• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
prestan behat po optime a meste a uvidis nas :grinning: :grinning: :grinning:
6. máj 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
hej hej staci otvorit oci, co? :grinning: :grinning: :grinning: a okno :sunglasses:
7. máj 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik no veru chcela :wink: ...ale odkedy ma tamarka obdobie vzdoru a filipko nejaké predpubertálne štádium :angry: tak ma to nejako prešlo...som na nervy z tých detí čo mám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...snád to nepotrvá večne a ja ešte lapnem tehu chuť :slight_smile:
7. máj 2009 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi na nervy niesi sama :wink: peťka má tiež take obdobie vzodru a hlavne ráno ked sa ide do školky :cry: Dávid zasa začal parádne klamať ale chvalabohu stále mu nato prídeme,som zvedavá čo bude v 15 to si rovno hodím mašľu :angry:
7. máj 2009 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mám teraz veľku hlavu ,lebo nám treba novú práčku :rolling_eyes: a mám dilemu či si dať z boku otvor alebo z hora, a pri toľkom výbere mi hlava rastie :grinning: keby aspon ceny boli rozumné :frowning2:
7. máj 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
panecku, baby, tak vy ste sa tu roztehulkovali ostosest .... mireste a jake blahozelame :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
a aj ostatym uz dlhsie-tehulkam prajeme krasne tyzdne s bruskom :grinning:

mna to este zatial nezasiahlo ... tak si davam trosku nacas ... stacilo by mi na buduci rok ... to vy budete behat s kocikmi a ja pre zmenu s bruskom dufam ... aby sme sa zmestili do tych nasich vysokokapacitnych porodic

.... norik to keby si sa ty k tehulkam pridala by som odpadla :dizzy_face:

ale stretko by sa patrilo, uz sa vas neviem dockat kocice ... ja som bola v pondelok a anicke a bolo krásne, len nech nam pocasie vydrzi :sunglasses:
7. máj 2009 o 11:27  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka filipko zatiaľ nekláme ale ma všetko na "saláme". kým nemám hlas v 4 oktáve a v ruke varechu akoby som ani doma nebola :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. máj 2009 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vsetko naj vsetkym Monikam sa prajeee :slight_smile:
7. máj 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja sa pripájam k Monikám všetko najnaj....

adi tak ani neviem čo je lepšie :grinning: ja ked doma kričim tak malá dobehne že ona je dobráááááá :grinning: :grinning:

baby nejdeme na Miľu??? :slight_smile:

http://www.materskecentra.sk/mila_2009/kosice.php
7. máj 2009 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:

no ma milu by som aj sla........lenze presne o 15.00 ideme na Mickey Mousa :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: takze to nestihame......

a na to dopravne ihrisko k blsaku nechcete ist?? daju sa tam aj pozicat bicykliky pre deti.......tak aspon by sa vyblaznili (tie co uz vedia bicyklovat) :stuck_out_tongue_closed_eyes:

no ale stretko urobme az po tom 18.5......lebo nebudeme doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
7. máj 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej na Moniky som zabudla...všetko najlepšie.

my cez víkend niesme doma...ináč by som na miľu šla :frowning2:
7. máj 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Nepíš do fóra to, čo patrí do internej pošty".
7. máj 2009 o 11:54 • jeane1
a ešte bude aj grill party

Este jedna zmena: uz avizovane slavnostne otvorenie zahrady bude az 22.maja ( piatok ) v case od 16:00- 20:00hod. Nerobte si preto na tento den ziadne vazne plany a pridte si ku nam do zahrady posediet, oddychnut, popocuvat hudbu a nieco zamaskrtit. Samozrejme, ze Vas este o tejto akcii budeme priebezne informovat.
7. máj 2009 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a aby to bolo kompletné :grinning: :grinning:

Co nas/vas caka? Gulas zdarma! Pre ockov capovane pivko! Pre "priaznivcov grilovaciek" chutne klobasky! Pre deticky tvorive dielnicky s Marcelkou! A vsetkych bude zabavat ziva hudba! Verime,ze si poobede od 16.00 - 20.00 hod ,15.5.2009 (termin este potvrdime!!!!) najdete cas a pridete za dobrou zabavou.Vstupne 1€ (dospela osoba).
7. máj 2009 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak po poriadku
najprv všetko naj Monikám
no stretko by už fakt bodlo a kedže nemám auto ťažko sa dostanem ku blšáku, ale už fakt by sme sa mohoi dohodnúť
no na míľu by som išla ale dnes poobede odchádzame na chatu a prídeme až v nedeľu takže smola

a jane1 neviem kam si nás to pozvala lebo tá linka mi nefunguje :grinning:
7. máj 2009 o 12:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj my& ideme na mickey mausa o 15 tak sa mozno uvidime dei :astonished: to vtedy je aj mila som chcela ist skoda

a ta grill party je kde?
7. máj 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v delfiniku na terase :wink:
mi ideme aj na mickeyho ale až večer :grinning: takže stihneme všeeeetko :slight_smile:
7. máj 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile:
dakujem pekne za gratulaciu :slight_smile: :wink:
7. máj 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do delfiníka sa chystám. snád mi to výje. a možno zlomim aj mangela.
7. máj 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi mi ideme na ten gulášik :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: chystáš sa aj na den matiek na tu kozmetiku? ja by som šla len sa mi nechce samej a drahý pracuje
7. máj 2009 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monika vsetko naj :slight_smile:

Zuzi no budem sa obzerat ci vas neuvidim :slight_smile:
7. máj 2009 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kedy je tá kozmetika?
7. máj 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
11.5
7. máj 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooo to by aj šlo. ozvem sa v nedeľu večer či sa niečo nezmenilo. a to je doobeda čo poobede? lebo dobeda veľmi nemôžem.
7. máj 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
od 9,30-12,30 a poobede 15,30-18,00
7. máj 2009 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ešte to poobede snád
7. máj 2009 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ideme na víkend preč tak vám prajem krásny predlžený víkend a všetko najlepšie ku dňu matiek :slight_smile:
7. máj 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Monikam vseeeeetko najlepsie :slight_smile:

Janka1 gratulujem :dizzy_face: ... a mireste tiez samozrejme...mojej kamoske sa vcera vecer narodila dcerka tak dufam, ze ten virus na chvilku odozeniem...najlepsie tak do konca roka...aspon nech sa stihneme prestahovat :grinning:

jeane...kedy dame zase kavicku? :wink:
7. máj 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj yesno
tie kortikoidy boli jedine co na to zabralo skusala som hadam uz vsetko ale uz neberiem nic len sa kremujem indulonou a tie kortikoidy som si dala asi 3 krat aj to len na ruky a nohy na brucho som nedavala :sweat_smile:
7. máj 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte kocky!

my asi skoncime doma - a to som mala plany ostosest
sasenka ma od stredy teploty, vcera aj hnackovala takze sme na ATB
prvykrat je chora tak bojujeme s podavanim ATB ostosest :confounded: ale inak sa tvari ako by sa nic nedialo len je trosku viac zamrncana :frowning2:

Tak si uzivajte krasny predlzeny vikendik
8. máj 2009 o 10:46  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok