Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

lovacka
5. máj 2009

este dea by sa mohla pridat 😵

janka1
5. máj 2009

lovacka datum je pekny este ho tak dodrzat 😀 😉

lovacka
5. máj 2009

veru veru a byt prva a ziskat aj premiu od mesta 😀 😀 😀 😀

janka1
5. máj 2009

to by bolo coooo 😀 😀

janka1874
5. máj 2009

no janka1 asi to bude skôr skôr ako do 16-teho

no a lovacka skús hádať čím to asi bude keď si nedala povedať a nabrala mi mastné a to ja neznášam tak som sa v tom len patlala dačo zjedla a stejne to išlo von a to ju drahý 2 krát prosil nech nám nenaberá že si pôjdeme sami noa tehulkovaním to asi nebude lebo ani raz som nezvracala tak prečo práve teraz 😀 😀

a zuzi asi míš pravdu možno sa teším viac ako miresta ale ani neviem prečo 😀 😀 😀 😀 😀

monika1
5. máj 2009

ja sa citim velmi dobre,male kopka pekne aj teraz,vsak som ho nakrmila fajnym obedikom aj cokoladkou 😝 tak je mu hej 🙂 vo stvrtok mam poradnu tak snad spravi dr aj sono a mohlo by byt vidno pohlavie tak som zvedavaaaa 🙂 ale inak kondicka nic moc 😅 cez vikend sme boli v slovenskom raji a aj na spisskom hrade a to bol pre mna hotovy zabijak 😅 😀

lovacka
5. máj 2009

janka ved to som si aj myslela ze tehulkovanim to nebude 😀 😀 😀 😀

janka1874
5. máj 2009

lovacka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

quetinka
5. máj 2009

ahojte baby,

prepacte ze vam tu takto skacem do debaty 🙂 , ale hladam nejaku maminu ktora chodieva kocikovat na hlavnu a chyba jej pri tom chodeni hore dole spolocnost, ak tu nejaka taka ste budem rada ak sa ozvete,pekny den, ivka

janka1874
5. máj 2009

quetinka no pravidelne na hlavnú nechodievam askôr na Aničku 😀 😀 😀 😀 a tiež mi často chýba spoločnosť 😀 😀 😀

dea
5. máj 2009

ahojte.............jeeeeeeeeeej janka aj tebe blahozelame 😵 😵 😵 😵

no lovacka ja by som sa aj rada pridala 😉 no len muz neviem na co caka 😅 😝 asi cchce vypestovat nejaku extra urodu 😀 😝 😝 😝 🙄

lyenka
5. máj 2009

quetinka, ja chodim skoro kazdy den na hlavnu kocikovat a dost casto mi chyba spolocnost 😵 napisem ti do IP

lovacka
5. máj 2009

no len pozor aby potom neboli tie zubrienky moc aktivne a bude v brusku potom detieciek viac 😀

andrea.m
5. máj 2009

janka1 ako ťa poznám tak tu prémiu máš istú 😀 😉

andrea.m
5. máj 2009

no som skoro odklikla. takže aj mireste blahoželám a prajem pohodove tehuľkovanie.

janka1
5. máj 2009

andy nezariekli , radsej klop klop klop 😀 😀 😀 😀

quetinka
5. máj 2009

janka1874, ked nefuka koiscky vetrik 😀 , tak chodievam tlacit kocik aj na Anicku a sama sa tam citim podivne 🙂 , napisem ti do rp

janka1
5. máj 2009

nezariekni 😀 malo byt 😀

kamilecka
5. máj 2009

Ahojte

Miresta blahozelam 🙂

Janka konecne si sem prisla sa pochvalit 🙂 som rada ze sa mate dobre,nech to len tak ide dalej

norik1
autor
5. máj 2009

Ahojte maminky 😉
tak pozeram ze netehuliek je nas tu uz fakt malo 😉 asi hodim s manzelom rec 😀

Miresta gratulujem a vsetky maminy tehulky drzte sa 😵 vidim vidim ze ten vodny aerobic odkladame tak o dva roky? 😉

dea
5. máj 2009

norik a este chodis?? ktore dni.......mne vyhovuje najviac streda 😒

simka9122008
5. máj 2009

Košičanky nejako ste sa rozbehli s tým tehulkovaním, nie že sa tu nakazím 😲

jeane1
6. máj 2009

Dobré ránko všetkým tehuľkám aj netehuľkám 😀 dnes je nádherný deň a ani ten hnusný vietor nefúka

Janka1 gratulujem k tehu 😉

janka1874
6. máj 2009

veru norik že ťa tu aj vidno 😀 len sa pridaj a potom budeme chodievať chudnúť spolu všetky 😀 😀 😀
a asi sa to tehuľkovanie fakt aj netom prenáša 😀 😀 😀 nás tu riadne pribúda 😀 😀 😀

andrea.m
6. máj 2009

tehu vírus heš heš 😠 😀

zuzka111111
6. máj 2009

hes hes hes hes 😀 😀 😀 😀 😀 😀

nezabudka84
6. máj 2009

No este ze som uz tehotna, ja som nachylna na virusy 😀
Sak by ste mohli aj viacere sa pridat.Aspon na nas bude kto robit, ked pojdeme do duchodu 😎

janka1874
6. máj 2009

nezabudka84 som sa dobre pobavila 😀 😀 😀 ja budem asi prvá čo budem hnať svoje dieťa niekam vonku lebo tu je to viac menej o ničom 😀

norik1
autor
6. máj 2009

no teda hes hes hes aj odo mna, este nieee este by to bolo skoro.... 😉 u nas v praci sa tiez siri tehulkovsky virus ale to sme sa smiali ze to niekto pustil do klimy asi 😀 ako to teda funguje cez net? 😀 😀 😀

Andrea.m ako to ze hes hes? ved teraz si chcela prehovarat mangela, nie? 😉 😉 😉

norik1
autor
6. máj 2009

baby co s tym stretkom?? ma uz byt krajsejsie pocasie.... lebo ja zachvilu do roboty idem 😉 a este vas chceeeem vidiet 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre