Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

zlaticakhalil
6. máj 2009

prestan behat po optime a meste a uvidis nas 😀 😀 😀

norik1
autor
7. máj 2009

hej hej staci otvorit oci, co? 😀 😀 😀 a okno 😎

andrea.m
7. máj 2009

norik no veru chcela 😉 ...ale odkedy ma tamarka obdobie vzdoru a filipko nejaké predpubertálne štádium 😠 tak ma to nejako prešlo...som na nervy z tých detí čo mám 😝 ...snád to nepotrvá večne a ja ešte lapnem tehu chuť 🙂

jeane1
7. máj 2009

adi na nervy niesi sama 😉 peťka má tiež take obdobie vzodru a hlavne ráno ked sa ide do školky 😢 Dávid zasa začal parádne klamať ale chvalabohu stále mu nato prídeme,som zvedavá čo bude v 15 to si rovno hodím mašľu 😠

jeane1
7. máj 2009

ja mám teraz veľku hlavu ,lebo nám treba novú práčku 🙄 a mám dilemu či si dať z boku otvor alebo z hora, a pri toľkom výbere mi hlava rastie 😀 keby aspon ceny boli rozumné ☹

sasenkat
7. máj 2009

panecku, baby, tak vy ste sa tu roztehulkovali ostosest .... mireste a jake blahozelame 🙂 🙂 🙂
a aj ostatym uz dlhsie-tehulkam prajeme krasne tyzdne s bruskom 😀

mna to este zatial nezasiahlo ... tak si davam trosku nacas ... stacilo by mi na buduci rok ... to vy budete behat s kocikmi a ja pre zmenu s bruskom dufam ... aby sme sa zmestili do tych nasich vysokokapacitnych porodic

.... norik to keby si sa ty k tehulkam pridala by som odpadla 😵

ale stretko by sa patrilo, uz sa vas neviem dockat kocice ... ja som bola v pondelok a anicke a bolo krásne, len nech nam pocasie vydrzi 😎

andrea.m
7. máj 2009

janka filipko zatiaľ nekláme ale ma všetko na "saláme". kým nemám hlas v 4 oktáve a v ruke varechu akoby som ani doma nebola 😝

nezabudka84
7. máj 2009

Vsetko naj vsetkym Monikam sa prajeee 🙂

jeane1
7. máj 2009

aj ja sa pripájam k Monikám všetko najnaj....

adi tak ani neviem čo je lepšie 😀 ja ked doma kričim tak malá dobehne že ona je dobráááááá 😀 😀

baby nejdeme na Miľu??? 🙂

http://www.materskecentra.sk/mila_2009/kosice.php

dea
7. máj 2009

Ahojte 🙂

no ma milu by som aj sla........lenze presne o 15.00 ideme na Mickey Mousa 😝 😝 takze to nestihame......

a na to dopravne ihrisko k blsaku nechcete ist?? daju sa tam aj pozicat bicykliky pre deti.......tak aspon by sa vyblaznili (tie co uz vedia bicyklovat) 😝

no ale stretko urobme az po tom 18.5......lebo nebudeme doma 😝 😉

andrea.m
7. máj 2009

jej na Moniky som zabudla...všetko najlepšie.

my cez víkend niesme doma...ináč by som na miľu šla ☹

jeane1
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
jeane1
7. máj 2009

a ešte bude aj grill party

Este jedna zmena: uz avizovane slavnostne otvorenie zahrady bude az 22.maja ( piatok ) v case od 16:00- 20:00hod. Nerobte si preto na tento den ziadne vazne plany a pridte si ku nam do zahrady posediet, oddychnut, popocuvat hudbu a nieco zamaskrtit. Samozrejme, ze Vas este o tejto akcii budeme priebezne informovat.

jeane1
7. máj 2009

a aby to bolo kompletné 😀 😀

Co nas/vas caka? Gulas zdarma! Pre ockov capovane pivko! Pre "priaznivcov grilovaciek" chutne klobasky! Pre deticky tvorive dielnicky s Marcelkou! A vsetkych bude zabavat ziva hudba! Verime,ze si poobede od 16.00 - 20.00 hod ,15.5.2009 (termin este potvrdime!!!!) najdete cas a pridete za dobrou zabavou.Vstupne 1€ (dospela osoba).

janka1874
7. máj 2009

no tak po poriadku
najprv všetko naj Monikám
no stretko by už fakt bodlo a kedže nemám auto ťažko sa dostanem ku blšáku, ale už fakt by sme sa mohoi dohodnúť
no na míľu by som išla ale dnes poobede odchádzame na chatu a prídeme až v nedeľu takže smola

a jane1 neviem kam si nás to pozvala lebo tá linka mi nefunguje 😀

zuzka111111
7. máj 2009

no aj my& ideme na mickey mausa o 15 tak sa mozno uvidime dei 😲 to vtedy je aj mila som chcela ist skoda

a ta grill party je kde?

jeane1
7. máj 2009

v delfiniku na terase 😉
mi ideme aj na mickeyho ale až večer 😀 takže stihneme všeeeetko 🙂

monika1
7. máj 2009

Ahojte 🙂
dakujem pekne za gratulaciu 🙂 😉

andrea.m
7. máj 2009

do delfiníka sa chystám. snád mi to výje. a možno zlomim aj mangela.

jeane1
7. máj 2009

adi mi ideme na ten gulášik 😝 😀 chystáš sa aj na den matiek na tu kozmetiku? ja by som šla len sa mi nechce samej a drahý pracuje

dea
7. máj 2009

Monika vsetko naj 🙂

Zuzi no budem sa obzerat ci vas neuvidim 🙂

andrea.m
7. máj 2009

a kedy je tá kozmetika?

jeane1
7. máj 2009

11.5

andrea.m
7. máj 2009

noooo to by aj šlo. ozvem sa v nedeľu večer či sa niečo nezmenilo. a to je doobeda čo poobede? lebo dobeda veľmi nemôžem.

jeane1
7. máj 2009

od 9,30-12,30 a poobede 15,30-18,00

andrea.m
7. máj 2009

tak ešte to poobede snád

andrea.m
7. máj 2009

ideme na víkend preč tak vám prajem krásny predlžený víkend a všetko najlepšie ku dňu matiek 🙂

yesno22
7. máj 2009

Monikam vseeeeetko najlepsie 🙂

Janka1 gratulujem 😵 ... a mireste tiez samozrejme...mojej kamoske sa vcera vecer narodila dcerka tak dufam, ze ten virus na chvilku odozeniem...najlepsie tak do konca roka...aspon nech sa stihneme prestahovat 😀

jeane...kedy dame zase kavicku? 😉

lovacka
7. máj 2009

ahoj yesno
tie kortikoidy boli jedine co na to zabralo skusala som hadam uz vsetko ale uz neberiem nic len sa kremujem indulonou a tie kortikoidy som si dala asi 3 krat aj to len na ruky a nohy na brucho som nedavala 😅

sasenkat
8. máj 2009

cafte kocky!

my asi skoncime doma - a to som mala plany ostosest
sasenka ma od stredy teploty, vcera aj hnackovala takze sme na ATB
prvykrat je chora tak bojujeme s podavanim ATB ostosest 😖 ale inak sa tvari ako by sa nic nedialo len je trosku viac zamrncana ☹

Tak si uzivajte krasny predlzeny vikendik

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre