla)
27. jan 2009 o 18:11  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ako zajtra?? je to stretko ci sa prelozilo na stvrtok????
27. jan 2009 o 18:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neviem ako dei vačšina tu hovorila o štvrtku poobede my sa prisposobýme :slight_smile:
27. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj my posielame Sasenke pusu a Filipko aj taku uslintanu :grinning: :grinning: :grinning: nech sa jej dari este lepsie ako doteraz a nech rastie do krasy, mamke a ockovi na radost!!!
27. jan 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako norik popratané nechce sa ti príst aj k nám ked si už taká rozbehnutá :grinning:
27. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok