• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
autor
kvetinkaa---to aj mne tak bývalo to ja som sa tiež natom zabávala:slight_smile:
18. jan 2009 o 22:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ono to bude cimdalej -tym horsie neboj sa :wink:
18. jan 2009 o 22:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majka ja som nejak pozadu,ano dcerku mam Barboru,ale presne pri osobnom stretku si to zapametas,ja teda nemam vobec pamet na mena,skor na tvare :slight_smile: no mne tie kilá isli dolu pekne lebo kojila,daco cvicila.teda korcule a po siestej som nejedavala a mliecka som mala dost :wink:
18. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
diky za povzbudenie baby :grinning: :dizzy_face:
18. jan 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No to veru hej ti teda dávame:slight_smile:)pozitívne:slight_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2009 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
beruska ja som tiez taka korčulkova uz manzela pripravujem na to ze bude pri miške a ja pojdem korčulovat :wink:
ty si teiz nemšovanka?
18. jan 2009 o 23:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky ja sa tlacim pizzou.mam proste hlad a neviem si povedat ze nie :frowning2:
18. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
he mala kope ako blazniva : )
baby neviem čo mam robit, chcem ist na nejake vysetrenia k nejakemu este inemu gyndošovi bo s tym mojim si nie som celkom ista a dost ludi mi zacalo hovorit ze mam nejako nizko bruško tak som sa zlakla...a neviem čo robit :unamused:
18. jan 2009 o 23:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo babka mi povedala: "mne moja svokra povedala jedz lebo nebudes mat mlieko a ja som jedla a jedla az som mala skoro 90 kíl a mlieka nikde,tak Lubenka nejedz tolko,mliecko mat budes,ak ti to bude sudene,a navecer sa tolko nenajedz" no a babka mala pravdu,jedlasom ale zdravo a s mierou,ale teraz ked uz je malá vacsia,aj sviatky boli vobec nemam mieru :frowning2:
18. jan 2009 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka dobrú chuť:slight_smile:
pridavam sa na korcule ale budem tlacit aj kocik :unamused:
dadka len si daj :wink: mna na chvilu napadli hranolky ale nedam si lebo by mi bolo potom tazko. dala by som si pomaranc ale uz som vsetky zjedla a to som ich v piatok kupila asi 7 :dizzy_face:
18. jan 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No však aj ja Dadka ved my s Lubkou aj brzdy máme na kočíkoch a jedine kdeže bych dala Dejvida:slight_smile:)
ano,teraz byvam v luborci u nasich na dome :wink:
autor
kvetinkaa--ja som tak papala, no teda lepšie povedané žrala mandarinky a mrkvu ale to si ešte dobre u mna to bolo na kilá
18. jan 2009 o 23:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ma napadlo ze mame nejaké mandarinky asi si dám :sunglasses:
18. jan 2009 o 23:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja kupim novy a tam je tiez brzda apon dufam.No ja som takto v noci jedla pastekovy chleba a k tomu marhule a citrusy na kila ale len mandarinky lebo na pomarance mam alergiu
18. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
berus v luborci sme boli s drahym minulu nedelu na prechadzke. je tam jedna krčma a myslim ze to ma jeden chalan-aj tam obsluhuje a to je draheho kamos, myslim ze spoluziak.
chymen mandarinky som aj ja az mi z nich bolozle tak menim postupne ale kysle mi staaale chutiii
18. jan 2009 o 23:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubik to ako na streche? :grinning: :wink:
18. jan 2009 o 23:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka na zappe tam nie je :unamused: sa mi zdá...ale neviem isto
18. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len vela ludi hovori ze citrusov nie vela lebo bude mat bejby alergie. vase deturence nemaju-?
18. jan 2009 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som sa este s baru nekorčulovala a tiez tam mam brzdu,vzdy som isla radsej sama,ale zacne jar a musim to napravit :angry:
18. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este som nedala nic citrusove malej tak neviem
18. jan 2009 o 23:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ako aj mne ako to Davkova krsná mi povie v 7 mesiace nech nejem mrkvu a nezapíjam octom a ako začasu mi to oznámila :stuck_out_tongue_closed_eyes: :unamused: a david zatial nemá žiadne ale to môže sa aj neskôr prejaviť, uvidíme:frowning2:
18. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
do kelu ja by som si nieco dala a neviem co....ale sladke ee...
18. jan 2009 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka ale to ako sa vraví ked v tehu papáš také veci vela...
18. jan 2009 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chymeeen to ako ze nezapijas octom čo sa blaznis :grinning: to si zapijala octom? to som este nepočula :sweat_smile:
18. jan 2009 o 23:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chod nieco kuki do spajze ja som tam bola skoro stale a len som pocula ked volal?:kde si nieje ti zle? a ja :nie som len hladna :grinning:
18. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hej ja som si očistila aj 5-6 mrkiev a do pohára ocot a namáčala som do tohoa zjedla a zvyšok vypila...nato sa nemohol marko ani kuki ten nechápal jeho zatrepalo aj za mna:frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2009 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brzda na zape nie je urcite :unamused:
18. jan 2009 o 23:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok