• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
fuha baby, dobry chaos v novej ... paaanecky...svagrina mi tam teraz lezi - v stvrtok porodila chlapceka...

ja som inak tiez odchadzala so stehmi po sekcii domov...a v pohode

pocuuvajte, chcem sa spytat....
ak by som chcela ist s nasim simonom za hranice SVK - napr. do polska alebo madarska....musim ho mat zapisaneho v pase?? :confused: lebo vraj hej...lebo ze ked ma zastavia polisi tak to dieta je neevidovane a mozu z toho byt problemy... hmmmm :rolling_eyes:
a ako dlho trva zapisanie dietatka do pasu rodica? to je na pockanie ci co? novy pas? :pensive:

dakujem vam za rady - skusene kosicanky.... :dizzy_face:
3. dec 2008 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekné dobré ránko :slight_smile:
madi viem že na prechode nikto nekontroluje ale ako to je už priamo v madarsku :confused: kamoška s mamou robia na pasovom tak jej skusim cinknut že ako to je potom ti dám vediet
4. dec 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
v prvom rade vsetko najlepsie majkinej Barborke k meninam a hlavne 2 narodeninam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: vela zdravicka,stasticka a vsetkeho dobreho :dizzy_face: a peknu oslavu :slight_smile:

madi ja som dala maleho zapisat do svojho pasu,je to na pockanie tam ako sa vybavuju pasy,uz neviem presne co vsetko k tomu potrebujes ale tusim len rodny list a 100 sk kolok ...a tvoj pas samozrejme :wink:
4. dec 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak aj ja som rodila v novej ale mala som veci hore pri sebe v izbe,nesla som cez zonu takze nebol problem :sweat_smile:
4. dec 2008 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
madi my sme malej kôli maďarsku dali robiť nový pas (ja už nemám platný) a tiež sme ho v podstate nikdy nepoužili ale istota je istota faktom je že to dieťa potom nemá žiadny dokad totožnosti lebo rodný list so sebou nenosíš a ani by mu nikto nerozumel :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

všetkým oslávensom všetko naj naj naj
4. dec 2008 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

barborke všetučko najsamlepšejšie k narodeninám aj k meninám hlavne veľa zdravia, šťastia, poslušných rodičov a čoskoro súrodenca. :wink:
4. dec 2008 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... baby, ďakujeeeeeeeeeeeeem ... :wink: :slight_smile:
4. dec 2008 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej vážne barborke všetko naj naj naj k meninám a aj k narodeninám hlavne veľa zdravia :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
barborka, happy birthday, a vsetko naj aj k meninkam. cmukkkkkkkkk
4. dec 2008 o 12:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujeme ... :wink: ďakujeme ... ďakujeme ... :slight_smile:
:slight_smile:
4. dec 2008 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

v prvom rade Barborke k narodeninkam a meninkam vsetko vsetko vsetko len to naj :slight_smile: Majka to mate pekne ze meniny a narodeniny v jeden den. :grinning: Aj my s manzelom tak mame,on vsetko jeden den a ja hned den po sebe :slight_smile:
4. dec 2008 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka ... ja začínam teraz trošku smútiť, že sme jej to takto dali, ale keď my sme sa s manželom ešte v našich úplných začiatkoch zhodli na mene Barborka, ak by sme mali niekedy dcéru ... a vidíš, máme dcéru a ešte sa nám narodila presne v deň, keď je Barborky ... si myslím, že keď bude staršia, tak nám dá ... :grinning: :grinning:

a ďakujeme za blahoželanie ... :wink:
4. dec 2008 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka mali ste to potom vymyslieť ako my SEndy síce nemá všetko v jeden deň ale hneď za sebou v pár dňových odstupoch tak sme jej dali ešte jedno meno ktoré má meniny v apríli tak aspoň niečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a my sme dali meno na Vianoce :grinning: tiez sa nam nepodakuje :grinning:
4. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my blahozelame Barborke k narodeninám, aj meninkám ... všéééééééééééééééétko najlepsie :dizzy_face:
4. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj Davidko ma meniny den pred Silvestrom :wink: Takze mi od Mikulasa oslavujeme vkuse :grinning: mikulas,vianoce, meniny, Silvester :slight_smile:

Majka neboj mne ani manzelovi to nevadi ze to takto mame.Mne skor vadilo ze mam vsetko v lete a spoluziakom do skolky a skoly som nemohla nieco priniest ze mam sviatok :grinning:
4. dec 2008 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...
Barborke zelame vseeeetko najlepsie :dizzy_face:
Kami...Jakub sice byva soplavy, ale zatial sme sa netrapili s teplotami ani s ATB, preto som pisala, ze nebyva chory tak, aby som ho dala ockovat :wink:
4. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej barborke vseto najlepsie nech ju mamka pocuvaa :grinning: aj tatik a nech robi hlavne rodicom veeelku radost anech ma cim skor surodenca :wink:

zeny ja nemam este stale ani jeden darcekk podporet ma ze ani vy nemateeee :grinning: boze zase budem chaosit 21 :confounded:
4. dec 2008 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Barborke všeeetko najlepšie k narodeninám a k meninám...hlavne veeeľa zdravíčka, šťastíčka, pohody a detskej radosti :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
4. dec 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzka ... a yesno ... ďakujeme ... zuzka, ja ťa podporím, ak hovoríš o vianociach, tak ani ja nič nemám ... ja som teraz hútala na Barborkine narodeniny a na vianoce ani netuším, čo budem kupovať ... :grinning: :rolling_eyes: :confused: :unamused: :confounded:
4. dec 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nera ... ďakujeme ... :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Yesno :slight_smile: pneumokoky su svina,ja som radsej ked to mame zaockovane. Asi som ta zle pochopila

Zuzka ani ja nemam nic,vobec nic,este ani na mikulasa nemam Davidkovi nic,takze bud pokojna :grinning: Staci ked mas napad a kupit to uz je malickost.
4. dec 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamilecka ... ja ani nápad nemám ... :grinning:
4. dec 2008 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majka ja mam asi tak dva tri napady z 9 :grinning:
4. dec 2008 o 14:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte................

Tak Barborke prajeme len vsetko najlepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aj k narodeninam aj k meninam :slight_smile:
4. dec 2008 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi ja ta sklamem,.............ja mam uz deankine darceky aj zabalene :grinning: :sunglasses: uz cakaju v skrini :grinning:
a aj mikulasa uz mam vybaveneho............to bol dano v sobotu na nakup v metre a dostal mikulassky balicek zdarma :grinning: takze ja mam uz veget :sunglasses:

horsie je to s muzom...................jemu som kupila cd AC/DC no a odhalil ma :rolling_eyes: takze uz ho ma v aute a teraz ho pocuva niekto v polsku, lebo siel na 3 dni prec :rolling_eyes:
takze zase musim nieco vymysliet :unamused:
4. dec 2008 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes ideme o 17.00 do galerky na Mikulasa.......nechce sa niekto pridat??
4. dec 2008 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dea ... a čo to je za akcia?
4. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ani neviem bude tam mikulas, anjel a cert,tak tiez som zvedava.......ale treba mi ist aj do dracika, cize spojime to dokopy
4. dec 2008 o 14:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uvidím, že ako to budem stíhať, teraz som v práci a 16.00 idem domov, ale chcela by som ísť niekam s malou, keďže má narodeniny, muž má milulášske stretnutie v práci, takže budeme len my dve ...tak keď sa rozhodnem, že pôjdem, zavolám ti ... :wink:
a ďakujem za blahoželanie .. :wink:
4. dec 2008 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok