• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
dea tie torty su fakt vydarene :slight_smile:
28. mar 2009 o 20:18  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co sa tyka upratovania, robim co treba a ked treba viac ta volam vypomoc
ja sa riadim tym ze radsej sa venujem sasenke ako by som mala upratovat ked nespi a kedze spi cim dalej tym menej a vonku verim coskoro bude teplo /napriklad zajtra ?!/ tak to asi este zredukujem :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 20:20  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak tak, ved nakoniec sme na materskej/rodicovskej a nie upratovacej dovolenke, nie? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik tak tak ako hovoríš máš pravdu ako vždy :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
he he ale nezabudaj ze ja som sa pridala s tym upratovanim k tebe :wink: takze tvoja pravda Honey Bunny :wink:
28. mar 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky diky hermín :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no dnes to tu teda vrelo....uz tolko nepiste, bude treba vela citat :grinning:
29. mar 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne upršane ránko
30. mar 2009 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...............

aj ja zelam krasny uprsany den :rolling_eyes: :rolling_eyes: ja chcem slnkooooooooooooooooooooooo
30. mar 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no ja už som total mimo z toho počasia :frowning2: :unamused: :frowning2:
30. mar 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte aj ja som mimo a videli ste predpoveď na tento týžden ževraj 18-19stupňov :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to je fakt sranda
30. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra už má svietit slniečko :wink: tak to dnes ešte vydržte :grinning:
30. mar 2009 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodaj by to tak bolo ale aj na sobotu hovorili kráááááásne a neviem kde :slight_smile: tu teda nejako čisto jasno a slnečno nebolo
30. mar 2009 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na kvp :grinning: :grinning: :grinning: tu bolo pekne aj v nedeľu nielen v sobotu :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
žeby som sa presťahovala na kvp? :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka no skús :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby idete dnes cvicit??????????
moj muzik je s tym uz oboznameny, len neviem ci si nemyslim ze zartujem :grinning: vsak jeho ten smiech vecer prejde :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky,
prepacte, ze vam tu tak vletim,ale mam prosbu. Mojej dcerke potvrdili na ocnom strabizmus / skulkanie / a sme objednane na ocnu kliniku na Krivu k Mudr. Takacsovej a chcela by som sa opytat, ci niektora z vas nema skusenosti s touto klinikou a ci je v Kosiciach aj nejaka ina,co sa venuje takymto detickam. Cely den sa snazim dovolat na spominanu kliniku na Krivej ,ale nedari sa mi. Na nete neviem najst ordinacne hodiny. KEby mi dnes nedavali dole sadru z nohy,tak tam asi aj skocim,lebo nas objednali az na 28.4. a cez vikend jej zacalo skulkat aj druhe ocko,tak som to vysetrenie chcela posurit, popr. prednostne vysetrit,no nepodarilo sa.
Preto prosim,ak mate podobne skusenosti,dajte mi vediet.Dakujem velmi pekne.papa
30. mar 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj monikaaerik

ja mozem z vlastnej skusenosti odporucat Mikrochirurgiu oka v Barci, doktor Dabóczi

http://www.3f.sk/

ale ako som citala na ich stranke tak dr.takacsovu maju medzi konzultantmi, ona sa asi specializuje na deti
o klude sa tam mozes iformovat ci vysetruju deticky aj priamo u nich
30. mar 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja hlasim uz okna umyte tak zakaz prsat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :wink:
30. mar 2009 o 21:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky len sa vymocte pri tom cviceni vo vode, aspon sa nepotite :grinning:
ja som kus sunky vytriasla na salsa aerobiku taze mam bod za cvicenie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. mar 2009 o 21:54  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte a dobré ránko :slight_smile: ....sľúbila som včera slniečko tak ho tu máte :grinning: :grinning: :grinning: len dosť fúka :sweat_smile:

monikaerik mi chodíme so synom k Mudr.Takácsovej a je skvelá :slight_smile: Dávidkovi tiež utekalo očko a mal zly bočný uhol pohľadu až nám hrozila operácia :rolling_eyes: a dalo sa mu to pekne do poriadku a až tak že nemusí nosiť okuliarky iba do školy :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2009 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane čo keby si nám slubila teraz aj 20stupnov možno sa splní :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane alebo nám sľúb bezvetrie :grinning:
31. mar 2009 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane a čo keby leto hmm :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane dobre ti to ide tak sa pridávam k babám čo tak sľúbiť bezvetrie a konečne teplooooooooo
31. mar 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, tak ako boli ste včera cvičiť? my sme chorí, takže asi tento týždeň nula bodov. Malá mi ma poriadne sople a stále kašle, tak neviem či tie doktorky si myslia že je pokusný králik. Stále berieme dva tri sirupy a až potom začnú niečo riešiť, keď mi malá už nevie ani dýchať a kašle tak že zobudí v noci aj suseda. Mám nervy.. :angry:
31. mar 2009 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
babule ktora detska doki na poliklinike na KVP je dobra? potrbuje kamoska, ktoru o par tyzdnov caka nahlasenia doki v porodnici... ja ich tu nepoznam :wink:
31. mar 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.........tak nakoniec ani ja som nebola, mali sme tichu domacnost :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: takze som nepokusala diabla :rolling_eyes: :rolling_eyes:
31. mar 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik mi sme chodili k Mudr.Lorkovej ale po 2 rokoch som ju dala na furču lebo sa mi moc nepáčil jej prístup ale curly k nej chodí sNinkou tak sa popýtaj ako ona je spokojná

baby nato letoooo si ešte počkáme :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale do veľkej noci má byť takto pekne ako dnes a možno aj troooošku teplejšie................ a ten vietor moc neporiešime ved sme košičanky a tu furt fúúúúúúka nato ste si ešte nezvykly???? :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2009 o 11:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok