• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
amatula ahojik, som rada ze si pochvalujes termin :wink: aj ja som rada ze nam to vyslo na leto, bude teplučko sa tesiim
18. jan 2009 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to fakt netusím ale epidka sa prvorodickam neodporuca.Chod si to do IL. omrknut a popytat sa priamo tam.Kazdy pondelok po 13.hod.a beries draheho k porodu?
18. jan 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aj to som počula ze sa neodporuca tak neviem ale fakt sa uz zacinam aj baaat... to som nevedela ze tam maju niečo ako den otvorenych dveri, pojdem kuk. no drahy chce ist ale zatial ho tak namotavam ze nepojde :slight_smile: musim ho na to najskor pripravit lebo on je taky vtipalek, bojim sa ze tam bude robit šašoviny ked ja budem na tom hrozne a fakt neviem či by mu neletela jedna z prava, jedna z lava :grinning:
18. jan 2009 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj k akemu dr.chodis? Draheho si zober urcite moooc ti tam pomoze a na facky nebude cas :slight_smile: tomu ver.chodis na nejake dychove cvicenie?
18. jan 2009 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chodim k mokrasovi. poslala som ti mail, idem drahemu zaniest čaj o chvilu som tuu
18. jan 2009 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem kupat malu pridem
18. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite by som rodila bez epiduralky....a s manzelom......ja som prve rodila s manzelom,druhe bez a je lepsie ked je niekto blizky pri tebe :wink:
teraz ked som rodila tam bola prvorodicka ktora sa starne bala porodu a vyziadala si epiduralku a potom mala velky problem porodit :unamused:
takze kvetinka radsej bez,neboj to pojde :wink:
18. jan 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som tu ale iba na skok bo drahy sa ide potit tak mu musim asistovat. to som uz daaavno nezazila. sa čudujem ze ja som imunna a vobec som este nebola chora čo som tehu, vzdy som to včas stopla.

dadus na dychove nechodim, ale mam čislo na p.zapotocnu ktorej sa chystam volat. chcela som chodit aj na cvicenia od začiatku ale nič som tu nevypatrala. nevies o niečom?

dobre vykupkaj malu, mne uz drahy krici zhora aby som ho sla zababušit. on je zatial moje bábo :grinning:
18. jan 2009 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula veru viaceri mi vraveli ze je lespie mat niekoho pri sebe, ze maju aj lekari uplne iny pristup.
a dakujem za povzbudenie. som zvedava čo ma čaka.... uff.

amatula, dadka, kolko mate rokov?
18. jan 2009 o 18:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nemate nahodou niektora skusenosti s doktorom mokrášom v dca?
18. jan 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nespite ja o chvilu bezim het tak piste :wink:
18. jan 2009 o 18:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetinka -Amatulka ma pravdu s chlapom urcite pomoze ti jak v sprche tak aj pri samotnom porode ja chodim vedla mokrasa ale jeho sestricka mi dala cislo na tu babu co robi cvicenia do Dca v Saluse je to a tam aj plavaju babetka tak sme boli kuki a potom aj plavat ja mam uz 28r.ja som uz stara vrazda.

Odkial si?
18. jan 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ja chcem aby isiel ale ho este nechavam zamerne v napati :slight_smile:
tam som chodila kedysi ale ako som tehu presla som vedla. ako sa ti plavalo ako tehule? ja to moc nemusim ale ked bude bejby na svete by som chcela s nou chodit plavkat. čo stara netaraj.

povodne som z dubnice, aj mangel. ale uz sme nemsovania,a j ked občianske mame este stare :slight_smile:

no čo foto dofrčala?
18. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ved to mas peknu fotecku to si daj normalne do pasu.Kde a kedy ste mali svadbu?
18. jan 2009 o 19:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus ake ma tvoja mala krasne velke očka, take kukadlaaa : )
svadbu sme mali v novebri - nedavno - v dca v kostole a potom v dubničanke.
preto este nemame hotove fotky - nepoupravovane tak chcem ked to bude hotove niečo vybrat do albumu.

drahy kriči bezim hore a o chvilu pridem
18. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to soms malou chodila plavat ale tam robia aj dychove cvicko pre tehu.ty mas kolko
18. jan 2009 o 19:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam tak ako dadka :sunglasses: stara vrazda
ja chodim k dokimu do TN
18. jan 2009 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to hej.To je moje modrooke kuriatko(po maminke) :grinning:
Kde to presne byvate m ate nový postavený?Ja tam obcas idem s kocikom okolo ked sama vozím :frowning2:
18. jan 2009 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to tam pojdem vyčmuchat. kolko mam rokov? 22 ja som zase šumienka mlada - aj ked mangel mi hovori ze uz som stara, somar :grinning:

no vy dve vrazdy, haha si robte srandičky. aj chodite spolu kočikovat?
18. jan 2009 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
byvame kusok od tych potravin, boze ale neivem ako sa volaju. ale vela ludi pozna nas domčur podla toho ze tu v nom bolo kedysi kamenarstvo.
postaveny je novy, drahy ho kupil ako novostavbu-taku hrubu rozrobenu vies este bez okien.
v novebri sme zateplovali,teraz je domčur zltý.
a okolo nas ide cesta, aj taky mostik, dost ludi tadialto chodi.

no čo, vies ? :wink:
18. jan 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mi nechodime spolu kocikovat....zial.......ja som z okolia :grinning: nemsovej
18. jan 2009 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula aha takze nie priamo z nemsovej? a odkial? minulu nedelu sme boli s drahym na prechadzke v luborči :wink:
18. jan 2009 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este trochu dalej :sweat_smile: .........ja som az zo suce
18. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No aj v TN je jeden velmi dobrý dr.ale ja by som k nemu netrafila :slight_smile: tak so sla radsej do Dca.Tam sa uz nestratím :grinning: Mne sa to totiz podarilo aj v nemsovej :grinning: moj orientacný zmysel je na bode mrazu :grinning:
18. jan 2009 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ktoreho myslis?,
z toho si nic nerob,nie si sama :grinning:
18. jan 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Neviem ale pojdem kuki zajtra :wink:
18. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
amatula horna či dolna? tam som mala kamosku čo so mnou brigadovala

dadka takze nevies ani kde byvam čo? :grinning:

drahy zas bači, mna slahne, mam to veru nacvik, sup hore schodmi..
18. jan 2009 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nemozem si spomenut na meno ale ma aj centrum asistovanej reprodukcie a robi aj porodnika a normalne aj v nemocke na sone
18. jan 2009 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
horna...........ty chlapy su ale hrozny ked su chorí ze len aby sme ich obskakovali :angry:
18. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jankovsky???? :confused:
18. jan 2009 o 19:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok