Mamičky z Nemšovej a okolia

🙂 Ahojte🙂ak ste tu niektoré tak sa ozvite Dakujem 🙂
dasa711
17. apr 2009
jejda jejda KVETINKA
DRZ SA A NEBOJ
chymenitta33autor
17. apr 2009
kvetinkaa--Micka držkám palčeky🙂)
dannynka
17. apr 2009
ahojte,
prave mi pisala kvetinka sms ze uz je v porodnici,ze uz jej aj klistir dali a ze sestricky to tipuju ze dnes vecer porodi,tak drzte palceky x-) ked budem vediet nejake nove spravy tak dam urcite hned vediet x-) x-) x-) x-) x-)
chymenitta33autor
17. apr 2009
Dannynka ahoj ty brdko!!!no budem jej držať palčeky.... 🙂
dannynka
17. apr 2009
chymenitta ved aj ja,vyzera to ze ma este aj predbehne 😃 a tiez drzime moooc silno palceky 😉
chymenitta33autor
17. apr 2009
Dannynka obávam sa že Isto ta predbehne🙂Ale hlavne nech su obidve oki, a je v tej Ilave že?
dannynka
17. apr 2009
chym-jasne hlavne nech su obe aj s Miskou zdravucke x-) x-) x-) x-) ,ano asi v Ilave 😉

no nic idem ja zehlit ked budem mat nove info dam vediet 😉
chymenitta33autor
17. apr 2009
Oki Danuška spolieham nateba však vravela že natuká ženám našim Dade a a Daške lebo mne Davko tel. rozbil😞)

Budeme ti vdačne ked nás budeš info:-)

Inak Všetko najlepšie ku včerajším meninkám vela zdravia, štastia, lásky, nech poslúcuahjú a nech ste s drobátkom už domka krásni a zdravučkí cmuk
chymenitta33autor
17. apr 2009
krásny!!!tak oprava 😃
dannynka
17. apr 2009
chym dakujem za blahozelanie 🙂

keby aspon kvetinka chcela kusok tych kontrakcii aj na mna poslat ze by som uz tiez isla :-N :-N :-N :-N :-N
chymenitta33autor
17. apr 2009
Danka--ale neboj ton ujde už ani nevieš kedy a Gabika bude velká sestrička🙂
dasa711
17. apr 2009
to je sranda zhave spravy, danny dik za info
dasa711
18. apr 2009
MALA KVETINKA MIšKA
-----------
je na svete prave mi prišla sms tak Vam oznamujem:
narodila sa včera 17.4.okolo 21.00h s mierami 3600G 51cm
GRATULUJEM 🙂
chymenitta33autor
18. apr 2009
Takže G R A T U L U J E M E!!!!

dasi dík za info
chymenitta33autor
18. apr 2009
Aspon to má za sebou, inak dosť velká že nato že mala malé bruško?však..som si na nu myslela

Inak dnes nič moc počasie😞tohovie ako sa to vykryštalizuje Marko išiel na pohotovosť s tými zubami
dadka33
18. apr 2009
dobré ranko 😉
pridavame sa ku gratulacii už bude mat pokoj.este stale si pamatam ake to bolo ked mi ju ukazali.

Počasko je na hovno a dnes v noci sa mala zobudila o 1 rano zo strasnym placom a do 40 min som ju nemohla utisit neviem co sa jej snivalo ale bolo to hrozne. :-p
dannynka
18. apr 2009
ahojte,
kvetinka mi poslala fotto malinkej Misky,tak som si dala fotto do albumceku-

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI....
A ze Vas pozdravuje 😉
chymenitta33autor
18. apr 2009
Dannynka dakujeme🙂akurát som ju išla skopírovať sem ..viem volala som s nou chudátenkom😞)unavkaná ale štastná..
Krásna je malinká🙂
dannynka
18. apr 2009
verim,hlavne ze su obe oki,aj ja uz by som tiez chcela....len nasmu Dominikovy sa akosi este nechce je mu asi v brusku dobre :-N :-N :-N
chymenitta33autor
18. apr 2009
Danka--ale neboj to je hlavne že mu je tam dobre ja viem mne sa to lahko povie ale neboj to ujde aj ty to tvoje drobátenko budeš za chvílku mať🙂
dannynka
18. apr 2009
chym uz aby to tu bolo,tieto posledne tyzdne su najtahsie :-N
chymenitta33autor
18. apr 2009
No ved hej s celého srdiečka ti prajem aby ste boli čím skôr domka hlavne zdravučkí🙂
dannynka
18. apr 2009
dakujem,ved uvidime co bude dalej v pondelok alebo v utorok ma aka poradna ak neporodim,tak snad budem mudrejsia :-N
chymenitta33autor
18. apr 2009
no jasnén držkám palčeky...Nemáš začo 😉
dannynka
18. apr 2009
chym-a vy ste na tom ako zo snazilkovanim,hmm?stale nic? :-N
chymenitta33autor
18. apr 2009
Aojko kočandy🙂

Dejvi už tiež zalomil, je hotový ako Lucka sa vyšantili v parku. Tie foto som už poslala aj objednávku potvrdila díky Dada.

Dannynka--nič furt.
chymenitta33autor
18. apr 2009
Danka--inak pekná fotečka v pase🙂
amatula
18. apr 2009
ahojteeee

kvetinka uz porodila?????????????????????,, =-) to nejak skôr
amatula
18. apr 2009
tak som si to precitala.........

kvetinka gratulujem!!!! x-) 🙂 vela zdravicka a vela mliecka 😉
dadka33
18. apr 2009
ahojte--- 😃 ja jej tak zavidim take male drobatko mat este raz keby sa to dalo vratit rodit uz nechcem :-p

Začni písať odpoveď...

Odošli