Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

madi
4. feb 2009

jeje dakujem za infosky
a tu prednasku na trebisovskej - velmi som chcela ist ale neda sa, lebo manzo pride az neskoro z prace...a nemam sa tam jak dotrepat aj s malym... ale isto to bude zaujimave.. hmmm a aj tu knizku sa chystam kupit si... raz...

andrea - cajik, medik , cesnak, cibulu, citron...a budes fit... 😉

sasi - tie cvicenia od 3 mesiacov - to je s tymi fit loptami? lebo kamoska mi to uz spominala....
joj, ked tam je z jazera take blbe spojenie ze fuj...

asi idem omrknut to centrum na juhu...chodite tam niekto?

zuzka111111
4. feb 2009

ahojteee
na redovom som ani ja nemal kroj ale saty
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vRefere...

do mateskeho mozes ist ja som bola aj s nelly sedela hrala sa s kockami a lilku som musela striehnut lebo ta vsetko kazdemu berie 😠 😠 😠 😠 😠

kedy urobime to stretko?????

sasenkat
4. feb 2009

ked sa tu uz chvalime krojmi - nekrojmi :

http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageI...

🙂 🙂 🙂

sasenkat
4. feb 2009

hodte aj ostatne fotusky 😀 😀 😀

zuzana355
4. feb 2009

jeeej sasenkat tu na kraji poznám to je moje susedka z vedlajšej brány Inga 😉 ty si s nou tancovala

andrea.m
4. feb 2009

madi tvojími medicínkami sa liečim už od soboty eln mám pocit že voľajako nezaberaju.

v čase mojej svadby som ešte nemala net a ani nemam digitálne fotky takže veľmi vam fotky zo svadby neukážem.

zuzana355
4. feb 2009

adi v čase mojej svadby tak to si povedala ako keby to bolo pred sto rokmi 😀

andrea.m
4. feb 2009

no v roku 2002

janka1874
4. feb 2009

no ono sa to zdá ako pred sto rokmi a toˇť je to len pár rokov do zadu sranda ako tá technika napreduje

zuzi a prečo tam nemáš aj fotku nelly ako malinkej

andrea.m
4. feb 2009

vtedy sa mi ani nesnívalo že budem mať PC nieto ešte internet

sasenkat
4. feb 2009

zuzka my sme s ingou boli spevacky, orika tanecnica 😉

taky maly je ten svet

sasenkat
4. feb 2009

norika tanecnica

majka35
5. feb 2009

dobré ránko ... adi, urob si sirup z cibule, citrónu a medu ... na toto nedám dopustiť ... 😅

my sme mali komornú svadbu na Bankove, takže žadne kroje ani šatečky sa u nás nekonali ... 😀

jeane1
5. feb 2009

dobré ránko.... majka mi sme mali fotenie v budimíre v kaštieli 😉 ale tiež som nemala kroj len červené šaty 😀

majka35
5. feb 2009

seeeervus jeane ... ta čo voľno??? 🙂

jeane1
5. feb 2009

hej aj zajtra

jeane1
5. feb 2009

hľadam na nete nejaké masky na karneval bo srajda bude mať v školke žúúúúúr 😀 a vy ako sa máte???

majka35
5. feb 2009

ta všelijako ... môôôže byť ... Barborka sa ráno tak tešila do škôlky, sa nevedela od včera večera dočkať ... 😀 ja som v práci a o 12.00 idem meniť frizúru ... tak dúfam, že to dobre dopadne ... 😀 😀 😀

jeane1
5. feb 2009

ked ťa nebude strihať tvoj drahý tak určite dopadne lepšie ako barborke 😀 😀

jeane1
5. feb 2009

ináč majka dík za rodostrom, malý ho síce nepoužil ale ho inšpiroval ako to robiť a kreslil ho sám, ale včera som sa dozvedela že bol odfotený a bude na nástenke pre najlepších 😀 😀 😀

majka35
5. feb 2009

no vidíš ... aké ty šikovné deťušiky máš ... 🙂

pýtala som sa muža, či by ma neostrihal, že aspoň ušetrím eurá za účes ... tak povedal, že samozrejme, nie je problém ... tak som sa radšej stiahla ... 😀 😀 😀

lindulienka
5. feb 2009

Ahojte,
tak kedy a kde sa opat stretneme? 😵
My sa dnes chystame cvicit do Delfinika, tak ak budete mat niektora chut budeme rady ked sa k nam
pridate 🙂.
Adi, ako sa mas? Uz lepsie? Alebo to uz prepuklo? ☹
Zelam vsetkym pekny den ... aj ked je vonku skaredo, nech vam svieti slniecko 😀

janka1874
5. feb 2009

lindulienka my by sme radi prišli ale ja som chorá na atb takže si ešte počkáme kým sa s Vami stretneme 😀 😀 😀

lindulienka
5. feb 2009

Janka, Tebe a aj vsetkym chorym zelame skore uzdravenie a tesime sa na skore stertnutie 🙂

madi
5. feb 2009

ahojte, ocuuvajte - teraz taka odveci tema
ze - mate doma orchideu? taku v kvetinaci....no... ja mam a odkvitli mi tie kvietky... a vypucali nove puky a pomaly rozkvitaju nove kvietocky...a tamten "papek" na ktorom boli predtym kvety - to mam odstrihnut prec? ci nechat? ci co? dakujem...teda dufam ze mi niekto poradi...

zuzpidka
5. feb 2009

ahojte.
robím domáce úlohy s Danielkou, kým čertík Rastík spí. ešte ma čaká obývačka a vyvešať prádlo a na dnes padla. vraj materská DOVOLENKA. 😠 😉

andrea.m
5. feb 2009

madi ja veru neporadím

lindi ešte stále neviem na čom som 😒

zuzpidka
5. feb 2009

predvčerom ráno v Teleráne na Markíze dávali Zumba fitnes tance. boli tam aj malé dievčence. Rastíkovi, Danielke aj mne sa to veľmi páčilo tak si skúšam ztiahnuť z netu podľa čoho cvičiť. neviete, je niečo také aj v Košiciach? niekde sa to cvičí? možno by som sa na to dala, hoci dochádzať do Košíc by bolo namáhavé. vopred ďakujem. 😉

andrea.m
5. feb 2009

zuz skús na google to zadať snád ti niečo vyhodí aj v KE

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre