• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
autor
Jeane co sa ides vydavat??? :grinning: :grinning: :grinning:

v biznis centre oproti galerii je take centrum - Vanok
http://www.vanok.sk/
27. mar 2009 o 18:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeeee :grinning: :grinning: aj ked to bolo pekné :wink:
kolegyna chce svojej mamke kupiť nejaký relax pod jednou strechou aby si trošku oddýchla :slight_smile: a kedže sama jej mamka nato nepojde tak musí nájsť niečo také aby ju tam odviezla a o pár hodín si pre nu oddychnutu prišla,a čo mi poznáme tak by sa nalietala po celom meste aby prešla všetky procedury :unamused: a nato nemá čas
27. mar 2009 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak vo vanku je toho vela, kukni na sluzby :grinning:
27. mar 2009 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
už kukám a už som jej aj dala vedieť,myslím že bude rada............díííííííííík a v pondelok platí ideme makať cica :grinning: mrkvičku si spapala :wink:
27. mar 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
teraz som sa dostala ja k PC, tak som vás trošku prečítala. ja som dnes oddychovala lebo som od pondelka makala /umývala okná, maľovali sme kúpeľňu, jarné upratovanie/ a presilila som pravú ruku. tiež by sa mi hodila nejaká dobrá masáž. :wink:
všetkým prajem príjemný večer. :wink: :slight_smile:
27. mar 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
zuzpidka nerob tolko lebo si presilis ruku :wink:

Jeane sedi vec, cica... mrkvicka bola, jasneeee...este mi mm zozral pol tanierika :angry:
27. mar 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ty tak vážne chudneš mrkva fíha alebo chceš nabrať farbu :grinning: :grinning: nieže to preženieš a naozaj ťa nebude vidno :grinning: :grinning:
27. mar 2009 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako vidím tu sa už vo veľkom začalo pratať nechce sa niekomu aj ku nám prísť popratať lebo ja som taká lenivá v poslednej dobe len by som spala
28. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ani ja nepratam. ale bola som s tami na furči u krsnej tak som nepísala
28. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
heh aj nam treba prata ale ja musim lebo poobede nam dufam dorazi navsteva z kosic :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ty si bola na furči a neprišla si na kavej :angry: no nabudúce pridete dufam ani ja nepratám načo veď cez okná ešte vidieť zo skrine veci nevypadávajú a ešte sa dá prejsť z jednej izby do druhej takže žiaden problém :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak kde je tých 14stupňov a slnko čo hlásili na dnes a zajtra :confused: :confused:
28. mar 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a kde bývaš?
28. mar 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s upratovaním tak ako zuzana355
28. mar 2009 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.............tak ja uz mam vyrobeny cisty pocit :sunglasses: poobede ideme oslavovat :wink: tu je este aj druha torta......no ale ta sa nepodarila..........deanka mi pri vsetkom asistovala a este aj prvykrat som robila auto :sweat_smile: takze chyb tam je velmi vela :sweat_smile:
http://www.facebook.com/album.php?aid=2012614&id=1254672924&l=30c939b2ad
28. mar 2009 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz sa citim lepsie.........tak v pondelok sa tesim na aerobick :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: lebo je co zhadzovat :sweat_smile:
28. mar 2009 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dei super sú tie torty. a to auto je krásne ja tam teda žiadne chyby nevidím.
28. mar 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
he he zuzi tiez mam taky pristup k upratovaniu:slight_smile:
28. mar 2009 o 12:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dea krasne...tiez nevidim ziadnu chybu :wink:
28. mar 2009 o 12:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi na Fabryho to je pri poliklinike tak nabudúce sa prídete pohrat dufam :slight_smile:
dei super je torta vobec nevidno že si robila prvý krát :wink:
28. mar 2009 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi dobrý postoj k upratovaniu asi ho tiež zavediem lebo už mám toho pratania fakt dosť
28. mar 2009 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fabryho koľko? len mi nepovedz že si suseda môjho bratranca :grinning:
28. mar 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
12 adi a on :grinning:
28. mar 2009 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani furt som pratala jak šalená a potom aj tak spravia bordel takže teraz už len ako sa mi chce do leta to stihnem :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi ja som na tom podobne a keď budú dvaja už budem asi len odkopávať veci aby sa vôbec dalo chodiť a keď pozbierajú omrvinky zo zeme aj sa najedia a bude popratané :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jani a to už ani variť nebudeš ani riady nebudeš musieť umyvať vieš kolko výhod to má :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zuzi o tom som ešte neuvažovala ale ako mi bude dobre keď nebudem musieť variť stejne to nemusím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi 23. ale býva tam len asi 4 rok jak sa oženil. predtým býval na maurerovej.
28. mar 2009 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky kočky

dea - ja neviem prejsť na druhú stranu vo facebooku, ukáže mi len tie prvé torty, takže to auto neviem nájsť
škoda

janka, zuzana - čítam, že sa tu bavíte o upratovaní. Tak pre srandu : " ja som dnes od rána keď sme vstali o pol siedmej ráno začala pomaličky upratovaž, vysávať som začala až o osmej aby som tak skoro nebudila susedov....a moja malá tak okolo druhej, keď som sa venovala baleniu darčeka svojmu manželovi..má zajtra meniny..., tak v obývačke natrúsila chrumky, potom asi vysypala z misky a pochodila po tom. Ked som vošla do kuchyne tak pocelej bola porozsypovaná detská krupica a v izbe povyťahovala celú komodu s jej vecami.......no a to balenie mi trvalo možno 10 minút. Som myslela že ma trafí šľak. "
No ale čO ? zabijem ju? :angry: , taká bola zlatá keď som na ňu pokričala, že čo to urobila, hneď skrivila pusu, a ja som jej ani nevedela vysvetliť že to nemá robiť, lebo mi z nej bolo tak smiešno, že som radšej to šla upratať,....a potom neskôr som jej dopovedala.

Takže u nás upratovanie asi tak. :grinning:
28. mar 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
miresta to preto lebo ti to blokuje tvoj prehliadac - nebviem aky mas - operu? Mozzilu? nieco je tam nastavene, co to blokuje. SKus cez iny prehliadac a pusti ta to :wink:
28. mar 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok