• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
Košičanky, pekné ránko a všetko naj k dnešnému nášmu sviatku, Dňu matiek
10. máj 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte.............

zuzi boli ste na Mickeyho??

musim napisat :sweat_smile: ze ja som bola total sklamana...........s tymi princeznami sa to neda porovnat..........lutujem ze sme sli..........deanku to tiez vobec nezaujalo, ani sa necudujem :unamused: :unamused:

a tiez prajeme vsetko naj k dnesnemu sviatku :slight_smile: :slight_smile:
10. máj 2009 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dea boli sme no kyvala mickemu a to bolo asi vsetko cakala som viac sedeli smed v lozi tak to bolo jedno stiaste ze tam bolo vsetko poruke zachod obcerstvenie.... inak s nami boli jedni a hovorili ze princezne boli lepsie...no ale tak aspon sme niekde boli...

vsetko naj mamickam
10. máj 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte hlásime sa doma z výletu
mali sme krásne počasie tak sme si to užili akurát že mám dosť nedá sa v noci hrať dlho karty a potom o 6.00 dieťa zahlási budíček no som hotová :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. máj 2009 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nám vyšlo krásne počasie. decka maju krásne červené líčka.
10. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko, aj nám vyšlo počasíčko a dnes to vyzerá tiež nádherne :grinning: boli sme na Míľu spolu s majkou a aj Lívku s detmi sme stretli :slight_smile: bolo lepšie ako minulého roku a konečne dali aj nejake hry pre deti :dizzy_face:

Yesno kávičku si možeme dať niekedy poobede cez týžden,alebo v piatok mám voľno tak by som zbehla po teba do práce :wink: už máte otvorené?
11. máj 2009 o 06:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi,prídeš dnes poobede do delfínika na deň matiek :slight_smile: trošku nás skrášlia :grinning: :grinning: chystá sa ešte niekto??? :confused:
11. máj 2009 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rada by som. snád mi to výjde. uvidím ako dlho bude Tamarka spinkať.
11. máj 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko
fajne nám popršalo v noci juj ale sa dobre spalo a zas máme krásne to je super
11. máj 2009 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horúúúúúúúúúúúúúúúúúúco je. :grinning: :grinning: :grinning: hurááááááááááááá
11. máj 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my ideme o chvíľu hajať a potom hurááááá vonku až do večera dúfam, že príde aj zuzka s deťmi nech je nám veselšie na Aničke nepridá sa niekto?

fakt a to stetko nič?
11. máj 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. tak na Aničku by sme radi prišli, ale my makáme na stavbe. Rastík sa pred chvíľou zobudil a dosť mrzutý. takže my neprídeme. prajem pekný slnečný deň. :wink: :slight_smile:
11. máj 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dzifčonky ... pišem malo, bo nemám bars času ... jeane, ja ti volám, že jak a kedy a ty spiš ... :rolling_eyes:
trimce paľce ... učím sa, učím, tak nech to nepojdze nazmar!

všetkým tehotným blahoželáááám a až mi oči vypadli, keď som zbadala, koľko vás je ... ja teraz nemám čas na ťuťumuťu ... takže u mňa tehotenstvo do leta nehrozí ... :grinning: :grinning:
dea a ty si už prehovorila muža, či nie? :sunglasses:
11. máj 2009 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej a keby ste si náhodou pozreli moju novú fotku v albume, tak v ľavom hornom rohu je noha jeaninho Dávidka, to len že touto cestou ďakujeme za príjemne strávenú opekačku a guľášovku u jeane na záhrade ... :grinning:
no a tá vpredu je moja Barborka :grinning: :grinning:
11. máj 2009 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majka ta ja dnes doma celý deň a nič nestiham :grinning: :grinning: nakoniec som zistila že nikam nejdem :angry: moja kozmetika je fuč :angry: drahy mi zobral auto a ja som si v nom zabudla kluče od bytu :frowning2: ešteže mal Dávidko so sebou svoje ale aj on utekal na ZUŠ ta mi ich len hodil do schránky :grinning: ta musím sedieť doma aby som nevymkla zasa Dávida ja :slight_smile: :slight_smile: a náhliť sa mi z tamad určite nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ta som dopadla :cry: :cry: a k tomu ešte nemá mi kto zajtra strážiť Dávida doma :rolling_eyes: a samého ho nechcem nechať celý den,šak by mi aj telefon okusal nelen uši :slight_smile: a moj šéf je tak ohľaduplný že až vraj musím a hotovo ta ked musím ta odem do roboty a chlapec naj sa ratuje doma sam :sweat_smile:

a opekačka ešte budeeeeee, Peťka bude oslavovať 3 roky ta dojdite zas :wink: už aj voda potečie :grinning:
11. máj 2009 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre že si nešla lebo ja som si na to spomenula až jak som videla tvoj príspevok :grinning:
11. máj 2009 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: ale na gulášik si už dám pozor :wink: ten si nenechám ujsť :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: u nás v školke preložili den matiek na neurčito :confounded: vraj je málo detí v školke
11. máj 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mi máme zajtra...sa teším :grinning:
11. máj 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: mi sme mali mať dnes ale vraj to bude preložené tak som zvedavá na kedy :astonished:
11. máj 2009 o 19:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky :wink: tie ktore ste boli na MÍLU tak tu mate fotocky, mozno sa na nich aj najdte :wink:
http://picasaweb.google.sk/svetlana.homolova/20090510MilaPreMamu2009#
12. máj 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte žienky, tak sa po dlhšej odmlke hlásim.

Ďakujem Všetkýýýýýýýýýýýýýýým za gratulácie k tehu. Neozývala som sa pretože som ležala v nemocnici na gynekológii, moje bábo je totiž v ohrození, tak dúfam, že vydrží a že bude sa silno držať. Mala som krvácanie, tak som si musela poležať. Dúfam, že sa nebudem musieť vracať.

A mali ste krásne počasie, kým som tam ležala, a dnes som už doma, a vonku je ako na Sibírii....fuj. :frowning2:

janka 1874 - som teraz v 9T , ale bábo je menšie, tak ešte presne s istotou to nie je. Predpokladaný dátum porodu je vraj 18. december. :slight_smile:

No tak všetkým pekný deň, aj keď je tak zamračeno. papa :slight_smile:
12. máj 2009 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
miresta a v ktorej nemocnici si bola neboj všetko dobre dopadne decembrové bábätká sú silné zvládnete to určite :sweat_smile:
12. máj 2009 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte .. mirestra, janka má pravdu, aj ja som ležala v nemocnici v 9. týždni kvôli krvácaniu a všetko dobre dopadlo ... Barborka sa narodila v decembri ... :slight_smile: držíme palce :wink:

janka1 ... super fotky, našla som sa na 2 :grinning:
12. máj 2009 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miresta, neboj všetko bude dobrééééééé, držím palce
12. máj 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsetkym tehulkam vsetko dobre prajeme :slight_smile: :wink:
12. máj 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janka1 ja som sa nenašla :frowning2: ale našla som Dávidka a tatika :wink: :slight_smile:
12. máj 2009 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zienky to je ok , ze ste sa ako tak nasli poniektore :wink: majka teba som videla aj ja a jeane1 teba som asi prehliadla resp. tvoju polovicku :grinning:
nelika teba som tu uz asi 100 rokov nevidela ako domcek kolko uz mate?
12. máj 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem, dobre, vsetko ide, stavba "rastie", aj ked by mohlo aj rychlejsie :grinning: na streche mam albumy tak mrkni ak chces, omietky na 75% urobene, kuchyna je uz komplet, len nevieme najst obkladaca na kupelnu :unamused: snad uz koncom leta budeme vo svojom :sunglasses:
12. máj 2009 o 19:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky :slight_smile:
12. máj 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj :wink: ked ta tu mam, ak mas napisane ake okna a dvere potrebujete, posli mi rozmery a ten Petov znamy vam vypocita cenu :wink:
12. máj 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok