Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

janka1874
4. apr 2009

no zjavne každý upratuje a chodí von v rámci možností veď je nádherne 😀 😀 😀

yesno ale ten na Moldavskej to je asi nejaký veľkosklad na Alžbetinej sa ani nečudujem tým cenám pri tom nájme čo tam majú

yesno22
4. apr 2009

Kami...pracujem, pracujem, pracujem...a Jakub je so susedkou, do skolky ide az od septembra 🙂

Jani...na Moldavskej je vraj tiez len normalny obchod, len vacsi...ale neviem, tam som este nebola... 😀

miresta..super, ze je uz lepsie, drzime palce 😉

jeane1
4. apr 2009

ahojte 🙂
yesno od utorka možeme zajsť do mesta mám veeeeľké voľno až do 20 😀 😀 dnes sme boli na záhrade a tak ma opálilo jak cigánku,čo nebolo zakryté ta opálilo až do het ta vyzerám jak tutulík 🙄 ale už možeme robiť bašavel jak sa patrí 😀 😀ja teplunko a nefúka

jeane1
4. apr 2009

a dakujem za Dávidka........ gratulácie odovzdám on ešte stále oslavuje 😀 😀 😀 typický chlap 😵

yesno22
4. apr 2009

jeane...sedi vec...len akurat, ze od utorka nam zacnu vozit lieky..no ale ja uz nieco vymyslim 😅 ...a prijimam pozvanie na basavel...doniesem klobasku aj vinko 😀 ..nasa zahrada je zatial v dost katastrofalnom stave 😀

andrea.m
4. apr 2009

jani na moldavskej ten ševt je normálne obchod. je to taká obrovská samoobsluha. dostaneš sa tam aj s kočíkom.

janka1874
4. apr 2009

no dnes sa u nás pratolo o 106 a stihla som poobede aj s rodinkou vypadnúť von

andrea.m
4. apr 2009

my sme boli celý deň vonku. domov sme chodili iba jesť a spať.

janka1874
5. apr 2009

Ahojte
my sme od 12-tej boli dnes vonku boli sme trošku opekať na Alpinke Sendy potom chvíľku aj v kočíku pospala a potom sme sa boli ešte doraziť na trojkolke tu na okolí na Aničke no a zistili sme že z drahým už nie sme vo forme mali sme total dosť keď sme došli domov okolo 18-tej 😀 😀 😀 😀

zuzana355
5. apr 2009

jani ahoj aj my sme boli na aničke a sa mi zdalo že vy ste išli okolo nás cez prechod ale už som bola tak mimo že som si nebola istá a v jednejruke mala v druhej kolobežka 😀 😀 vak no jak ovešaná

lenny
5. apr 2009

yesno, co tak skusit inet obchod: http://www.papiernictvo.sk/

vyber si niektory, idealne taky co je v ke. Nam do firmy tak nosia veci, len zavolame, donesu, a je to

janka1874
6. apr 2009

zuzi fakt som si ani nevšimla nabudúce na mňa krič ja som totiž od prírody mierne slepá 😀 😀 😀 😀 ja totiž musím len pod nohy kukať lebo potom zakopávam taká nešika drahý sa smeje že to preto lebo mám také malé nohy na svoju výšku tak na nich neviem chodiť 😀 😀 😀 😀 😀 😀

zuzana355
6. apr 2009

no jani a potom čo ked fúka severák ved ta sfúkne jak nič 😀 😀 😀

janka1874
6. apr 2009

no teraz pri mojej váhe mi to nehrozí ale keď som bola malá a chodila do školy stále sa mi doma vyhrážali že mi dajú tehlu do aktovky 😀 😀 😀 😀 😀

andrea.m
6. apr 2009

jani ake máš číslo topánok??? a akú výšku? aby som bola v obraze 😉

janka1874
6. apr 2009

no výšku mám 169 a číslo topánok 36 😀

zuzana355
6. apr 2009

jani však ty máš ideálne miery tak neviem čo sa stažuješ 😀 😀 😀

zuzpidka
6. apr 2009

ahojte.
ani ja nemám kondičku pri mojich deťoch. ☹ musím s tým niečo robiť. 😒
dnes sme boli u lekárki lebo je Dadka chorá a Rastík je už z toho von. prišli sme k našej lekárke a 8 ľudí pred nami. medzitým kopec "papierikov", ja len taký papier, ja len toto a choré deti čakali. takže sme od 09,15h. prišli domov okolo 14,00h.. som hotová.
prajem pekný zvyšok dňa. 😉 🙂

miresta
6. apr 2009

ahoj kočky, tak boli sme dnes na tej imunologii, tak nám povedali, že ešte stále tam niečo je, počuť aj na prieduškách trocha, aj soplík jej ešte neprešiel, aj keď už je živšia . 21.4. máme ísť na odber krvi, že jej spravia testy, pretože manžel je alergik a môže byť aj ona. Tak uvidíme, modlím sa aby nebola.
Inač celokm fajn, a neviem nečítala som si váss pozorne, ale eď hovoríte o kondičke a číslach, tak mám čo robiť, aby som bola aspoň taká ako pred tehu.

janka1874
6. apr 2009

zuzka jediné čo mám ideálne je výška a veľkosť topánok ostatné ani nehovorím 😀 😀 😀 ale o chvíľu ma budú skôr praskakovať lebo to bude ľahšie ako obchádzať ma

zuzana355
6. apr 2009

jani ale ty si to možeš teraz dovolit je to pre dobrú vec 😀 😀 😀 ale čo ved nemožeme byt všetky Missky ako by to vyzeralo 😉

janka1874
7. apr 2009

no zuzi to je tiež pravda že keby všetky ženy mali 90-60-90 to by bola desná nuda nebolo by na čo kukať 😅 😅 😅 😅 😅

jeane1
7. apr 2009

ani chytiť 😀 😀 😀 😀

ahoj ahoj...... 🙂

yesno22
7. apr 2009

Jani...tak kedy dame kaveju? 😉 Mne by vyhovovalo zajtra....okolo tej pol stvrtej ? 🙂

janka1874
8. apr 2009

Ahojte
teeeeeeeda tu je riadne prázdno od kedy je pekne teplo

norik1
autor
8. apr 2009

no to hej, ale teraz prsi a fajna burka tu bola... ako sa mate? 😉

jeane1
8. apr 2009

mi sa máme fajn 😉 malu presviedčam aby spapala buchtu /lupačku/ a ona že si ju nechá ked pojdeme na kolotoč 😀 😀v tom lejaku podotýkam 😀

nezabudka84
8. apr 2009

ahojte 😀 ,uz som z toho upratovania dobita 😝

yesno22
8. apr 2009

ahojte...Jani, fajne mi padlo dnesne rande 😵

nezabudka, no ze sa aj ukazes... 😀

u nas sa vo velkom teplotuje, malemu idu stolicky, nechce nic jest, nechce spat, nechce nic ... tak bojujeme a len dufam, ze sa to rychlo zlepsi 😒

quetinka
8. apr 2009

ahojte kocky 🙂 , viem ze toto otazka skor do paragrafov ale tam som sa k odpovedi nedostala, viete mi niektora poradit pliiz, bo nemam nervy zistovat to na socialnej poistovni, 😖
buduci rok rok chcem dat maleho do jasli a chcem sa vratit do prace, mam ho dat do statnych alebo do sukromnych jasli ak nechcem prist o rodicovsky prispevok? dakujem pekne 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre