Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

norik1
28. nov 2008

Ahojte, keďže sme dosiahli hojný počet príspevkov v štvorke, tak zakladam ďalšiu časť ešte teraz rýchlo ráno, kým nie sme tak rozbehnuté v diskusii 😀 😀

andrea.m
30. máj 2009

tak ja som kupila knihy s puzzlami. filipko ma zvierata a tami riekamky a k tomu obrázky a dnes si filipko v baumaxe vybral kaktus že si ho bude sám pestovať 🙂

kamilecka
30. máj 2009

Ahojte

Poradte mi niejake dobre zlatnictvo kde by mi spravili nausnice podla mojej predstavy

janka1874
30. máj 2009

no kamilecka to Ti fakt neporadím

no my sme malej dnes kúpili gumáky a jedno tričko ale možno jej ešte nejakú hračku kúpime 😀 😀 😀 aj ke´d sme plánovali golfový kočík ale to sa nám nepodarí presne na 1.6 😀

sasenkat
30. máj 2009

Ahoj kamilecka!

ja som chodila do zlatnictva na zupkovej ked som este byvala na furci ale neviem ci to tam este funguje
a na 18 som si dala spravit presne nausice z vlastneho zlata a bola som spokojna

odkedy byvam na kvp chodim do mesta v pasazi hlavna 25 ako je Profesional sport /blizsie pri hlavnej na lavej strane/ chodim tam ked mi nieco treba opravit a maximalna spokojost a viem ze aj vyrabaju na objednavky

sasenkat
30. máj 2009

na DD Sasenka uz ma sportovy kocik /v ktorom sa uz vozime/ a slapky na leto, takze mozno nejaku drobnost, ale nic neplanujem kupovat, aj tak to este nechape
skor pojdeme v pondelok do MC u nas na kvp nech si to uzije 😉

janka1874
31. máj 2009

Dobré ránko
sasenkat a aký športový ste kupovali

no z dnešného programu na deň deí asi nič nebude v tomto super počasí

sasenkat
31. máj 2009

ahojte!

janka my sme kupili PP Aria

dnes to vidím že budú obchoďáky preplnené, fakt sa počasie vedelo kedy pokaziť 😝

smajli
31. máj 2009

ahojte kosicanky:o))) hladam po modrom konikovi nejaku temu,kde by som sa mohla dozvediet od tehuliek a mamiciek z KE,podla coho si mam vybrat,v ktorej porodnici sa mam rozhodnut rodit... (viem,ze casu mam dost...len vonku prsiii... a akurat ma to napadlo,ze ako sa rozhodnut...) Neviete mi poradit? podla coho ste sa rozhodovali vy,kde ste vy rodili a tak:o) budem velmi rada,ked mi volaco poradite:o)
peknu nedelu prajem,hoci uprsanu:o))) ale aspon je lepsi vzduch von:o)

kamilecka
31. máj 2009

Ahojte

tak dnes sa to pocasie riadne popsulo brrrrr,keby aspon taka zima nebola.Uvidime co vymyslime poobede 🙂

Smajli skus temu porodnice,tam najdes aj Rastislavku,Novu a Sacu 🙂 takze len citat a citat 🙂

norik1
autor
31. máj 2009

Ahojte maminky

DAKUJEME za drakulacie, veeeeelmi potesili 😀 Filipko tento vikend len vyvaloval oci a ked sa nam natrepalo do bytu 10 dospelakov a jedno dieta tak bol trochu mimo, ale len dovtedy, kym nedostal darceky he he 😀 😀 😀
tak sme sa dnes po celom byte vyvazali na novej trojkolke, lebo vonku sa ist nedalo.... co myslite, tie chystane akcie pre deti budu prelozene, ked dnes prsalo?

sasenkat
31. máj 2009

norik ty uz budes zajtra v praci?
ked nie, tak prid do pauzicky doobeda a ked ano tak prid poobede - my prideme ked nebude prsat 😉

zuzka111111
1. jún 2009

ahojteee
no trosku sa zlepsuje pocasie ...nechysta sa niekto do delifinika???? okolo tretej?

andrea.m
1. jún 2009

pozerám že ste väčšina separé 😖

norik1
autor
1. jún 2009

ahojte no Sasi ja dnes uz vpraci som bola 😉 dobre bolo 😉 kolegovci mili boli, privitali ma pekne, musim uznat 😵
Filipko to dnes hrdinsky zvladol doma s babkou - ale to bude asi tym ze ho cely den vyvazala na trojkolke hore dole po byte 😀

sasenkat
1. jún 2009

juuuj skoda ... mohli ta este na DD nechat doma 😉
v pauzicke bolo fajne, len veeela deticiek, o napraskali sme sa sladkostami a detusky sa vysalili 🙂

janka1874
2. jún 2009

sasenkat čo je to tá pauzicka

janka08
2. jún 2009

ahojte neviete my poradit niektora ohladom doktorky Ivanovovej????nemate niektora skusenost alebo aspon z pocutia???dakujem

lovacka
2. jún 2009

z pocutia som pocula aspon ja ze je strasna a ze od nej odchadzaju zeny 😅

majka35
2. jún 2009

ahojte .. janka, ja k nej tiež patrím, predtým som patrila k dr. Lukačinovej a chcem si vziať kartu, lebo som počula, že narobila viac škôd ako osohu ... 😠

martinkah
2. jún 2009

ahojte mamicky,
poradte mi dobru pediatricku na Tahanovciach... od tej sucasnej (MUDr. L.S.) chceme odist z vaznych dovodov.. dakujem za rady

norik1
autor
2. jún 2009

Janka1874 Pauzicka je materske centrum na KVP pri Bille, teraz nove krasne 😉 cerstvo otvorene

sasenkat
2. jún 2009

janka - norik ma predbehla 🙂

kamilecka
3. jún 2009

AHojte

chystate sa niektora na koncert pre deticky Podhradska a Canaky?

janka1
3. jún 2009

ahoj kami ako sa mate? uz by sa patriloé niekedy dojst, no ale poznas ma 😕 🙄 casu malo

gabulik007
3. jún 2009

Ahojte maminky, neviete mi poradit nejakeho dobreho pediatra v Kosiciach???? Dakujem. 🙂

ssllaavvkkaa
3. jún 2009

gabulik007 - zalezi z ktorej casti si - ja chodim na Furcu k dr.Antonyovej, zatial som spokojna

kamilecka
3. jún 2009

Ahoj Janka

Aj ja mam toho niejako dost cim blizsie k porodu 😅 a ked mame s Davidkom volny den tak sme vonku. Vy sa ako mate? Babatko rastie 😉 pekne fotky

zuzana355
3. jún 2009

ahojte kočky konečne mám počítač tak sa na vás teším idem si vás prečítat po takej dlhej dobe no to bude 😀

janka1
3. jún 2009

kami vdaka 😉
rastieme ako to ma byt 😉 😉
volala ti vladka? akurat som sa to dozvedela 😀

kamilecka
3. jún 2009

Janka ano sme dohodnute ze pride v piatok 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre