• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
aaaale jeane keď tebe to tak ide tak urob niečo aj s tým vetrom prosíííííím :wink: :wink: :wink:
31. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...dnes je vonku konecne fajneeee....hoci ten vietor...no co uz :sweat_smile:

mam na vas jednu otazocku....kde je lacne ale zaroven dobre papiernictvo? ...potrebujem nakupit nejake veci do lekarne a neviem, kde ist aby som zbytocne nepreplatila :slight_smile: dakujeeeem :slight_smile:

jani...to pozvanie na kavicku plati, kedy mas cas? :grinning:
31. mar 2009 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, chcela by som sa spytat, ci nahodou niektora nepoznate detsku lekarku Gabrielu Gregovu a ak ano, ake mate s nou skusenosti. Dakujem
Popripade viete mi poradit nejakeho dobreho pediatra-icku na Terase?
31. mar 2009 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj baby som dobitáááááá.....jako kôň, Dávid mal v škole športovú olympiádu a neviem kto viac behal chytal ako ja :confused: Peťka ma v telocvični popreháňala a poriadne :grinning: :grinning: :grinning: tak mi treba ked mám kila navyše.Toľko čo sa nalozila po rebrinách by ani opica nevládala :grinning:

yesno sedí vec.......ozvem sa ked budem mať voľno :wink: aj ked ma už drahý ťahá na záhradu ako dozor :grinning: :grinning: iba ak by sa dalo poobede , tak to hocikedy :wink:
31. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dozor nad cim ? :confused: :sweat_smile: nad nim ? :grinning: ...a co znamena poobede? napr stvrtok teoreticky od tej 13-14stej som volna :wink:
31. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yesno najlepšie je nakupovať veci do firmy v ševte na Moldavskej
1. apr 2009 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nemyslíte vážne že sem už nikto nechodí či čo
1. apr 2009 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ja ja tu chodím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. apr 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
yesno zajtra idem na pohreb :cry: :cry: kávička musí počkať,zomrela Zdenova švagriná :pensive: :pensive: a ja možem najskor o 15,15 skor sa nedostanem do mesta
1. apr 2009 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj baby, tak boli sme dnes u lekárky, tak maličká má bacil stretokok - neviem či sa to tak píše. Je hrozne unavená a malatná, len plače a padá z nôh K tomu mám maku v nemocnici, takže musím strážiť ešte aj sestrinu malú, lebo je tiež chorá a sestra musí pracovať. Takže mám dosť.

Držte sa, pa .....nebudem tu ani zajtra, tak vám zase len tak večer napíšem. papa
1. apr 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Miresta tak to sa drzte, rychlo vyzdravte...a tebe pevne nervy, aby si to vydrzala :wink:
2. apr 2009 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no miresta máš to fakt pestré držte sa :slight_smile: a skoré uzdravenie všetkým
2. apr 2009 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby............

miresta skore uzdravenie :wink:

baby ja som bola vcera na tom vodnom aerobicku :grinning: precvicovala zena...........bolo super.....dnes nejdem bo mam svalovku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale v pondelok idem :slight_smile: muz sa zo mna smeje a vola ma :akvabelka :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. apr 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dei kto vie možno naozaj bude z teba akvabelka :grinning: :grinning: :grinning:
2. apr 2009 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, neviete mi poradit nejakeho detskeko doktora - ORL /krcne/, okrem Mudr. Sopka? maly mal 3 mesiace a od narodenia chrapci...please, poradte :unamused:
2. apr 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak tu viazne komunikacia zeby to bolo tym slnieckom?? aj ked ten vieter je hroznyyyy :confused:

my sme boli doobedu vonku nelka kooonecne urobila par krokov aj samaaaaa sa tesiiiiiim :grinning:
2. apr 2009 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi blahoželáme. nelka je už veľka kočica ked sa už aj chodiť sama pobera. zachvíľku ti vyrastu a budeš mať svatej klid :grinning:
2. apr 2009 o 16:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeane davidkovi všetko najlepšie k narodeninám hlavne veľa zdravia, nech sa mu darí v škole a nech ho rodičia aj ségra poslúchaju :grinning:
2. apr 2009 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jeane pridavam sa ku gratulejsn... nech je Davidko nadalej velky frajer :slight_smile: dnes asi pijes, asi nejdes na aerobic, co?
2. apr 2009 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som vcera nebola lebo sme mali trening v subore ale dnes idem :wink:

Dei ako muzik zvladol vecerny babysitting?
2. apr 2009 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sim chcela ísť dnes ale mangel je na služobke takže mám smolu :frowning2: . ináč štvrtok je asi jediný deň v týžni kedy mi to občas výjde :confounded:
2. apr 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

tak dnes bolo fakt krasne,balkon konecne umyty,tak mozem Davidka vypustit hocikedy,on zboznuje balkon,pozera na auticka,havkov a lietadla :slight_smile:

Jeane vsetko naj Davidkovi :slight_smile:
2. apr 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Davidkovi vsetko najlepsie :dizzy_face:

miresta, skore uzdravenie...drzime palce :wink:

ja som tu vcera pisala asi 3x a vzdy mi zmazalo prispevok :angry: ...jani, sevt je aj na Alzbetinej...ale je drahy, no zase tam najde clovek asi vsetko :slight_smile: ...zajtra sa tam chystam na nakupy, dnes som na to dostala "az" 150eur...som zvedava, ci kupim aspon polovicu zo zoznamu :grinning:

Jani (jeane) ... niekedy na buduci tyzden by sme sa mohli dohodnut, ja teraz budem pravdepodobne cele dni v lekarni, takze len mi daj vediet, kedy ti to vyhovuje a dobehni :slight_smile:
2. apr 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mati a skusala si vo Vitezovom dvore? Neviem ako sa vola to papiernictvo ale maju tam vsetko. Mozno sa bavite o tom istom,ale ja tam stale kupujem,ked nieco treba napr na oslavy .....atd
A ty uz tak vo velkom pracujes? Jakubka mas v skolke?
2. apr 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

všetky upratujete?
3. apr 2009 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj andrea :slight_smile:, myslím,že všetci sú vonku na slniečku :slight_smile:. Ja som tu nakukla na rýchlo,lebo o chvíľku sa vonku poberáme zasa :grinning: . Je super :wink: .
3. apr 2009 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... adi, ja neupratujem, ja sa učím ... :sunglasses: :grinning:
3. apr 2009 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to pám boh pomáhaj :slight_smile:
3. apr 2009 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kočky, tak som hrozne vyťažená po tomto týždni. No ale malinkej sa to lepší, ešte je soplavá, ale je už oveľa lepšia. Nakoniec z toho drzhého výteru čo nám brali v stredu, tak nám potvrdili, že streptokok tam už nieje. Takže má niečo ako chrípku. No ale som rada. Ale v pondelok ideme aj tak na imunologiu, lebo ma zoslabenú imunitu, tak sa na to pozrieme.

Ďakujeme že ste na nás mysleli. Mamka je už tiež doma z nemocnice, takže bude kľud, som rada.

Držte sa, zajtra sa určite ozvem. papa
3. apr 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok