• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Nemšovej a okolia

24. septembra 2013 
ahojte.
este k tomu kociku.....foto nehodim :slight_smile: lebo ho malo pouzivam.ja som ho kupila ked mal mali 3m ale nechcel v nom byt neviem ci sa mu nepacil :angry:on je az od pol roka...... tak pozivam stari.trojkombinacia s velkimi kolesami...
novi som zacala az teraz,uz v nom celkom vydrzí......tie polohy su vlastne tri.taka ze skoro uplne lezí,,polosed a sed v pravom uhle :wink:
a opierka na chrbatik je normalna pevna a ja mam aj taku vystelku takze je to prijemne mekkucke :wink:
dnes som s nim bola v TN a celkom fajn...ale uz sa tesim na jar,lebo s fusakom to nieje bohvie co...je to pre starrsie deti vyslovene ako sportovi kocik....inak som spokojna :wink:
9. mar 2009 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte to je des pravda?Taketo pocasie ma normalne deprimuje a mala je nervozna ze to az pekne neni uz neviem co s nou mam robit :frowning2:
9. mar 2009 o 17:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.
su to s tymi detmi radosti aj starosti čo :wink: celkom sa na to tesim. xi teraz si viem predstavit vyraz dadky a chym...ze ved ta to prejde :wink: :wink:

my sme včera nakoniec boli o tej druhej doma, ale aj tak som bola mrtva, neviem čo to na mna akosi dolieha,ved mam este dva mesiaceee...
a ako bolo na pizzi? boli ste bez deti vsak?

dnes som dostala dalsie nove vecicky tak sa natešujem.

vsetkym detičkam skore uzdravenie, pá
9. mar 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boli sme aj s detmi kukni fotky u chym.
:grinning:
9. mar 2009 o 17:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute v noci sme davali zabaly bolo to strasne kazda mama vie o com hovorim risiacik je chory prvy raz:frowning2: pohotovost sme nevolali no mal 40ky dako sme to pozrazali a zvladli
bolo to hrozne chudacik sa ma bal ked som mu stale robila "ZLE"teplomer.cipok zabaly,plakali sme spolu bol uplne hotovy ani flasku s cajom neudrzal
teraz ju uz lepsie uz sa hral teraz buva teplotu mal len trochu no mam pocit ze mu stupa,ved ako vecer
boli sme aj u dokt.anna neord.vybavili sme sa rychlo aj ked plna cakaren-v lekarni som bola dlhsie ako u doktor. :confused:nic mu nedala len pamikon ze ma len trosku cervene hrdielko .
no sople tecu na potoky
dufam z toho najhorsieho sme vonku,uz aby sme brazdili metropolou
9. mar 2009 o 17:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak sme sa rozhodli po tomto ze deme kupovat digitalny teplomer mera sa z uska za 3 sekundy da sa pouzivat na meranie teploty vody -caju kupel palov kolega ho ma vraj super vec stoji dako 25€ ale kaslat tie peniaze
9. mar 2009 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Daša--to je fajn že Riškovi sa to lepší pomalinky chudátenko malé:slight_smile:)

a ten teplomer to viem presne aký myslíš, ja som nad tým tiež rozmýšlala ale jemu zase nevadí ani teplomer digi do uška takže uvidíme inak tu máš na aukci: http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=814883
10. mar 2009 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Daša to je super:slight_smile: aj dnes pôjdeš von?
10. mar 2009 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte isto nepojdem von v noci este teplotuje a je slaby vyzera ako nafetovany a ja s nim/som unavena

mam tu bordel ako hovado nemam pri nom cas idem sa ponahanat kym spi
10. mar 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doda je to ten teplomer ale to je taka vec to si kupim nove
10. mar 2009 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Za nový vyhodíš viacej:frowning2:)
10. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave ma prepadol svokor doniesol ranajky pecivo bananiky cokoldku k MDZ asi odpadnem ale na ostudu mrdnik som sa hanbila ako pes
10. mar 2009 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako je pekne :frowning2:
10. mar 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mas spravu na skzpe kukni to
10. mar 2009 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som aj isla vozit ale ked on by nespal
10. mar 2009 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dasi to je fajn:slight_smile:že svokrík ja sa do-ebem:slight_smile:))ty brdko...no to ano to ako naschvál!

Riško ako? lepšie už?

Ani ja som nebola dnes vonku je mi zle, prašivo ešte k tomu mi je furt do revu: :frowning2: neviem asi mi načisto už j-be :unamused:
10. mar 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby.-))

Tak ja som bola v kauflande :slight_smile: to bolo zas penez :frowning2: --musela som jej kúpit cumlik nemohla som odolat

Lucinka ma sopel a kasle asi ma porazí :confounded:
10. mar 2009 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
10. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hrusi-hod link na tie scrapy alebo mi to posli cez skyp

Dasi je dobre ze je risko lepsi a ten svokor :astonished: :astonished: :astonished: ja ziram :grinning:
10. mar 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
sevass cikulky:slight_smile:)

Dada--Lucka chudátenko:frowning2:nech je čím skôr oki. to to počasie šiblé:frowning2:
A čo si ešte pokupila či len potraviny, však?
10. mar 2009 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len potraviny a cumlik joze ze to ich mame malo? A ja ze len 10 som kupila tak hej malo :grinning:
10. mar 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
čoho 10?cmulov :confused:

Inak dnes prišli tie adidas gate a ako je to L a mne to bolo volné, tak som objednala M:slight_smile:
10. mar 2009 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok ja odskusam nikomu nedaj posli link na tie scrapy idem ulozit malu hned pridem
10. mar 2009 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
micka moja dala som ich však sláve to vieš tie prenu čo som ti vravela:slight_smile:

pošlem počkaj:slight_smile:
10. mar 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=802645 Dadka tu je tá bábika:slight_smile:ta mäkká
10. mar 2009 o 20:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
smola nestihla som :frowning2:

mala az teraz zaspala normalne to bola fuska :wink:
10. mar 2009 o 21:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ako ja tiež nervy tie topánky to si radšej zajtra v Tn kupim, new:slight_smile:)
A marko že Dodíken ked nebudeš revať pôjdeš do new Yorkeru tak už nerevem:slight_smile:)
10. mar 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nachytal ma ako ked decko reve a povieš pôjdeme do dráčika a už je ticho:slight_smile:
10. mar 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááále a čo si zas mala depku sak som bola pri tebe dnes :grinning:
10. mar 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok