• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky z Vrakune

10. augusta 2016 
claudi tak ako na poradni???

my sme uz zaockovaneeeeeeeeeeeeeeeeeeee konecne .,
29. jún 2009 o 17:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka aj my sme mali nedavno poradnu...a maly pribera ako diviačik :grinning:
30. jún 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to stretko dnes teda plati ci ako? Mno na poradni pohodka,vazime 10800 gramov. Ockujeme az 7. septembra.
1. júl 2009 o 07:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem baby ninka je zatial bez teploty tak by som mohla ist
1. júl 2009 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi a ty si bola kde?ja som sa stretla na stretku sama so sebou :frowning2: :angry: :confounded: :cry: :rolling_eyes:
1. júl 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus sak doma! nikto nepisal, tak som zacala varit a ked si napisala, ze ides, tak ja som uz robila obed :unamused: a potom ze aj pojdem, ze sak to dovarim potom a maly mi tesne pred desiatou doma zaspal..
2. júl 2009 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne neva vsak ja sa rada stretavam sama zo sebou. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. júl 2009 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame teplotku :unamused: aj v noci sme mali :unamused: tie zuby su otras :unamused:
2. júl 2009 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej claudi no dufam ze to budu len zubky.my sme boli dnes u dokiny a vsetko je v poriadku.vdaka bohu po mesiaci
3. júl 2009 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tretia noc horucky.. dnes to uz vyzera zatial fajn, tak uvidime, co bude cez den
4. júl 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: :frowning2: :frowning2: snad to prejde.
4. júl 2009 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zatial je ok, tak snad aj bude :slight_smile: mam z toho radost
4. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hello, hello, co tak stretko streda, stvrtok alebo piatok poobede? Ja navrhujem okolo stvrtej, piatej, lebo skor v tychto teplotach aspon u nas nehrozi :unamused: tak na hodinku, dve by sme sa mohli stretnut napr. vo vrakunskom lesiku alebo stretnut sa niekde inde a vybehnut do chladku do lesika alebo niekam, kde bude tien :wink: ak pojdeme do lesika, tak to mozeme ist aj skor a zobrat deky a spravit piknik :grinning: hmh?
4. júl 2009 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za stretko v stredu (v stvrtok nam pride navsteva a v piatok chodi muz skor z roboty, tak sa on venuje malemu :wink: )
5. júl 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
my by sme sa v stredu pridali, len neviem, či mi drobec obsedí v kočíku, ale piknik by hádam zvládol :wink:

a nemali by sme dáko spojiť tie témy vrakuňa a biskupice, nech nepíšeme do oboch do isté ?
6. júl 2009 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki no ja v stredu neviem zajtra ideme na prepichnutie ocnych kanalikov neviem co to vobec obnasa keby nic tak by som stredu brala aj vrakunsky by bol super.

temu biskupice som otvarala preto aby sa pripojilo viac mamiciek.
6. júl 2009 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sisus na druhy den by mala byt mala v pohode, my sme uz v ten den navecer boli v poriadku :wink: ale sak uvidis..
6. júl 2009 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to dufam.normalne mam zaludicnu nervozitu s toho.chudatko moje malinke
7. júl 2009 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to teda mas mat z coho, pockaj, ked jej to budu robit a ty budes stat vonku pred dverami a pocuvat ten hrozny krik.. ja som to mala lepsie, sme prisli a ani som nevedela, ze mu to budu robit, len ked to doky povedala, som zbledla.. ale aspon to uz konecne budete mat za sebou a snad to pomoze a bude mat ocka v poriadku :wink:
7. júl 2009 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no caute baby, tak my dnes uz od 12.00 spime, je 15.45 :sweat_smile: ak budeme aj zajtra takto spinkat tak neviem, neviem ci budeme stihat to stretko :confused:
7. júl 2009 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,,baby,,,no ja konečne v počitačovej sieti,,ale zas mimo BA..tak verím , že to stretko na budúce stiham
7. júl 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojki tak my by sme mohli prist.vcera nam prepichli ten kanalik no maola som dost moja nelinka tak plakala chudatko a ked mi ju dali naspet to bolo strasne normalne sa mi stazovala a ja som plakala s nou.
a aj uska uz ma prepichnute aj tam plakala ale nie moc
8. júl 2009 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby ja kazdu stredu robim neda sa to nabuduce zorganizovat aj v iny den poobede?
8. júl 2009 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.. no to nam teda vyslo pocasie :unamused: ale pokym nebude liat, ja sa von chystam, musim ist nakupit.. aspon neni tak horuco ako byva po ine dni :slight_smile: tak sa s niekym vidime ci ani nie v tomto pocasi?
8. júl 2009 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pipi jasnacka, ze sa da :wink: tak buduci tyzden dame iny den :dizzy_face: :dizzy_face:
8. júl 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halo halo s kym sa o hodku a pol vidim? mne maly este spinka, zaspal o pol jednej, ked sa zobudi, napapa sa a hned vyrazame.. snad to stihame.. tak ci tak musim ist do tesca nakupit a kym neni zima a neleje, je to v pohodicke
8. júl 2009 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky, tak my este tiez spinkame a papanie vychadza tak na 14.45, tak sa ozvem ak nebude dlhsie spinkat
8. júl 2009 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak my uz vychadzame z domu.. :wink: o tretej to stihame tam byt papa
8. júl 2009 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak my sme uz aj doma z prechadzky, claudinka - som ti aj volala, ze ci ste este vonku okolo 15.40, ale asi si nepocula, tak sme sa zase sami trosku poprechadzali po pesej a medzi barakmi :wink:
8. júl 2009 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
aj my sme už doma, maťko nezaspal hneď, ešte obzeral trolejbusy, až pri tescu zalomil :grinning:
ďakujeme za pekné popoludnie a tešíme sa na ďalšie stretnutie...
8. júl 2009 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok