• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky, tehuľky a snažilky z Košíc. Piata časť

31. decembra 2015 
ahojte, tiež chodíme k Antonyovej
3. jún 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no kočky všetko prečítané konečne mam počítač a ja nemám s kým kecat :angry: tak kde ste opalujete sa :grinning: :grinning:

norik ty už chodíš do práce fíha no ty si šikulka

filipkovi a peťke dodatočne všetko najlepšie k narodeninám prajeme
3. jún 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi

neviem cim to bude ze nas tu je malo :slight_smile: asi to nebude opalovanim ale tym ze je pocasie na spanie :grinning:
3. jún 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne kami :wink: ja si niekedy pripadám ako kojenec. vidím vankúš a spím :slight_smile:
3. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
máme tu nejaké lenky? nemám prehľad. každopádne všetkým lenkám všetko najlepšie :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sa pripájame prajeme všetko najlepšie lenkám :slight_smile:
4. jún 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky :slight_smile:

kočky mam jednu otázočku dnes sme boli u lekárky s malou lebo mi nebola na velkej už od nedele a začala mat tvrdé bruško tak nam dala čipky a harmančekový čaj tak glicerinový čipok som jej dala ale mali len pre dospelých tak som jej rozrezala na štvrtky a nič sa nedialo ani čaj nepomáha ked sa dnes nepodarí musím íst zajtra na chirurgiu :angry: :angry: poradte ešte niečo čo by ju mohlo troška prehnat lebo ja som už zúfala :frowning2:
4. jún 2009 o 14:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
Zuzi, skús nejaké džúsiky, šťavičky. Rastíkovi toto zaberá. poprípade slivkový kompót, aj to vlastná skúsenosť. ináč ti iné neviem poradiť. držím palce. :unamused: :wink:
4. jún 2009 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zuzi skús teplú vodu na lačno nás to doma rozhýbe :slight_smile: alebo výkupkaj ju večer v teplej vode a potom jej premasíruj bruško v smere hodinových ručičiek,snad iba tolko čo viem pomocť :sweat_smile:

ja by som potrebovala poradiť kde sa daju kupiť opatky na topánky/lodičky/, skušala som kde opravuju topánky ale take sumy pýtaju za výmenu opatkov že sa mi hlava zakrutila a radšej kupim nové :confounded: ale mám dvoje obľubene boty a nemožem ich nosiť lebo už mam tolne zošuchané a neviem take tie univerzalne opatky zohnať tak prosím poradťe mi,dík
4. jún 2009 o 16:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi na chiriurgiu nechod. radšej poskúšaj všetko čo ti tu baby radili. tam jej vyberú stolicu ručne a to je brutál vyšetrenie. filipko sa mi z neho spamätával vyše 3 rokov a bolo to peklo :frowning2: už by som tak nikdy nešla kým by nešlo o život.
4. jún 2009 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to fakt adi no teraz si mi dala ale dufam že nebudem musiet íst :frowning2: trocha poobede vytlačila vlastne tlačili sme spolu skoro mna urvalo :grinning: :grinning: ale tak snát už to bude lepšie :wink:

adi a kedyže ideš k bratrančekovi na návštevu aby ste prišli aj k nám trocha sa pohrat alebo by sme sa stretli vonku :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inak kočky dakujem za radi :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bože rady som chcela napísat :angry: :sweat_smile:
4. jún 2009 o 21:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Zuzi u nas funguje spolahlivo hruska a slivka, hruska este viac :sweat_smile: juj dufam ze sa tej chire vyhnete :rolling_eyes:
4. jún 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik tak to dufam aj ja :rolling_eyes:
a ty už tažko pracuješ na plný úvezok :wink: čo nového v robotke
4. jún 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
jaaaj ved prid a uvidis na vlastne okale :slight_smile: ale inac klasika, len viac prace :wink:
4. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ci cakas na ten cerveny koberec???? :grinning:
4. jún 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norika :stuck_out_tongue_closed_eyes: tebe asi malo roboty davaju ked mas cas si vypisaovat ha? :grinning:
4. jún 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
mm na sluzobky a Filip v risi snov..... idealny vecer he he :grinning:
4. jún 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
norik ja už nečakám ja som už došla ževraj ma tam nechcú :sunglasses: a teraz neviem či sa mám tešit alebo plakat :sunglasses:
4. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem aj ja do rise bru noc :dizzy_face:
4. jún 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak skoro idete hajat :confused: no ja neviem tak skoro zaspat :sweat_smile:
4. jún 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi nechcela som ti dať ale zachrániť simonku :slight_smile:

a stretnúť sa môžme hocikedy...dnes poobede sme boli celá rodinka na hlavnej pri fontáne...potom nahodím fotoše

a ináč filipka preháňa banán...mamka jedneho filipkovho spolužiaka je detská gastroenterologička a povedala mi že tak banan ako aj jablko sú dvojsečné zbrane. čiže nie každého z jablka preženie a nie každého banan upchá.
4. jún 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi jastnééé ale už nech je teplúčko dufam že na budúci týžden už to bude fajn. :wink:
a stretko by sa zišlo kým nepríde leto dovolenky a všetky sa rozutekáte :slight_smile:
4. jún 2009 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my zajtra cestujeme k babkam, dedkom a vrátime sa až v nedeľu 14teho. dúfam že dovtedy budete kakať jak lusk.
4. jún 2009 o 21:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no adi beriem ta za slovo zajtra budeme pokračovať v tlačení len dufam že nie len ja sama :grinning: :grinning: :grinning: lebo ju to už vobec nebavilo :sweat_smile:
4. jún 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak peknú dovolenku prajeme užite si to a hlavne deturence nech sa vyšalia a ty si oddýchni trocha nech sa babky a dedkovia starajú :wink:
4. jún 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ideme k mojím rodičom a tí ešte chodia do práce...ale maju dvor. takže ak bude pekne počasie mam vystarané.
4. jún 2009 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi pozerám že aj vy máte doma malú parádnicu :slight_smile: a filipko no už je z neho školák dufam že sa teší na to čo ho čaká.
5. jún 2009 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on to berie ako nevyhnutnosť. proste ide do školy lebo má 6 roko a basta :grinning:
ako simonka...už ste kakali?
5. jún 2009 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok