• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
este dea by sa mohla pridat :dizzy_face:
5. máj 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka datum je pekny este ho tak dodrzat :grinning: :wink:
5. máj 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru veru a byt prva a ziskat aj premiu od mesta :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo coooo :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no janka1 asi to bude skôr skôr ako do 16-teho

no a lovacka skús hádať čím to asi bude keď si nedala povedať a nabrala mi mastné a to ja neznášam tak som sa v tom len patlala dačo zjedla a stejne to išlo von a to ju drahý 2 krát prosil nech nám nenaberá že si pôjdeme sami noa tehulkovaním to asi nebude lebo ani raz som nezvracala tak prečo práve teraz :grinning: :grinning:

a zuzi asi míš pravdu možno sa teším viac ako miresta ale ani neviem prečo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa citim velmi dobre,male kopka pekne aj teraz,vsak som ho nakrmila fajnym obedikom aj cokoladkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak je mu hej :slight_smile: vo stvrtok mam poradnu tak snad spravi dr aj sono a mohlo by byt vidno pohlavie tak som zvedavaaaa :slight_smile: ale inak kondicka nic moc :sweat_smile: cez vikend sme boli v slovenskom raji a aj na spisskom hrade a to bol pre mna hotovy zabijak :sweat_smile: :grinning:
5. máj 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka ved to som si aj myslela ze tehulkovanim to nebude :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lovacka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby,

prepacte ze vam tu takto skacem do debaty :slight_smile: , ale hladam nejaku maminu ktora chodieva kocikovat na hlavnu a chyba jej pri tom chodeni hore dole spolocnost, ak tu nejaka taka ste budem rada ak sa ozvete,pekny den, ivka
5. máj 2009 o 14:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quetinka no pravidelne na hlavnú nechodievam askôr na Aničku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a tiež mi často chýba spoločnosť :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.............jeeeeeeeeeej janka aj tebe blahozelame :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

no lovacka ja by som sa aj rada pridala :wink: no len muz neviem na co caka :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi cchce vypestovat nejaku extra urodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
5. máj 2009 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
quetinka, ja chodim skoro kazdy den na hlavnu kocikovat a dost casto mi chyba spolocnost :dizzy_face: napisem ti do IP
5. máj 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len pozor aby potom neboli tie zubrienky moc aktivne a bude v brusku potom detieciek viac :grinning:
5. máj 2009 o 16:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1 ako ťa poznám tak tu prémiu máš istú :grinning: :wink:
5. máj 2009 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som skoro odklikla. takže aj mireste blahoželám a prajem pohodove tehuľkovanie.
5. máj 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy nezariekli , radsej klop klop klop :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1874, ked nefuka koiscky vetrik :grinning: , tak chodievam tlacit kocik aj na Anicku a sama sa tam citim podivne :slight_smile: , napisem ti do rp
5. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezariekni :grinning: malo byt :grinning:
5. máj 2009 o 19:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte

Miresta blahozelam :slight_smile:

Janka konecne si sem prisla sa pochvalit :slight_smile: som rada ze sa mate dobre,nech to len tak ide dalej
5. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte maminky :wink:
tak pozeram ze netehuliek je nas tu uz fakt malo :wink: asi hodim s manzelom rec :grinning:

Miresta gratulujem a vsetky maminy tehulky drzte sa :dizzy_face: vidim vidim ze ten vodny aerobic odkladame tak o dva roky? :wink:
5. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik a este chodis?? ktore dni.......mne vyhovuje najviac streda :unamused:
5. máj 2009 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Košičanky nejako ste sa rozbehli s tým tehulkovaním, nie že sa tu nakazím :astonished:
5. máj 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko všetkým tehuľkám aj netehuľkám :grinning: dnes je nádherný deň a ani ten hnusný vietor nefúka

Janka1 gratulujem k tehu :wink:
6. máj 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru norik že ťa tu aj vidno :grinning: len sa pridaj a potom budeme chodievať chudnúť spolu všetky :grinning: :grinning: :grinning:
a asi sa to tehuľkovanie fakt aj netom prenáša :grinning: :grinning: :grinning: nás tu riadne pribúda :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 09:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tehu vírus heš heš :angry: :grinning:
6. máj 2009 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hes hes hes hes :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No este ze som uz tehotna, ja som nachylna na virusy :grinning:
Sak by ste mohli aj viacere sa pridat.Aspon na nas bude kto robit, ked pojdeme do duchodu :sunglasses:
6. máj 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezabudka84 som sa dobre pobavila :grinning: :grinning: :grinning: ja budem asi prvá čo budem hnať svoje dieťa niekam vonku lebo tu je to viac menej o ničom :grinning:
6. máj 2009 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teda hes hes hes aj odo mna, este nieee este by to bolo skoro.... :wink: u nas v praci sa tiez siri tehulkovsky virus ale to sme sa smiali ze to niekto pustil do klimy asi :grinning: ako to teda funguje cez net? :grinning: :grinning: :grinning:

Andrea.m ako to ze hes hes? ved teraz si chcela prehovarat mangela, nie? :wink: :wink: :wink:
6. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
baby co s tym stretkom?? ma uz byt krajsejsie pocasie.... lebo ja zachvilu do roboty idem :wink: a este vas chceeeem vidiet :wink:
6. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok