• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
jasne cakam vas chipsy som nakupila aj vino sa najde nejake :wink:
20. jan 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som len granadier to je rychlo a zajtra vobec neviem co
20. jan 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aojko cikulienky:slight_smile:)pekný večííírrrr :grinning: Ja som dovarila zemiakové pyré a fašírky sojkové :slight_smile: Aby som mohla zajtra vypadnuť s domčeku :angry:

Davidko haj :slight_smile: Vino odišiel pred chvílkou, je oki:slight_smile:Inak Dadka natukala som ti na skype:slight_smile:chcem ťa o niečo poprosiť :wink:
20. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam ja mam rada granandir ano je to rychlo,vsetci to lubime, a kysle uhorky alebo malicke zavarané kukuricky k tomu,len ten moj muz nie,lebo mamicka si ho rozmaznala,tak také nieco by nezjedol,ale ja mu zvlast nevarim
:unamused:
20. jan 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tej moj nebol tym nadseny lebo tam neni klobaska ale ked je hladny zje vsetko :grinning: Ked sa mu nepaci moze si dat to luckine a mas vydiet ako rychlo to zje :grinning:
20. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj chym,no sojove fasirocky to moze byt dobre,mnam, pocujte moj chlap vyhlasil,ze soju neznasa a spoznal by ju uz len po voni,danka-moja segra robila sojové kocky na stave s ryzou,také to bolo fakt jak maso,cervená stava,bo ja papriky dala,tak ked muz dosiel z roboty,hovorim maso mame s ryzou,dva taniere zjedol,a ani nevedel ze to je soja,az po tyzdni som mu to povedala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
berus tie kukuričky su nám známe:slight_smile:sú superrrr:slight_smile:)

No však to si pamätám ked to Danka robila, akoby to bolo teraz,..ale tie fašírky Marko zje, lebo to nie je ani cítiť :unamused: Ako dobré sú...
20. jan 2009 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak to je super.ja stale hovorim ze ty chlapi su divny
Zajtra asi aj ja urobim soju a som zvedava ze co na to povie 2 den bez masa bude asi kruty :confounded: :astonished:
20. jan 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako robis fasirky zajtra mi ukazes? Mam tu soju namocit?Mam len rezance sojove nevadi to?
20. jan 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dadka--ked to tučniak rozdýchal a ako chutí mu to to treba len okoeniť, bylinky a také na soté a je to oki..a do fašírky hodne cibule, cesnaku a korenia a ani nebude vedieť čo to je ; :grinning:
20. jan 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No to som zvedava ci na to pride :grinning:
20. jan 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru su divní tí nasi chlapi,no takto sa pozrem aj ja ako sa to robi,moze to byt dobre,no ja som zvyknutá na polievky a tono polievky nemusi,len sa mraci,a pritom jeho mamicka ale ved tonko lubi moj granadir,aj polievky,aj fazulu,aj ryby jedaval. tak ja uz potom neviem,hlavne ze mne povie ze to nechce :fearful:
20. jan 2009 o 22:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
u nás je to zase opačne jej vždy povie že nevie variť a už je peklo, ale ved to je pravda mojej ctenej svokry jedlo sa nedá prijímať :grinning: :sunglasses: :unamused: :unamused: :unamused:
20. jan 2009 o 22:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne ked nieco ofrfle tak mu poviem nech nezere ze mi ostane aj na zajtraa ked sa mu nelubi tak si moze varit sam ze ja niesom jeho sluzka. :angry:
20. jan 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
presne tak však vieš ako v sobotu :wink: Nakoniec si uvaril sám ja sa nikomu prosiť nebudem :wink: :unamused:
lenze svokra ta tiez klame,lebo polievky moc nevari,iba slepaci vývar,ja tu ich family proste berem s rezervou a inak dar jej nekupujem,tono nech sa stara
mas pravdu sak je to jej synator mozno nieco jej kupi v litve :wink:
20. jan 2009 o 22:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jako,ja ani tonovi moc nevarim,u nas to funguje tak vseliak kedze nebyvame sami,a jako nenavybera si chlapec,parky to istia,a ked nie su ani tie,aj mamine klobasky z mrazaku su dobre,jako nech mi da kuchynu krasnu vybavenu ktorá bude v nejakom šumnom byte,a ja mu budem varit. kamoska vari svojmu priatelovi,ale tiez povedala,ze v krásnej kuchyni sa dobre vari a keby nemá takú kuchynu tak mu ani nenavari :grinning: a ma recht to by bolo aby na nas nadavali ved mozu byt radi ze nas maju
20. jan 2009 o 22:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Inak p. Lubinová zajtra máme teda o kolkej prísť???
20. jan 2009 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaale oni by bez nas neprezili len si to nechcu priznat.Ja mam tiez stale parky v mrazaku pre pripad nudze
a niekedy sa mi ani nechce varit

A pizza funguje kazdy den
20. jan 2009 o 22:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja slecna vstava 7.30 tak mja som uz od vtedy hore
20. jan 2009 o 22:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No však dobre ale my ešte haji:frowning2:())Inak ako lubka ty kedy štartuješ?
20. jan 2009 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lubka????

tak cca o 10:00??Dada vyhovuje??
20. jan 2009 o 22:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked sa zobudime,najeme sa a mozem ist
20. jan 2009 o 22:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moze byt,my sme dnes celkom neskoro vstavali
20. jan 2009 o 22:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasne potom pojdeme von?Ja musim na postu pre tie plienky dnes som haji a potom nebolo kedy :sweat_smile:
autor
no však a kde s stretneme?
sak u mna nie?
20. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no však hej jasné že u teba:slight_smile:))ale nech ide som mnou Gajbovi na č----, ja tam sama nejdem:frowning2:
20. jan 2009 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha-inak v kauflande ti maju sunar za 280sk.
20. jan 2009 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok