• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
ahojte baby čo nove?

amatula hod foto kočika :wink:
30. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte........to je hrozne tu ked nieje chym.. tu je akosi mrtvo :zipper_mouth:

prajem krasnu sobotu :dizzy_face:
31. jan 2009 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute-tak mala ma stale aste sopel aj kasel ale aspon bez teploty.To je strasna beznadej vidiet dieta takto trpiet a ked mu nevies pomoct... :cry:
31. jan 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadka to ti verim....a uplne zboznujem ked jeden ochorie,samozrejme aj druhy a teraz sa na nich pozeraj ked maju teplotu :frowning2:

ale je hrozne pocasie vonku ze?
31. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby. skore uzdravenie detičkam prajem.
ako sa mate? veru chym to tu drzala, vam sa moc nechce pisat :wink:
31. jan 2009 o 20:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte sprosty sneh mozeme bojovat s kocarmy v tejto nasej metropole nema kto upravovat chodniky.som bola rada ze to zmyzlo ,
1. feb 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caves..
dasa suhlasim stebou.ja uz som sa tak tesila ze je suchucko...a teraz toto :stuck_out_tongue_closed_eyes: no na nerv....
1. feb 2009 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada si tu alebo dominika_-von nepojdete_-ja asi o 12:30
2. feb 2009 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haalloo je tu niekto? idem do masiarstva uvidime či niekoho stretnem :wink:

ale upozornujem, boliiiiiiii ma hlava ako kona
2. feb 2009 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby kde ste :wink: to tu zanedbavate a chuda tehula kvetinka sa prehnala-dnes je pondelok a masiarstvo zatvorene.
nema ma kto informovat o nasej metropole :grinning:
2. feb 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čaute ja cez den vobec nemam kedy dnes sme boli u dokiny tak mlej to sadlo na priedusky :astonished: tak som potesena :confounded: .Dostali sme antibiotika a budeme zalezene asi doma :frowning2: sak uvidim do kedy to vydrzim. :confused:
Kvetinka na 4d sono si bola v pruskom alebo to mokras fotil malu.Na nemsovske pomery si zvyknes nebojaj ja sa este niekedy seknem a idem v pondelok k masarovi :wink:
2. feb 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dada cau ked som vybehla hore sedel na kraji postele a kukal az mi zle zostalo ,sekunda a je dole.este sa mi ho podarilo uspat
3. feb 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:astonished: :astonished: tak to bolo ozaj stastie-ja mam anginu jak fras vcera som tu ani nebola bo uz som spala od 19 aj s malou.Šlak ma trafi z tych chorob a aby toho nebolo malo tak Jozo ma chripku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. feb 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada,aj si bola u doktora?ja dnes same navstevy a dnes som vozila v dazdi a zobudil sa o 15min.s revom tak som bezala domov totalne presvochtany moky dufam ze nebude chory
4. feb 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej to tu uz chodim sama?len som kukla ci nemate nazhavenu daku temu ale teda idem na lepsie :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: treba sa povenovat aj partnerovi
5. feb 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dadus aj si si to uzila?? :grinning: My uz mame zub a ide nam dalsi aj hore aj dole :slight_smile:
6. feb 2009 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čafte cicky micky- :slight_smile:

Net nám stále nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: však kočky vedia....

Som u Slávky na nete, a som rada že som rada:slight_smile:))sa teším ako malé decko...

Davidko je chorý nič moc to nie je stále doma mi už s toho šibe:frowning2:(
6. feb 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute obavam sa ze ani am sa cholera nevyhne,mna trha v usoch a malemu asi zacina sopel slahne ma skusam davat homeopat.co to spravi caute uz je hore ideme do Tn
7. feb 2009 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauko ako ste dopadli v tom Tn? Lucke uz je lepsie tak dufam ze to uz bude dobre :wink: trva to uz vyse tyzdna
8. feb 2009 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ajojte kočenky:slight_smile:))

Vy aj žijete???

Ja som dnes bola u lekárky však dada si ho vystískala vybokávala ale mna raz porazí s tej DCA lebo odtial sa dostať je umenie :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Inak ako snežilo davidko celý čas prespinkal skoro bolo fajne.:slight_smile:)
a vy ako? inak p. Lubinová ak čítkaš tak zajtra dojdi doobeda Slávke pôjdeme čosi ukázať???oki???
10. feb 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haalllo coze tu nikto uz nechodii??!
15. feb 2009 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte veru tie deti daju zabrat,kvetinka mame toho dost,ved uvidis sama a ked vozime tak kecame potom uz neni o com ja osobne chodim dost na mama a ja a este kade tade
26. feb 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, no ved ja chodim zase sem do majoviek tehuliek. tam sa radime čo kupujeme a tak :wink:
inak v posl.dobe tu vidavam vela kočikov po okoli ale nikdy neivem či to je niektora z vas :frowning2: :frowning2:
27. feb 2009 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aojko cicky:slight_smile:)

Ja popíjam kávičku, Dejvi sa hrajká, a tak. Však neviem ani či pôjdem von asi nie lebo je škaredo:frowning2:zase.
27. feb 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no cauko :slight_smile: to je pocasie co??? :frowning2: ide ma porazit s toho
27. feb 2009 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Micka moja ako aj mna a to som myslela že pôjdem von ale nejdem nikam:- :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. feb 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vyzera ze restalo prsat tak sa pojdm prejst aj s malou :wink:
27. feb 2009 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dadka si na nete? tvoja suseda odvedlajs.panelaku...
27. feb 2009 o 14:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Miska cau tak si to nasla???To je super dufam ze tu budes chodit pravidelne :wink:
27. feb 2009 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aojko maminky:slight_smile:)

my sme prišli teraz s ej "žúrky" od babičky bolo super davko sa pekne zahral s tetou Dadkou ako vždy mala som klud:slight_smile:)

Mischell--Vitaj v klube:slight_smile:)
28. feb 2009 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok